Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megismerkedsz egy helyes sráccal egy rendezvényen. Egész este beszélgettek, utána hazavisz autóval. Hogyan tovább, ha számot nem cseréltek? fórum

Megismerkedsz egy helyes sráccal egy rendezvényen. Egész este beszélgettek, utána hazavisz autóval. Hogyan tovább, ha számot nem cseréltek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. dec. 18. 04:20
Engem is furdal a kíváncsiság. :D
42. Lysiantus (válaszként erre: 41. - Fanniflóra)
2011. szept. 2. 21:51
Lett belőle valami? Vagy már sohasem tudhatjuk meg?
2009. aug. 9. 21:29
Találkoztunk újból. Egyik nap egyszerűen becsengetett hozzám. Érdekes, a sokktól nem engedtem be, Aztán másnap egy majdnem szabályos randink is volt. De azóta megint csend. Valakinek van használható ötlete? Lesz ebből valami?
2009. jún. 17. 14:47
Legutóbb kértem tőle egy kis segítséget valakivel kapcsolatban. Az illető felhívott, hogy messzemenően elegánsan segített rajta. Szerintetek megköszönjem neki valamiképp? Ugye nem fogja félreérteni?
2009. jún. 12. 21:49
Hát a barátnős lépésem tényleg gáz volt. Szerencsére erről nem mondott semmit. Viszont a barátnő azzal jött vissza, hogy semmi esélyem, a tegnap pedig igazából teljesen másképp láttam. Nehéz kiigazodni...
2009. jún. 12. 15:21
Mindenesetre nagyon , nem jol tetted hogy , baratnöt is bevontal a dologba ! Mert nem tudhatod mit mond es hogyan neki ?
2009. jún. 12. 14:49

Többféle pasi létezik. Vannak, akik határozottak és szeretik maguk megszerezni a nőt. Ők nem szeretik, ha egy nő erőszakos vagy tolakodó.

vannak pasik akik félénkek, kevésbé van önbizalmuk és bizony nekik kell egy kis lökés, biztatás, amit nem szabad túlzásba vinni, mert egy félénkebb férfi még megriad a nőtől.

És vannak a lusták, akiket úgy kell megerőszakolni, akik élvezik, hogy a nő az aki mindent megtesz, nekik még a kisujjukat sem kell mozdítani. Nagy művészet kitalálni ki hova tartozik. Kérdés, melyik tipusra van szükséged?

2009. jún. 12. 00:21
Ma ismét találkoztam vele egy rendezvényen. Utána hazakísért egy kb. 2 km-es úton. Puszi nem volt, csak ígéret, hogy tartjuk a kapcsolatot. Na, ehhez mit szóltok?
2009. jún. 8. 21:17
semmi. Meg kell várni, hogy a pasi lépjen.
34. iminimi (válaszként erre: 33. - Zarahell)
2009. jún. 8. 21:07
Hát nagyon rosszul sült el... :(
33. Zarahell (válaszként erre: 28. - Fanniflóra)
2009. jún. 3. 17:58
Az ilyen barátnős puhatolózásnak szerintem az a vége, hogy full le fogja vágni, hogy te érdeklődsz. :) Ez elsülhet jól is, meg nem jól is.. (szeeerinteeem)
2009. jún. 3. 17:28
Ha nem cseréltetek számot valószínű nem jelentett neki annyit az este mint Neked. Ha esetleg még összefuttok majd kiderül hányadán áll a dolog.
2009. jún. 3. 17:27
Én be nem ültem volna a kocsijába....
2009. jún. 3. 17:16
Attól is félek, nehogy valami konkrétat mondjon neki.
2009. jún. 3. 17:14
Mondjatok valamit!!!! Próbáljam meg leállítani valahogy a barátnőmet?
2009. jún. 3. 17:10
Megkértem egy barátnőmet (neki jó haverja), hogy puhatolózzon kicsit. De most annyira stresszelek. Talán épp most van nála... Jajjjjj! Meg is bántam már.
27. iminimi (válaszként erre: 26. - Iminimi)
2009. jún. 1. 13:48
Na, ezt nem ide akartam. De talál ide is :D
2009. jún. 1. 13:47
Találkoztunk megint. Továbbra is semmi. Igaz, volt abban egy kis csel, ahogyan sikerült.
25. M_Marcsa (válaszként erre: 17. - Zarahell)
2009. máj. 25. 21:37
nekem is tetszik.:)
24. tücsimücsi (válaszként erre: 20. - Zarahell)
2009. máj. 25. 10:48

Ezzel én is így vagyok.


Igen az túl sablonos, ha rögtön elkérte volna Fanni számát.

23. fanniflóra (válaszként erre: 22. - D3572a925d)
2009. máj. 24. 23:24
Mondasz valamit ezekről a tanulságokról?
2009. máj. 24. 23:18

Szerintem nézd meg a Nem kellesz eléggé c. filmet...

Én levontam némi következtetést...

Bár most nincs semmi pasi a közelembe:(

21. fanniflóra (válaszként erre: 18. - Tücsimücsi)
2009. máj. 24. 23:02
Inkább különc. Elég nehéz rajta eligazodni. De kedves és közvetlen volt, egész este engem nézett. Annyira jól esett... Szeretnék folytatást, és nem kéne elrontani, ezért én nem lépek konkrétan semmit. Gondolkodtam barátok bevonásán, de nem tudom...
20. Zarahell (válaszként erre: 19. - Tücsimücsi)
2009. máj. 24. 22:57

Férfiaggyal??? :))) :S És az jó, vagy rossz? XD


Egyébként egészen egyszerűen magamból indulok ki. Ha van egy srác, akivel kölcsönösen szimpik vagyunk egymásnak, de "úgy" nem lép semmit, akkor tuti elkezdi piszkálni a csőröm.


Szerintem sokan vannak így ezzel, nem csak én.


Én konkrétan szeretem az ilyen "rafkós", de inkább játékos pasikat, mert tudnak egy kis izgalmat vinni a dologba.

Nem kell mindig rögtön belevágni a lecsóba..

19. tücsimücsi (válaszként erre: 12. - Zarahell)
2009. máj. 24. 21:37

Tyűűű, szerintem nagyon ott van a srác!! :) Érti a dolgát. . .

Ha elkérte volna a számod azonnal, akkor tuti nem pörögnél rajta ennyire most, nem?! :)



Te meg mintha férfiaggyal gondolkoznál...:))))ebben lehet valami...

18. tücsimücsi (válaszként erre: 7. - Fanniflóra)
2009. máj. 24. 21:34
Lehet ő sem....hogy láttad? Félénk típusú a pasi?
17. Zarahell (válaszként erre: 15. - M_Marcsa)
2009. máj. 24. 21:32
:))) Ez szerintem romantikus.. :) Tök jó! :)
16. 1a240a1b61 (válaszként erre: 11. - Fanniflóra)
2009. máj. 24. 21:30
nekem a munkahelyemen van egy srác, akivel ősszel nagyon sokat bezsélgettünk, nagyon nyílt volt velem, sok testi kontakt is, aztán nem kezdeményezett. vártam türelemmel, mint hercegnő a várban...aztán eltűnt síelni gyakorlatilag egész télre, tavasz elejére. mikor visszatért és hozta ugyanazt a közvetlenségét, őszinteségét, mint korábban, úgy döntöttem nem várok, úgy éreztem, megtehetem, hogy én kezdeményezzek, ráadásul, ha nem teszem: úgy fogom érezni, nem tettem meg minden tőlem telhetőt, nem tudtam volna nyugodtan élni tovább azzal a gondolattal, hogy lehet: csupán rajtam múlt. javasoltam, hogy találkozzunk munkán kívül is...ezt követően kiderült, hogy nem érdeklem őt. a mai napig őszinte velem, beszélgetés közben aktív testi kontakt, most már tudom. ő ilyen. az a helyzet, hogy ha tetszik a nő a férfinak, akkor a férfi úgyi fog kezdeményezni. szerintem ez a főszabály. aztán ezen felül mindenki a maga temperamentuma szerint cselekedjen.
2009. máj. 24. 21:07
Én jártam így. Egész éjszaka beszélgetés, tánc. tetszett. Visszament egyetemre, semmit nem beszéltünk meg, mert 300 km sok. Aztán fél év múlva véletlenül találkoztunk, aztán randi, udvarlás és ma a férjem...
2009. máj. 24. 17:06
Ha tudsz valami alkalmat, ahol találkozhatnál vele, intézd ugy, hogy "véletlenül" összefussatok, és beszélgessetek megint...akkor már tuti kiderül, hogy tetszel-e neki, vagy csak félénk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook