Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meglesett a kamasz gyerek szex közben! fórum

Meglesett a kamasz gyerek szex közben! (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 17. 01:50

Nagyon meg tudlak érteni.. Én apukának elmondanám, hogy nem féléves az a gyerek!!!! Ha nincs kilincs, gondolom új az ajtó és nincs meg a kulcs hozzá, mert amúgy kilincs nélkül is be lehet csukni, és zárni is a kulccsal. Nálunk is így volt 1-2 hétig, amíg nem vettük meg a kilincseket.

A lánnyal beszélnék, de nem a méhecskékről, hanem arról, hogy mennyire rosszul érzem magam a történtek miatt, és tudom, hogy ő is. S akkor talán megnyílna. Lehet, hogy sötét volt, és tényleg nem látott be, csak megállt, mert meglepődött. Akkor még akár nem annyira rossz történet, mint gondoltad. :)

54. a6b039cd8a (válaszként erre: 47. - Zebracsikó)
2015. jún. 14. 20:16
Kissé perverz...
53. Bichi (válaszként erre: 40. - Andi6020)
2015. jún. 12. 17:00

Ezzel egyet tudok érteni, az én fiam ugyan már 17, de a 8-os lányok nagy része már nem volt szűz, pedig nem egy alja suliba járt. Szerintem nem kap tőle sokkot, csak kínos neki beszélni róla, ezért úgy csinál, mintha nem látott volna semmit. Szerintem ez teljesen normális, én is ezt tettem volna azt hiszem az ő korában.

Egyáltalán mit mondhatna? Tudja, hogy mit csináltak, gondolom egyszerűen csak kíváncsi volt, és nézte kicsit. Persze a szülőnek/barátnőnek ez kínos, de szerintem nem kell ekkora feneket keríteni neki :)

52. Milup2 (válaszként erre: 50. - Bowie)
2015. jún. 12. 16:09
Tudom, bocs, a második fele hozzá szólt, nem hozzád..;)
51. túrógombócka (válaszként erre: 50. - Bowie)
2015. jún. 12. 15:42

ne tévesszen meg, azok a feltűnősködő tinik...

ismerek pár 14 évest, hát ők még gyerekek.

50. bowie (válaszként erre: 38. - Milup2)
2015. jún. 12. 15:21

nem én vagyok a nőci...:))


Egyébként nem tudom...a mai 14 éveseket ahogy elnézegetem akár az utcán, akár a facebookon...

49. f4a38a0605 (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 14:16

hol kezdj hozzá?


a méhecskéknél.

2015. jún. 12. 13:59

Kilincs nélkül szexelni, nyitott ajtónál.... Mindegy az, hogy egy 15 éves van-e a másik szobában vagy egy 10 vagy egy 20 éves.

Ez abszurd számomra...

Bárki is legyen a lakásban, akkor sem szexelnék nyitott ajtónál.


És igen, tapasztalatból mondom, hogy az apuka új párjára igenis féltékeny tud lenni egy kamaszlány.

Ha nem túl jó a viszonyotok, ez akár egy törés is lehet neki amit látott.

2015. jún. 12. 13:49
Én azt nem értem, hogy lehet nyitott ajtónál szexelni, mikor a szomszéd szobában ott egy kamasz gyerek?????
2015. jún. 12. 13:31
Jo, nincs kilincs az ajton, de nem lehet legalabb behajtani?? Muszaj annak tarva nyitva lenni, mert nincs kilincs rajta? Vagy az egesz ajto hianyzik??
2015. jún. 12. 12:57
nem tudom már ki írta ,a címe kilincs volt.amikor letörött,úgy maradt,igénytelenségből.új életet akartak kezdeni,első jele volt,hogy felszerelték a kilincset./valamelyik munkásvárosban, talán Dunaújvárosban/
2015. jún. 12. 12:53

szegény kislány...totál kínos lehet neki az egész.

nyilván nem fog az apjával beszélni erről, ha szerencsés, akkor egy barátnőjével meg tudja beszélni. de lehet, h csak magában őrölgeti...

43. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 12:51

AZ apuka nem akarja elfogadni, hogy a lánya már szinte felnőtt...


Azt meg végképp nem értem, hogy neki hogy nincs igénye a zárt ajtóra ekkora nagy gyerek esetén?

(azt sem értem, Te eddig hogy tudtad így csinálni)

2015. jún. 12. 12:49

Szerintem ahol nincs kilincs és ez az apját nem zavarja, ott már régen nincs mit elmagyarázni egy kislánynak.

Én az apjával beszélnék, ha nem változtat akkor ennyi. Mehet.

2015. jún. 12. 12:42
Már szegény lánnyal mindenki beszélt. Mi beszélni való van ezen???? Kilincs kell. De miért nincs minimum egy kilincs az ajtón???
40. andi6020 (válaszként erre: 39. - Magdalénia)
2015. jún. 12. 12:17

Sokkot kapott?

Hát, elnézve a lányom osztálytársait, max azon csodálkozott, hogy ők abban a korban egyáltalán még csinálják.

39. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. jún. 12. 12:05

Kedvezőbb helyzetben vagy, mint ha egy kamasz fiú lett volna. :)

Szerintem is beszélned kell a kislánnyal, az ő érdekében. Elnézést kell kérned - az apja helyett! - a nyitott ajtóért, aztán a többi jön magától. Mintha barátnők lennétek, vagy legalábbis közeledj felé. Így azt is könnyebben el fogja fogadni, ha a jövőben csukva lesz az ajtó.

Jó, ha van zár az ajtón, - hiszen az a rendeltetése - de egy ekkora gyereknél már jelzésértékű az is, ha csukva van az ajtó.

Az apukát én sem értem. A gyerekek kiváncsiak és nem szabad bennük bűntudatot kelteni.

Idővel azt is megtanuljuk, hogy egy csukott ajtón jelezzünk, ha be akarunk menni. :)

38. Milup2 (válaszként erre: 37. - Bowie)
2015. jún. 12. 11:54

Lehet, hogy sokkot kapott, és hirtelen azt sem tudta, mi megy ott, és lefagyott..nem viccből írom..Azért egy 14 éves lány nem feltétlenül tud mindent az ilyen dolgokról, még meztelen férfit sem látott (talán), ki tudja, mit is tud ezekről a dolgokról...

Én nem gondolnék rögtön rosszra..

Lehet, valami baja volt, valamit akart az apjától kérdezni, mondani, vagy tényleg csak wc-re ment, s már látja is, amit igazából egy gyereknek nem kellene...


Azt írták páran, ne beszéljen a lánnyal, apja dolga..Sztem meg pont egy lány nem tud az apjával ilyesmiről beszélni...

És tán jobb, ha nem is az anyjánál hozza elő, mert abból hatalmas balhé lehet...

Én mindenképpen azt tanácsolom, hozd szóba, félrevonultan, mint írtam, nem túl komolyan, inkább viccesen, nehogymá' görcsöljön ezen a gyerek, s kerüljön téged ez miatt, vagy az ellenséget lássa benned, mert szégyelli saját magát..nem neki kell szégyellnie magát, inkább az apjának, na meg azért neked is(mégha nem is tehetsz róla, hiszen az apának kellene azt a helyzetet megoldani, hogy a gyerek ne lásson titeket), hogy ez így megtörténhetett...

37. bowie
2015. jún. 12. 11:29
nekem még furcsa amúgy az is, hogy a kamaszlány miért állt meg nézelődni. ha át is ment és látta, h van vmi, miért nem ment vissza a szobájába?:))
36. globus (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2015. jún. 12. 11:20
Zippzáras?
35. Sirga (válaszként erre: 9. - Milup2)
2015. jún. 12. 11:17

Szerintem is jobb egy kellemetlen, de őszinte beszélgetés, mint a kényelmetlen témák kerülése. A történtek felvállalásával egyúttal a kapcsolat is őszintébbé válhat.

Megjegyzem: a kilinccsel nem elégednék meg. Kulcs, vagy retesz, hogy véletlenül se alakuljon ki újabb kínos helyzet.

34. kriszta773 (válaszként erre: 28. - Mindegy)
2015. jún. 12. 11:10

itt a palival van nagy gond, mert az természetes, hogy az ember nemi életet él, és nem a nappali közepén, mikor otthon vannak a gyerekek. hogy egy ajtó normális felszerelése, működtetése ellenkezést vált ki, hát a pali nem normális


a lány meg valószínűleg arra ment, benézett, miért ne tenné, ha nyitva az ajtó? nyilván nem fogja mondani, ha bármit látott, mert kínos neki is, nektek is

33. a6b039cd8a (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2015. jún. 12. 10:47
:))
32. 3d787b167a (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2015. jún. 12. 10:37
:DDDD
31. 3d787b167a (válaszként erre: 10. - Vacsa)
2015. jún. 12. 10:34
:DDD
30. vacsa (válaszként erre: 28. - Mindegy)
2015. jún. 12. 10:26
Rúgnám ki a búsba. Nyilván.
29. andi6020 (válaszként erre: 28. - Mindegy)
2015. jún. 12. 10:26
Nem, ebből azt jön le, hogy gondjaitok vannak. Nektek, és nem a barátnődnek.
28. mindegy (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2015. jún. 12. 10:24

neked ebből az jött le hogy én buja vagyok? és az a prűd aki nem csukja be az ajtót?



az egyik beszélgetés alkalmával vágta hozzám opcióként hogy ha nem szexelünk ,akkor nincs ok az ajtó zárására, ezért írtam, hogy nyilván

27. andi6020 (válaszként erre: 26. - Mindegy)
2015. jún. 12. 10:20

Mégiscsak te vagy a buja nő, a pasid meg a prűd?


Nyilván? Nekem nem lenne nyilvánvaló, ha az emberem nem akarna megdugni.

26. mindegy (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2015. jún. 12. 10:18
nyilván
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook