Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak ..mikor lettél túl rajta? fórum

Megcsaltak ..mikor lettél túl rajta? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. 81012deb94 (válaszként erre: 25. - Antigonia)
2012. okt. 1. 13:25
Akinek nem oszt két kézzel az élet, az megbecsüli amije van.
25. Antigonia (válaszként erre: 24. - 81012deb94)
2012. okt. 1. 13:19
Hiszek benned!:)
24. 81012deb94 (válaszként erre: 22. - Antigonia)
2012. okt. 1. 13:18
Jelen...
23. face89
2012. okt. 1. 13:13
De most igazából ne az én életemen rágódjunk, hanem a fórum indító hölgynek próbáljunk meg segíteni! Én leírtam az én sztorimat, nekem jelenleg nagyon boldog a párkapcsolatom, a megfelelő férfi mellett élek, és jól érzem magam. a tüskék sosem fognak eltűnni, de idővel minden enyhül. és a férfiakról a véleményem pedig magánvélemény, nem élettapasztalat, csak a környezetemben nincsen felhőtlen-szép kapcsolat-házasság.
22. Antigonia (válaszként erre: 6. - 328aadd89f)
2012. okt. 1. 13:03
Én hiszek abban, hogy létezik olyan férfi, aki soha nem csalja meg a párját! :)
21. b8103f009a (válaszként erre: 17. - Face89)
2012. okt. 1. 12:49

Soha nem a 3-ik tehet arról, ha valaki félrelép.

Ilyen pasi talpára már rég útilaput kellett volna kötni.

20. b8103f009a (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. okt. 1. 12:47

Az nagyon nagy baj, ha bárki annyira függ a partnerétől, hogy azt gondolja nem tud nélküle létezni. Ez nem csupán szerelem, ez függőség.

Talán megbocsátani meg lehet, ha valaki megbotlik, már amennyiben erről van szó, de elfelejteni soha.

Egy hosszú kapcsolatba sok minden előfordulhat, vannak hullámvölgyek. Beszéljétek meg szerintem. Látni, érezni fogod ha tényleg őszintén megbánta, és mindent megtesz azért, nehogy elveszítsen, hogy enyhítse a fájdalmad. Viszont ilyet sosem adnék a tudtára a férjemnek, és egyetlen férfinak sem, hogy ne tudnék élni nélküle. Miért ne tudnék? Szeretem természetesen, de ha én nem vagyok annyira fontos a számára mint Ő nekem, akkor jobb különválni.

19. Cippora (válaszként erre: 17. - Face89)
2012. okt. 1. 12:21
Rengeteg félrelépő férfi van,nagyon sok,ez tény!DE!Van kivétel.Én nem hiszem,hogy ilyen fiatalon (89-es vagy gondolom) neked meg kellene elégedned olyasvalakivel aki 10-szer már megcsalt (meg még ki tudja hányszor) de ez akkor is így lenne ha 40-50 éves lennél.Nem ismerlek,de ettől jobbat érdemelsz.Ettől mindenki jobbat érdemelne...
18. Darcy73 (válaszként erre: 16. - Julianusyze)
2012. okt. 1. 10:36

Hasonlóan jártam el én is!Nem kell nekik pitizni!Aki menni akar,az menjen!Hisztizni feleleges. :)

Ez a taktika nálunk is bejött!

17. face89
2012. okt. 1. 10:33
Akkor annak én csak örülök, ha másnak jobb, és megtalálta azt az embert az életében, aki a nagy Ő, és inden rendben van, és passzol egész életük során. Sajnos nagyon jó tapasztalatom nincsen sem a saját kapcsolatom terén, sem a környezetemben élő nők terén sem, de akkor az csodálatos, ha még vannak ilyen kapcsolatok- férfiak- és nők is. Sajnos rengeteg "riszálós" nőt láttam, akik bármiért, akár csak egy két jó szóért képesek belemenni sokmindenbe, tudván a úgysem lesz hosszú életű. Nyílván én is kisarkítottam az egészet, de ez a saját véleményem, mert nem nagyon találkoztam eddig a "tökéletes" kapcsolattal élőben.
2012. okt. 1. 10:31
Ha egyszeri megcsalásról van szó,meglehet bocsájtani.Így jártam én is,kapcsolatunk elején történt,hát egyből kiadtam az útját!De volt 1 elbeszélgetésünk,amin ecseteltem neki kemányen és tőmondatokban hogy így sosem fog társat találni magának és ha ennyire nem tiszteli azt aki kiteszi a lelkét érte akkor jobb is ha csak alkalmi kapcsolatokra fog berendezkedni.Mivel nem sírtam ríttam hanem gyakorlatiasan elmondtam neki a véleményemet és utána jóól elküldtem a francba pedig szenvedtem mint állat,ő kért bocsánatot és pitizett hogy ne hagyjam el:))Nem kell neki senki más.A bizalom az oda lett egy időre,mindig lesben álltam,de 5 éve együtt vagyunk és hálistennek minden rendben,azóta sem lépett félre,egyből rájönnék ahogy anno is.Nagyon sokáig figyeltem minden lépését,hát szörnyű volt!
15. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. okt. 1. 10:30
Neked kell tudnod, hogy mit nyelsz le egy kapcsolatért.
14. 34c48a3825 (válaszként erre: 13. - Face89)
2012. okt. 1. 10:28

De, te pesszimista vagy, ráadásul hihetetlenül lesújtó a véleményed a férfiakról, akik agyatlan, tehetetlen bábok, hiszen ha egy nő eleget riszál, akkor máris képtelenek nem lefektetni... Megértem, hogy azok után, ahogyan megalázott a "pasid", te ezt hiszed, csak tudod a saját rossz választásodat nem kellene mentegetni vagy kisebbíteni azzal, hogy hajtogatod: másnak sem jobb.


Ugyanis az.

13. face89 (válaszként erre: 11. - Cippora)
2012. okt. 1. 10:23
Én elég sok mindenre fel vagyok készülve, de szerintem ne az én kapcsolatomról beszélgessünk, hanem segítsünk megoldani a fórumot indító hölgy problémáját. Én elmeséltem a "történetemet", hogy ilyen is van, létezik, és bár tudom, hogy kutyából nem lesz szalonna, és a vér nem válik vízzé, de a remény hal meg utoljára, és az elmúlt néhány évet már mindenfajta megcsalás és félre tekintgetés nélkül leéltük boldog, harmonikus kapcsolatban. Én nem hiszek abban, hogy van az a férfi, aki majd persze mindent feláldozva megvakul, megsüketül és megnémul csak egy nőért. Mindig lesz egy nő, egy rosszindulatú nő, aki ha akarja el tudja majd csábítani. ez az én véleményem, nem vagyok pesszimista csak reális és nem a rózsaszín ködben álek, hanem napjainkban, közöttünk.
2012. okt. 1. 08:56
Nem lehet túl lenni rajta,főleg nem ha vele maradsz.Én nem bocsájtanám meg,ahol ilyen történik,annak a kapcsolatnak lőttek a számomra,és az ember soha nem felejti,hogy megcsalták,megalázták,önbizalmát,összetörték,és a másikba vetett hitét,elvették.Újra bízni valaki másban is nehéz ez után,de abban aki megcsalt már sosem tudnék,újból bízni.
11. Cippora (válaszként erre: 2. - Face89)
2012. okt. 1. 08:54

"Nem lesz az a férfi, aki egy egész életen át, soha nem fog megcsalni."


És ezt sikerült elhitetnie veled...hm...okos pasi!Sajnálom,de készülj fel,sosem lesz hozzád hűséges!

2012. okt. 1. 08:53

Ez a 10 nálam is kiverte a biztosítékot..ugyan azzal a lánnyal.. az nem megcsalás, az viszony. Egy lehetőséget lehet, hogy kapna... az sem biztos, de talán igen. Többet viszont nem... sosem.

Az exemnél 6,5év után derült ki, hogy 1évvel az előt megcsalt. Abban a pillanatban repült, főként, mert ő titokban tartotta. Lehet, ha bűnbánóan hazajött volna, stb, beismeri, akkor kapott volna még egy esélyt... így nem!!

Azóta sem bánom, hogy akkor szakítottam vele.

2012. okt. 1. 08:48

A másik oldalról én sosem bocsájtanám meg. Egylakatos bizalmam van, ha valaki leveri a lakatot az ajtó kinyílik, és mehet isten hírével.

10 új esély? Kizárt.

2012. okt. 1. 08:33
Én sem bocsátanék meg neki. Tudom, hogy ma pl együtt lennénk az járna a fejemben, hogy milyen volt neki a másikkal...stb...Nem tudnám elviselni...
2012. okt. 1. 08:31

Nézd meg a Szex és New York mozifilm 1. részét, és tanulj Miranda és a pasija esetéből :)

És kikapcsolódásnak sem rossz a film :)

6. 328aadd89f (válaszként erre: 2. - Face89)
2012. okt. 1. 08:29

Nem lesz az a férfi, aki egy egész életen át, soha nem fog megcsalni. Maximum az a férfi lesz, aki ezt hatalmas titokban tudja tartani:(

Remélem ezt nem gondoltam komolyan!:) Vagyis inkább azt remélem, hogy nincs igazad!:)

5. Darcy73 (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 1. 08:18
Én 6 éve megbocsájtottam.Nem bántam meg.Teljesen megváltozott.Azóta is együtt vagyunk.2008-ban össze is házasodtunk,idén született meg a kislányunk.Van aki érdemel még egy esélyt.De olyan is van,aki nem!Ez könnyen kiderül.
4. Darcy73 (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. okt. 1. 08:16
1-2 hónapig nagyon rossz!!!Utána még évekig tart,mire kimegy a fejedből annyira,hogy csak néhanapján jut eszedbe.Kitartás!
2012. okt. 1. 08:14
Soha nem tudnám megbocsájtani, és nem maradnék vele.
2012. okt. 1. 08:11
Szia! Sokszor (10 fölött) csalt meg a párom, mindig ugyan azzal a lánnyal. Először külön voltunk 2-3 hónapot, aztán egyszer 8 hónapot, de utánna már csak 1-2 hónapokat. Minden attól függ a párod mennyire bánja az egészet, és hogy ő hogy viszonyul az egész kapcsolathoz. Az én párom(akivel a mai napig együtt vagyok boldogságban szerelemben, teljes harmóniában, Ő mindig borzasztó bűnbánó volt, és tett is érte mindig, hogy visszaszerezzen. a bizalom sosem lesz teljes újra sajnos, szóval a tüske benned marad, de ha elég erős a kapcsolatotok és a kötelék kettőtök közt, akkor menni fog. Nem lesz az a férfi, aki egy egész életen át, soha nem fog megcsalni. Maximum az a férfi lesz, aki ezt hatalmas titokban tudja tartani:( kitartás, idővel jobb lesz:(
2012. okt. 1. 08:07

Tegyük fel ,hogy vele maradtatok ,mert rájöttetek ,hogy nélküle még így ,megcsalva sem tudnátok létezni..

Mennyi idő telt el ,hogy már nem voltak rémálmaitok...

Hogy már át tudtátok aludni az éjszakát...

Hogy már nem erre gondoltatok 24 órából 24-et

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook