Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megfázásra jó 2 Kalmopirin plusz forró tea? fórum

Megfázásra jó 2 Kalmopirin plusz forró tea? (tudásbázis kérdés)


10. sonysony (válaszként erre: 9. - Sonysony)
2011. márc. 19. 17:34
Helyesebben a felsorolásban: "as" - mivel "aspirin"
2011. márc. 19. 17:30

Ha ő hisz benne akkor Te ne vedd el a hitét! Sok gyógyszer éppen annyit ér, amennyire hisznek benne.

Azért az nagyon fontos, hogy ne legyen fekélye! A pyrin végződésű (kalmo-, asz-, algo-) gyógyszerek a fekélybetegekre nagyon rossz hatással vannak.

8. f8528030f9 (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2011. márc. 19. 17:23
Szia!Az én párom ugyanerre a gyógymódra esküszik.Csak ő fórró fürdőt vesz mellé!
7. 9cf0020815 (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2011. márc. 19. 16:59
Jó ,nyugodtan adhatod,hisz a Kalmopyrin nem csak lázcsillapításra jó.Mézes,citromos tea és irány az ágy.Folyadékot tölcsérrel öntsd!:-)))Jobbulást!
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2011. márc. 19. 16:57

A kalmopyrin=láz, fájdalom és gyulladás csökkentő.

Szerintem nagyon jó gyógymód:)

Nem hiszem, hogy nekünk kellene tudni, hogy mit csinál pontosan, az a lényeg, hogy hasson:)))

Én még orrcsöppet használnék mellé, ha kell.


Jobbulást:)

2011. márc. 19. 16:54
Fokhagyma, méz, gyömbér, citrom, ezüstkolloid, sós vizes orrmosás. :)
2011. márc. 19. 16:44

jó módszer, bizony!


a forró tea azért ne legyen eszement forró!


Jobbulást!

2011. márc. 19. 16:39

Kedves Mindenki!

A férjem meg van győződve, hogy megfázásra, influenziára az egyszem "csodamegoldás" : bevenni két Kalmopirint és meginni egy nagy bögre tűzforró teát, majd bebújni a takaró alá izzadni.

(Már gyerekkorában is így csinálták vele!)


Kérdésem a következő :

A Kalmopirin lázcsillapító, ha lázas vagyok és beveszem, minek a forró tea, ami ellene dolgozik a gyógyszernek?


Ha pedig nem nem vagyok lázas, akkor mi a csudáért veszem be? A teát még csak érteném, mert ha megemelem vele a testhőmet, azt sok vírus nem szereti,( a test is ezért védekezik így, a láz segítségével )


Tehát, megiszom a forró teát, hogy melegem legyen, és beveszem a gyógyszert, hogy megszüntesse a meleget?


Segítség, hogy is működik szerintetek ez az ősi gyógymód?

2011. márc. 19. 16:31

Ha bebújsz a meleg ágyba izzadni akkor igen.

Kb. 2-3 óra múlva cserélheted az ágyneműt, hálóinget (pizsamát).

2011. márc. 19. 16:29
Megfázásra 2 Kalmopirin plusz forró tea. Jó ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook