Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megismerkedsz egy helyes sráccal egy rendezvényen. Egész este beszélgettek, utána hazavisz autóval. Hogyan tovább, ha számot nem cseréltek? fórum

Megismerkedsz egy helyes sráccal egy rendezvényen. Egész este beszélgettek, utána hazavisz autóval. Hogyan tovább, ha számot nem cseréltek? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. fcalu
2009. máj. 24. 16:25
Szerintem minden lehetőség adott volt, hogy elkérje a számod, esetleg megbeszéljen egy randit. Azt sem lehet mondani, hogy félénk, elvégre felajánlotta, hogy hazavisz. Szóval szerintem mindenképp várd ki, hogy ő keressen fel téged, mert ha most te keresnéd őt, elriasztanád (hagyd, hogy ő vadásszon le téged, nem pedig fordítva!). Valószínűleg annak is megvan a maga oka, hogy nem csinált semmit - azt leszámítva, hogy hazavitt. Ha akar tőled valamit, idővel úgyis jelentkezni fog.
12. Zarahell (válaszként erre: 11. - Fanniflóra)
2009. máj. 24. 16:16

Tyűűű, szerintem nagyon ott van a srác!! :) Érti a dolgát...

Ha elkérte volna a számod azonnal, akkor tuti nem pörögnél rajta ennyire most, nem?! :)


Velem olyan volt, hogy egy rendezvényen találkoztunk, sokat beszélgettünk, el is kérte a számom, de nem adtam meg. Én hülye arra gondoltam, úgyis megpróbálja megint, de nem próbálta meg. A nevét sem tudtam, a rendezvényszervező csajtól kapott emilből tippeltem meg, hogy melyik lehet ő. (ilyen kizárásos alapon), aztán megkerestem iwiwen, és csak bejelöltem. Vissza is jelölt, és vááááártam 3 napig, mire írt. :) Aztán más miatt nem jött össze a dolog, de azért izgi volt! :)))

2009. máj. 24. 16:04
Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett tovább?
2009. máj. 24. 16:03

Ha haza vitt, tudja a címedet:) Ezek után mit vársz?

Ha meg szeretne keresni, megtehetné!

2009. máj. 24. 16:02
Ráadásul sok ismerős látott minket együtt. Azóta folyton kérdezgetnek. Nagyon ciki, félek, nehogy Őt is szívassák vagy elijesszék. Azóta sokat gondolok rá.
8. Emma* (válaszként erre: 5. - Fanniflóra)
2009. máj. 24. 15:59

Miért érdekes? Nem kell mindenkinek az internetre kapcsolódni, odanőni!☺

Ha akar valamit, úgyis fog keresni. Ha nem, akkor lépj tovább!

2009. máj. 24. 15:58
Nagyon szeretném látni még, de nem akarok nyomulni.
2009. máj. 24. 15:58
Lehet akkor fog megjelenni mikor nem is számítasz rá.De azért ne nagyon éld bele magad.A pasik rafkósak és nem nagyon szeretik kimutatni hogy mi van.Lehet több nappa is beletelik hogy újra jelentkezzen ha jelentkezni akar.
2009. máj. 24. 15:56
Érdekes nagyon. Egyetlen közösségi portálon sincs fent. Egy igazi különc :)
2009. máj. 24. 15:52
lehet, hogy csak nem akart rámenős lenni.
2009. máj. 24. 15:51

Vársz türelemmel, hogy legközelebb összefuttok vagy majd ő nyomozzon utánad, ha akar veled másodszor is találkozni. Ez a legjobb megoldás...

Ha nagyon akarta volna, elkérhette a számodat, de valamiért nem tette:o

2009. máj. 24. 15:51
ha ő is szimpinek tart, akkor megkeres valamilyen formában...
2009. máj. 24. 15:50
Megismerkedsz egy helyes sráccal egy rendezvényen. Egész este beszélgettek, utána hazavisz autóval. Hogyan tovább, ha számot nem cseréltek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook