Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak ..mikor lettél túl rajta? fórum

Megcsaltak ..mikor lettél túl rajta? (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. 89f0630ffb (válaszként erre: 85. - Tnde)
2013. jan. 9. 19:32
Elképesztő ,hogy már-már szinte tipikus ,hogy a legjobb barátok árulják el az embert ....a férjükkel!
85. tnde
2012. dec. 25. 15:16
Sziasztok.Én is megcsalt asszony voltam.Tűrtem évekig,a gyerekek miatt.Pedig nem volt érdemes.A gyerekek sebei sokkal hamarabb begyógyúlnak mint a miénk.20 éves házasság,elválltunk.Majd két évébe telt mire elhagyta a házat,én nem sűrgettem,közben én is párra találtam.El voltunk egymás mellett.Nem akart elköltözni,aztán novemberben rászánta magát,olyanba szeretett bele aki szinte mindennapos volt nálunk,és élettársa volt.Mi voltunk a keresztszülei a gyereküknek,8 évvel fiatalabb mint én,elmondták novemberben az élettársának hogy mi a helyzet.Én már évek óta tudtam csak homokba dugtam a fejem.Féltettem a gyerekeket,hogy ha megtudják,hogy az apjuk mit művel hogy fogadják.Sokkal jobban mint vártam.Nagyok már.És az az igazság,hogy egy házasság fenntartásához két ember kell.
84. Averil (válaszként erre: 57. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 25. 15:08

Szia!

Szerintem csak a gyerekek miatt nem érdemes együtt maradni. Ha elég intelligens a férjed, meg tudtok egyezni abban, hogy közösen nevelitek őket, néha nálad laknak, néha meg nála. Egy gyerek számára az a legfontosabb, hogy a szülei boldogok legyenek és nem az, hogy mindenképpen együtt. Persze ideális esetben együtt boldogok, de ez sokszor nem működik. Miből gondolod, hogy ha szenvedsz és mindennap sírsz, de mégis tűrsz, mert azt gondolod, ezt kell tenned, attól a gyerekeid boldogok? Saját magad is tönkreteszed, pedig még fiatal vagy, könnyedén találhatsz olyasvalakit, aki tényleg megérdemel és nem él vissza a bizalmaddal. Ha megmaradsz ebben a kapcsolatban, milyen életed lesz ezután? Ha egyszer megcsalt, máskor is meg fog, főleg ha látja, hogy vele maradsz, mert így a helyes. Korábban olvastam olyan hozzászólást, hogy az illetőt sokszor megcsalta a férje, de mindig visszament hozzá, és most milyen boldogan élnek... de lehet, hogy csak arról van szó, hogy a férje már jobban vigyáz, nehogy lebukjon. A vér nem válik vízzé, főleg, ha látja, hogy bármikor megcsalhatja a párját, ő úgysem tud nélküle élni, így mindig visszamegy hozzá. Legyen egy kis önbecsülésed és merj lépni, mert különben nyolcvanévesen sajnálni fogod, hogy az egész életedet egy olyan emberre pazaroltad, aki elárult. Tudom, azok, akiknek nincs férjük, se gyerekük, könnyen beszélnek, mégis azt javaslom, add meg magadnak az esélyt, hogy új életet kezdhess. Persze a döntés a tiéd, ha azt érzed helyesnek, akkor maradj, de előtte alaposan gondold meg, megéri-e.

83. júliusi (válaszként erre: 82. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 25. 09:47

Érdekes ,mennyire mások vagyunk.

Nekem így is fájt sokáig, hiába tudtam, én is valahol ludas voltam a félrelépésében.

Örülök ,hogy Te hamar átvészelted.

Mondjuk nálunk az exnő is megnehezítette a dolgomat.


Ti azóta jól megvagytok?

2012. dec. 24. 23:56
Én hamar. Az én hülyeségem volt anno, hogy a párom megcsalt. Csak veszekedtem, gyanúsítgattam, szemet nem voltam kedves. És akkor fél - 1 év alatt összejött egy csajjal aki rámászott. Együtt voltak pér hetet és azóta bánja jön. Ennek már sok éve. Ha mindent megtettem volna (őszintén kezemet a szívemre téve) akkor nagyon fájna és nem bocsájtottam volna meg senkinek. Még a megcsalások között is nagy különbség van! Boldog Karácsonyt! :)
81. 8d37d26cfc (válaszként erre: 80. - Cce1a9716f)
2012. dec. 24. 23:54
Ez az egyetlen megoldás hiszen :" Egylakatos bizalom van,ha valaki leveri a lakatot az ajtó kinyílik,és mehet isten hírével. "
80. cce1a9716f (válaszként erre: 78. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 24. 23:47
Szerintem is ez a legjobb megoldás, ha nem megy magától!
79. cce1a9716f (válaszként erre: 77. - Felhőjáró)
2012. dec. 24. 23:46

Nagyon jó. És mire mész a leckéztetéssel?

Akkor majd többet nem fog megcsalni?

Hogyan leckéztetnéd meg?

Miből gondolod, hogy rögtön feladják az emberek? Kivülállóként nem tudhatod, hogy előtte mennyit rágódtak a dolgon mielőtt feladták volna!

2012. dec. 24. 23:39
a legnagybb lecke az lesz,ha elhagyod,hiszen hűtlen volt
77. felhőjáró (válaszként erre: 75. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 07:44

Ne válj el csak leckéztesd meg.

Miért kellene rögtön elválni?Ezért tartunk ott ahol tartunk, mert rögtön feladnak mindent az emberek.Mindenki hibázhat...mindenki hozhat rossz döntést.Férfi is, nő is.

Csak a gyerekek a fontosak.Nekem is azok voltak, de a volt férjemnek önmaga meg a barátnője.Nem váltam volna el, ha ő nem adja be a válópert.

Jelenleg a második házasságomban élek boldogan, de azt hiszem ha ő megcsalna sem dobnám ki viszont megleckéztetném.

Kívánom, hogy sikerüljön rendbe hozni a házasságotokat.

76. 8d37d26cfc (válaszként erre: 75. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 01:42

Nem minden válás a megcsalás miatt történik.(bár a legtöbb igen,ez tény,és nem csak vélemény)

Túl negatívan állsz ehhez a dolgohoz.Hiszen miért is ne találnál ,ismernél me egy olyan férfit aki nem csal meg.

75. e3e3bfd78f (válaszként erre: 72. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 23. 01:37

Vajon miért válnak el az emberek leggyakrabban?

nem a mecsalás miatt?

Vajon ha találnék egy új férfit, aki valőszínűleg már elvált, mekkora az esélye hogy nem megcsalás miatt vált el?Lehet benne bízni?És ha a felség volt a csaló, vajon ő bízna bennem?

74. 8d37d26cfc (válaszként erre: 73. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 01:34

De,követtem.

Viszont a hűtlenségről az a véleményem,hogy aki egyszer megteszi,megteszi majd újra.Még ha nem is egyből.

73. e3e3bfd78f (válaszként erre: 70. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 23. 01:33

Soha nem követtél el olyan hibát amelyből tanultál?

Ha megégeted magad,biztos újra meg akarod égetni magad?

72. 8d37d26cfc (válaszként erre: 71. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 01:33

Írtam is,hogy egy nagyon példát fogok írni.Nem rád gondoltam,hogy te vagy lejárt.Nem ezekre a dlgokra gondoltam.

Azt akartam ezzel mondani,lehet rosszul fejeztem ki magam,hogy ha valakiben csalódsz a te helyzetedben egy féfiban,az nem azt jelenti,hogy minden más férfi ilyen.

71. e3e3bfd78f (válaszként erre: 70. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 23. 01:30

Értem én, lejárt a szavatosságom, rossz ízű vagyok.

Vagyis akkor akik hosszabb időt töltenek egy kapcsolatban, házasságban mind lejáratosak?

Bocsáss meg de akkor azok a férfiak is lejáratosak?

Vagyis miért ne csalna mindenki mindenkit egy idő után?

Ne haragudj de egy kapcsolat lényege annyi hogy cserélgetjük évről évre hogy friss legyen?

Azt hiszem nemcsak számomra volt bántó a hozzászólásod, de sok más nő számára is aki hosszabb ideje kapcsolatban él.

70. 8d37d26cfc (válaszként erre: 68. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 01:21

Hidd el,a férfiak ilyenkor nem szenvednek,hiszen nem is ők az áldozatok.Sajnáltatják magukat csak...

Ne ítélj el más férfiakat,csak mert ebben a férfiban csalódtál.Ne tedd.

Aki egyszer beleharapott az almába,az máskor is belefog.


Most ezt nagyon rossz példát fogok írni:

A boltban veszel egy csokit,ott áll a szobádban egy ideig,majd felbontod beleharaosz és rossz íze van,megnézed,lejárt a szavatossága ..erre azt mondod:húúú én többet ilyen csokit nem veszek..

Közben csak az a csoki volt romlott,és nem az a fajta .

69. 8d37d26cfc (válaszként erre: 42. - 22c325c6a3)
2012. dec. 23. 01:16

Nem te voltál a hibás,hogy a férjed félrelépett.És kitudja,hogyb hánbyszor tette meg csak nem jöttél rá.

Egyszerűen nem akart hűsgs maradni.

68. e3e3bfd78f (válaszként erre: 67. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 23. 01:14

Ebben teljesen igazad van.

De vajon amikor szembesülnek azzal mlyen fájdalmat okoztak, nem lehet, hogy ők is szenvednek?

Nálam is az a kérdés, megadom az esélyt neki?

Persze először és utoljára.

Persze az ember fél, mi van ha újra?

De másban sem bízok.Mi a helyes?

Ha tudnám a jövőt könnyebb lenne dönteni.De akkor ez sem történik meg, mert elébe mentem volna a dolognak :-)))

67. 8d37d26cfc (válaszként erre: 63. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 01:07

Nme könnyű dönteni az biztos,de nem is kll egyik napról a másikra.


Azok a férfiak akik csalták meg már párjukat,nem foglalkoznak azzal,hogy a ésik fél mit érez majd stb.. hiszen ha ebbe belegondolnának,akkor nem tennék meg.

66. 8d37d26cfc (válaszként erre: 64. - Eb2870e056)
2012. dec. 23. 01:05
A csók is megcsalás számomra is.
65. 8d37d26cfc (válaszként erre: 30. - Pocok123)
2012. dec. 23. 01:04

41 éves vay,nem pedig 81.

Miért ne találnál párt?Nem kell férfhez menni újra...fogsz te még párt találni,csak ne zárkózz el.

2012. dec. 23. 00:59

Egyáltalán ki mit ért megcsalás alatt?? Ez is igen tág fogalom.. Valakinek már egy flört, egy érintés és egy csók is megcsalásnak számít, másnak viszont csak a szexuális érintkezés. Olyat is ismerek, aki azt mondta, csókolózhat meg szeretkezhet bárkivel a párja, az még megbocsájtható, de az érzelmi megcsalás már nem.. Elég tág fogalom ez a dolog.. Számomra a megcsalás már egy csókkal is megtörténhet. Flörtölni szabad, bár ennek sem örülnék, de úgy érzem, ez még nem megcsalás. Egy csók viszont igen.

Nekem évekkel ezelőtt volt egy ilyen megcsalásos dolgom, akkor egy jóval fiatalabb fiúval voltam együtt és megcsalt, szexuálisan.. megbocsájtottam neki, de rá egy hétre éreztem hogy nem működik már.. Otthagytam. Nagyon jó döntés volt!!!!

63. e3e3bfd78f (válaszként erre: 60. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 23. 00:58

Nem csak a gyerekek miatt.Az ember nem szeret ki a másikból egyik percről a másikra.

Egy biztos, én másik férfiban sem bíznék már meg.

A férjem felelőtlen volt.

Olyan könnyű új életet kezdeni?

Menjen pereskedés a gyerekeken?A nagyokat már megkérdeznék.És a kicsi?

A nagyok imádják.Vajon szétszakítanák őket?

Hová mennénk?

Szeretik az apjukat mert jó apa.Van jogom elszakítani őket tőle?

Vagy ha a férjemmel lennének?

Akkor én veszítsek el mindent azért mert Ő hibázott?

Ezek a krízisek nagyon nehéz helyzetek.Nekem kell mindent mérlegelnem, mert akkor ő nem tette.

Nem tudok olyan döntést hozni ami a gyerekeimnek fáj, és nekem is.Csak olyat ami nekem fáj.

Nekem kell megbírkóznom ezzel, de való igaz nagyon nagyon nehéz.

Írtam ha családja van az embernek áldozattal és lemondással jár.

Iszonyatos érzés.Jó lenne ha férfiak is olvasnák, hogy tudják mit is okoznak ilyen lépésel.

62. 8d37d26cfc (válaszként erre: 9. - 81012deb94)
2012. dec. 23. 00:55

" Egylakatos bizalmam van, ha valaki leveri a lakatot az ajtó kinyílik, és mehet isten hírével. "

Ez tetszik :D

61. 8d37d26cfc (válaszként erre: 59. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 00:48
Tapasztaltam már.
60. 8d37d26cfc (válaszként erre: 57. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 23. 00:47

Nem megbántani akartalak.

Én úgy gndolom,hogy csak saját magadnak teszel rosszat,ha együtt maradtok megcsals után,hiszen a bizalom ár sosem lesz a régi.És megalázó az ha megcsalnak,bizony.Persze nem böszkeségről van oitt szó..

De rengetegen vannak akik gyerekkel együtt kezdenek új életet má férfival.Boldogan és annak ellenére,hogy nem a sajét közös gyerek.

Ez sem megoldás,hogy a gyerekek miatt maradj vele..

59. e3e3bfd78f (válaszként erre: 56. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 23. 00:46
Kívánom hogy soha ne tapasztald meg ezt az érzést.
58. 8d37d26cfc (válaszként erre: 23. - Face89)
2012. dec. 23. 00:44
Persze,hogy nincs felhőtlen kapcsolat,nem létezik olyan.De a felhőtlen ne a megcsalást értse.
57. e3e3bfd78f (válaszként erre: 54. - 8d37d26cfc)
2012. dec. 23. 00:43

Lentebb leírtam a saját történetemet.

Nincs miről gondolkodni?

Ha hosszú évek és gyerekek vannak, nincs miről gondolkodni?

Azért mert a férj önző volt nekünk is annak kell lennünk?

Az én helyzetemben nem lenne önzőség felrúgni mindent?

A gyerekere gondolok.Az imént írtam, vajon az a fontos én mit érzek, vagy az hogy nekik milyen lenne?Leginkább az ő életük lenne feldúlva.

Ha nem lennének gyerekeim, biztos nem akarnék maradni.Akkor lehetek önző, hiszen a férjem is az volt.

De ha gyerekek vannak más a helyzet.Mert a férjem akkor csak magára gondolt, vajon nekem is le kell oda süllyednem?

Nem lehetek jobb nála?

Rendkívűl nehéz helyzetek ezek, ahol nem lehet tanácsot adni.Pálcát törni se senki felett ki így dönt ki úgy.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook