Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak. Mit tegyek? fórum

Megcsaltak. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. márc. 22. 17:07

Ez egy nehéz kérdés...mert te tudod mennyire mély a kapcsolatotok és túl tudod e tenni magad ezen valaha..

Én véleményem,ha én lennék a te helyedben és ha nincs gyerek és semmi közös dolog tovább állnék...teszem hozzá ha kiderülne hogy tényleg megcsalt.

Csak te döntheted el hiszel e neki és vele maradsz vagy nem!!!!

2012. márc. 22. 17:06
Azért, mert mikor mi össze jöttünk akkor ez a lány is képbe volt és meg akarta szerezni párom de akkor nem jött össze, úgyhogy vagy egy alattomos bosszú ez tőle, vagy tényleg igazat mond:/
2012. márc. 22. 17:05

De a lány miért mondaná azt, hogy lefeküdtek, ha nem történt semmi?

Szörnyű lehet úgy együtt élni valakivel, hogy nem bízol benne.

2012. márc. 22. 17:04
durva :S
2012. márc. 22. 17:03
Hát te jó ég. A büszkeségem sem engedné hogy mellette maradjak még akkor sem ha csak találkozgattak.
3. 6736f94fb9 (válaszként erre: 1. - Helga9110)
2012. márc. 22. 17:02

Beszélj velük úgy, hogy mindketten jelen vannak. Nyilván nem kell, hogy tudjanak arról, hogy a másik is ott lesz...mert akkor valószínű, hogy nem jönne össze a dolog!

De ez szembesítés nélkül nem megy. Akkor viszont látnád a reakcióikat.

2012. márc. 22. 17:02
A galád. Rátaposni a farkára, és hanyatt lökni!!!
2012. márc. 22. 17:00

Párom állítása szerint nem történt semmi, csak néha találkozott egy lánnyal...De a lány biztosan állítja, hogy lefeküdtek 2szer is és míg én dolgoztam járt az albérletünkben és ott is volt köztük...tudjátok...:/

Nem tudom kinek higyjek, mert a páromnak is voltak zavaros ügyei:/:/:/A lány állítása szerint szerelmesek voltak...De mióta ez kiderült, és nem tudom az igazat, azóta nem bírom nyugodt szívvel megölelni párom...Mit tegyek? Kinek hidjek?Ez Decemberben derült ki de azóta sem jobb:/

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook