Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meglesett a kamasz gyerek szex közben! fórum

Meglesett a kamasz gyerek szex közben! (beszélgetős fórum)


1 2
25. andi6020 (válaszként erre: 23. - Mindegy)
2015. jún. 12. 10:17
Vagyis? Nem akar szexelni?
24. mindegy (válaszként erre: 22. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 12. 10:16
a szemébe nézni is kellemetlen, totális megszégyenülés amit érzek
23. mindegy (válaszként erre: 20. - A6b039cd8a)
2015. jún. 12. 10:16

köszi :)


van egy olyan sanda gyanúm, hogy az apja szerint az a megoldás ha nem történik semmi a hálóban ami miatt szükség lenne kilincsre

22. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 10:10

Ne beszélj a lánnyal. Ez az apjára és rá tartozik.

Kellemetlen.

21. 388b941089 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2015. jún. 12. 10:05
Ja :D
20. a6b039cd8a (válaszként erre: 18. - Mindegy)
2015. jún. 12. 10:05

Ez nem is a te dolgod, bár rendes tőled, hogy ezen agyalsz...

A saját apja az, aki kiteszi a lányát annak, hogy belepillantson a szexuális életébe. És még ha nincs is nővel, csak mondjuk alsógatya nélkül alszik... szerintem azt se kell a kamasz lánynak látni.

2015. jún. 12. 10:04
Szerintem mindenkinek kell az intim szféra. Szóval kell a kilincs. Azt mondjuk nem értem, hogy szegény gyerekkel miért kell még hússzor erről beszélni. Mindenkinek kínos, ha egy kilincs hiánya miatt ilyen helyzetbe kerül.
18. mindegy (válaszként erre: 17. - Nikletty)
2015. jún. 12. 10:01

azt én is így gondolom, hogy természetes a kíváncsiság, az is hogy ezt nem az apjával akarja megbeszélni, de az anyja majd egy évig külföldön van, ez pedig nem éppen telefontéma


attól félek, hogy nem tudja a helyén kezelni a történteket, hogy a féltékenység lesz rajta úrrá, vagy azt hiszi ezzel őt akarom bántani, kitúrni a helyéről.


ő is mesét néz és nem érdeklik a fiúk, fogalmam sincs hogyan kezdjek egy ilyen beszélgetésbe

17. nikletty (válaszként erre: 16. - Mindegy)
2015. jún. 12. 09:54

hát akkor határeset,attól függ mennyire érett lehet már elég érett, hogy feldolgozza, s csupán akár kíváncsi is volt - ami természetes... de ha még nem elég érett, akkor lehet rosszul esik neki...


A párom lánya 12évesen már menstruált de 15évesen még mesét nézet a gépen, most 16-17évesen kezdik a pasik érdekelni, s tudom hogy nem lenne gond, ha véletlen meglát valamit, mert már elég érett.

16. mindegy (válaszként erre: 14. - Nikletty)
2015. jún. 12. 09:45
14 éves
2015. jún. 12. 09:43
Milyen ajtó az, amelyiken nincs kilincs?
14. nikletty (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 09:42

Mennyi idős az a kamaszlány?

Páromnak is vannak gyerekei, de x ideig ők ám még féltékenyek, te nem az anyja vagy, azon kívül hogy sex részt látott, nem egy természetes dolog, mert azért az anyjával természetesebb lenne számára ugye.

Mindenképpen kell róla pár szót beszélni... Pl úgy, hogy bocsánat ha felébresztettünk, van kérdésed... - valahogy így. S nálunk ha itt vannak a nagy gyerekek mindig csukjuk az ajtónkat alváskor, akkor is ha nincs sex.


Van egy közös kislányunk vele nyílván más, még 3éves éjjel még bármi kellhet neki, baja lehet, stb, tőle nem zárjuk be az ajtónkat, még, mert gondolom ahogy nagyobb lesz, akkor is fogjuk csukni, mert előbb utóbb nem lesz kíváncsi a meztelen anyjára, apjára.

2015. jún. 12. 09:41
Fura a pasid.
2015. jún. 12. 09:41

köszönöm a válaszokat


én is dühös vagyok a kedvesre a reakciója miatt, a tagadás nem megoldás :(


figyel alatt azt értem, hogy nem tudom meddig állhatott ott, amikor észrevettem elsurrant, de hogy előtte 5 percig vagy 2 másodpercig volt ott nem tudom!

2015. jún. 12. 09:39

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt direkt csinálta.

lehet csak a mosdóba ment ki hajnalba és akkor megállt. Én még nem szólnék még neki a helyedbe, ha máskor előfordul akkor. Viszont a párod reakciója nem volt túl barátságos, ezen inkább gondolkodj el...

És, hogy miért nincs kilincs egy hálószoba ajtaján.........

10. vacsa
2015. jún. 12. 09:34
" kamaszlánya figyel bennünket az ajtóból ". Ezt nem értem. Meglátta hogy mit csináltok és ott maradt??
2015. jún. 12. 09:30

Sztem jó ötlet, hogy beszél a lánnyal..mert azért egy kamaszlány nem tud ilyesmiről az apjával beszélni, persze, hogy letagadta előtte...

Sztem kérj bocsánatot, és reméled, nem okozott nagy sokkot, hiszen úgyis tudja, hogy ti szeretitek egymást, és hogy ez a kellemetlen szitu ne forduljon elő többet, inkább kilincsre csukjátok az ajtót, és akkor egyértelmű lesz, hogy ott vagy..Neki is jobb lesz, nektek is..

Esetleg, kicsit viccesen is előadhatnád, hogy oldd a feszültséget...

8. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 09:28
Szerintem a csukott ajtó a minimum. Az, hogy tagadott a lány, szinte normális. Ő is tudta, hogy indiszkrét volt, olyat látott, amit nem illett volna.
2015. jún. 12. 09:25

Igenis kell az a kilincs...Ezt egy felnőtt férfinek is meg kell értenie...Ahogy leírtad: az egy jelzés a gyerek felé, hogy te ott vagy, és nem épp társasoztok, hanem szeretitek egymást az apjával..

Ha így marad, akkor bármikor újra előfordulhatna ez a mindannyiotoknak kellemetlen szitu...Egy kilincs nem drága, lehet neked kell majd megvenni, elvinni(kulcs is legyen hozzá!!!), s akkor tán tényleg fel lesz szerelve...

6. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 09:23
Nem értem miért nincs intim szférátok?!?!? Ez nem normális! Nekem is van kamasz kislányom, aki direkt nem jön oda hozzánk sokszor, hogy kettesben tudjunk lenni. (pedig mi azt szeretjük,ha velünk van. :D) Nekem ez magas. :O
5. algea (válaszként erre: 2. - Kriszta773)
2015. jún. 12. 09:22
A lánnyal szertintem sem kell beszélni, főleg nem a fórumindítónak, ha valaki mégis elnézést kérhetne tőle, az az apja, amiért a fura berögzült szokása miatt létrejöhetett ez a szituáció.
2015. jún. 12. 09:21

Jajj.

Én azt sem értem hogy eddig miért nem volt kilincs.

Hogy lehet úgy..

2015. jún. 12. 09:20
Fura, hogy egy hálószoba ajtaja sosincs csukva. De a kamasz lány tényleg nem ovis már, akkor is tudja, hogy időnként együtt vagytok, ha tárva-nyitva van az ajtó, és akkor is, ha ezentúl mindig csukva lesz. Az tényleg durva lenne, ha csak akkor csuknátok be, amikor éppen egymáséi vagytok, nem koli ez:)
2. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 09:20

nem hiszem, hogy egy kamaszlánynak furcsa lenne, ha becsuknátok egy ajtót, ami a minimum, ha szexeltek. a lánnyal nem kell beszélni, mégis mit akarsz neki mondani? hogy nem a gólya hozza, és ne nyisson rátok? valószínűleg ezentúl ügyelni fog, hogy ne nyisson :)

a párod egy töketlen, ostoba barom, már bocsi

2015. jún. 12. 09:14

Hétfőn hajnalban észrevettem, hogy a kedvesem kamaszlánya figyel bennünket az ajtóból. Hajnali 5kor szokatlan tőle, hogy ébren van, m i pedig nagyon nagyon csendben voltunk. Zavarba jöttem, a lány is és elsurrant. Most már tudom, hogy rossz döntés volt, de úgy csináltunk mintha mi sem történt volna, az apjának sem szóltam. Csak másnap és megkértem, hogy szerlejen fel kilincset az ajtóra és csukjuk be ha együtt vagyunk. Erre az volt a válasz, hogy én csak hallucináltam, mert beszélt a lányával és nem látott semmit sem. tehát a kilincs is felesleges. Sosem volt bezárva az ajtó ha most hirtelen erre rá szoknánk az nagyon feltűnő lenne... :( :( :(

Miért csinál úgy egy felnőtt férfi mintha a kamasz lánya egy ovis szintjén lenn????


Holnap este megyek hozzájuk megint és lesz alkalmam beszélgetni a lánnyal. Csak azt nem tudom hogyan kezdjek hozzá...


Szerintem egy csukott ajtó diszkrét jelzés a gyerek felé, hogy most ne gyere be és esélyt ad mindhármunknak a méltóságunk és önbecsülésünk megőrzésére. És kiküszöböli hogy a jövőben ilyen kínos szituba keveredjünk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook