Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak ..mikor lettél túl rajta? fórum

Megcsaltak ..mikor lettél túl rajta? (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. 8d37d26cfc (válaszként erre: 22. - Antigonia)
2012. dec. 23. 00:38

van ilyen.

Gondoljunk csak bele.Nem a hapsikat védem most,de a némelyik nő még hűtlenebbek mint a férfiak.Csak persze a hűtlen szóról mindenki a pasi jut eszébe.

Mert nekik farkuk van..nem csak farka de agya is van.Aki hű akar maradni,azelőtt 20 nő is kelletthetné magát,nem fog félre lépni.Aki pedig hűtlen,az keres magának akár még a szomszédban is..ű

Fordítva igaz ez nőkre is.A nők sincsenek fából :)

55. 8d37d26cfc (válaszként erre: 2. - Face89)
2012. dec. 23. 00:34

Nincs olyan férfi aki hűséges tud maradni egész életen át?Nőkre is lehetne ezt mondnai nem?Hiszen a nők sincsenek fából :)

Hát ha melett a férfi melett maradsz,akkor biztos nem is lesz ilyen féfri...

Ez hülyeség.Elhatérozás és akarat kérdés az egéz.Vagy hűséges,vagy hűtlen leszek.Ezt döntés kérdése.

54. 8d37d26cfc (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. dec. 23. 00:31

a megcsalás után nincs miről gondolkodi már..

Együtt maradni vele??soha.Így szeret,úgy szeret,de amikr mást...akkor nem gondolt rád...

53. e3e3bfd78f (válaszként erre: 52. - 4c1a787e8f)
2012. dec. 23. 00:18

Köszönöm hogy így gondolod.

Igazából hiszem, sőt tudom hogy így van.

Közeledem a 40-hez.A nő úgyszintén.

Van családom, tanultam munka mellett, és tanulok most is.18 éves korom óta dolgozom.Akinek van családja az tudja, hogy lemondással áldozattal jár.

De azért amink van, azért mi dolgoztunk.Elég keményen mindenféle szülői segítség nélkül, mert nekünk nincsenek.Nem szórakoztam.

És adott ez a nő aki egyidős velem, és talán 18 évesen azt gondolta az a jó ha minél több pasit magáénak tudhat.Csak arra nem gondolt az idő rajta is telik.És most ugye 40-hez közel eszmélt rá hogy semmije nincs.Írigy mindenkire akinek van családja.Csak azt felejti el, hogy ezért én áldoztam, én tettem nem ő.

A kicsi születése után történt a tragédia a családunkban.A férjemnek sok volt tudom.

Aztán egyzser egy irodában ez a nő a kezébe nyomta a telefonszámát egy beszélgetés után.Biztos megérezte a férjem gyengeségét.

Nem védem a férjem!!!!

A nő megengedte magának hogy óránként hívogatta a férjem, anélkül hogy tekintettel lett volna rám és a gyerekekre.

Szóltam a férjemnek hogy ez azért sok.Akkor szólt a nőnek hogy ezt már ő is unja.

Persze értem én, a férjem hiúságának bejött hogy lohol utána a nő.

Többször beszéltem a nővel telefonon, persze tagadott mindent.Soha egy rossz szót nem mondtam neki.Persze gondoltam :-)))

Úgy gondolom egy valamirevaló nőnek tabu kell hogy legyen egy foglalt férfi.Ha családja van mindenképp.De ha már mégis családos emberrel kezd, amit nagyon elítélek ( a férjem részéről is)

akkor illene a feleséget és a családot tiszteletben tartani.Na ezt a nőt ez hidegen hagyta.És fájt hogy a férjem ezt egyből nem látta be.Persze gyorsan kiderült azért hogy hazudozik a férjemnek is.Kapásból arra kérte a férjemet hogy költözzön hozzá.

Erre megkérdeztem a férjem, milyen nő az aki azt mondja hagyd el a gyerekeid, köztük a fél évest?

Számomra leírhatatlan.

Külsőben sincs szégyenkeznivalóm mellette, attól hogy négyszer szültem.A férjem is azt mondja, egy nőt megszépít az anyaság.Akkor hogyan hibázhatott ekkorát?

Nagyon megbánta és ezerszer elmondta hogy visszacsinálná ha lehetne, és nem tudja megmondani miért.Mert azt mondja nem velem volt baja.Mert jobb feleséget és anyát nem kívánhat.

Ezért fáj annyira.Szeretem de egyre inkább azt érzem hogy képtelen vagyok túllépni ezen.Sokszor érzem azt hogy elmegyek.Mert nem tudok ezzel a tudattal létezni.Mindennap látom magam előtt vele.

Tudom hogy erősnek kellene lennem a gyerekek miatt, és miattuk továbbmenni, de lehet nem vagyok elég erős.

Fél éve nincs nap hogy ne sírnék.

Abba szörnyű belegondolnom, hogy ez nem változhat már meg.Ez megtörtént.Ez hátralevő életemben az utolsó percig velem lesz.

Sokszor gondolok arra, mi a boldogság?Én már nem fogom ezt érezni.

Ugyanakkor ne legyek elégedetlen.Mert van 4 gyönyörű egészséges gyerekem, kívánhatok ennél többet?

Ők kell hogy fontosak legyenk, nem én, nem az hogy mit érzek.El kell fogadnom, mit tehetnék?

De annyira fáj, hogy elemészt.A férjem is azt mondja csak előre nézzünk, mert másik 20 év van előttünk.Igen de neki könnyebb előre nézni, nem nekem.Ugye most minden rendben lehetne, csak nekem olyan nehéz.

52. 4c1a787e8f (válaszként erre: 47. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 22. 20:02

Ez iszonyat lehet. Én még csak álmodtam eddig ilyet, de még az is sok volt, még attól is bőgtem..

Viszont azt valahogy mégis úgy gondolom, hogy nem mindegy, hogy valakivel nagyon egymásbaszeret az ember férje, vagy igenis egy számító nő tudatosan elcsábítja, és netán inkább a feleség ellen irányul a dolog, mint a szerelemért történik..


Úgy érzem a történetedben, hogy ez a nő annak örül, hogy egy olyan nőn tudott fogást találni, akinek amúgy sikerült az élet, gyerekei vannak, férje van, iskolája van..


Bár nem ismerlek, akkor is TE vagy a jobb!!

51. 4c1a787e8f (válaszként erre: 48. - 3c56a9b72a)
2012. dec. 22. 19:58
Van olyan nő, akit nem csalnak meg, de ez nem feltétlenül azért van, mert ő jobb bárkinél is. Csak neki úgy alakul. Neki van más keresztje..
50. júliusi (válaszként erre: 47. - E3e3bfd78f)
2012. dec. 22. 19:41

Szia! Hosszú ,2 évre visszanyúló történet ez...

Nem lehet elfelejteni,az biztos.

Nem is tudom, miért találom meg ezeket a fórumokat...Lehet,hogy nem kéne...

2012. dec. 22. 18:26

Én elváltam tőle,úgy lettem túl rajta:)

Legjobb döntés volt.

2012. dec. 22. 18:05
Szerintem 2 féle nő van,az egyik aki tudja,hogy megcsalták a másik akinek fogalma sincs róla.
47. e3e3bfd78f (válaszként erre: 46. - Júliusi)
2012. dec. 22. 15:42

Szia! rexiboy vagyok, csak amikor írtam, utána töröltem magam, nem tudom valahogy el akartam utána tünni :-))De más fórumokon is írtál, és látom sorstársak vagyunk.Ezért újra beregisztráltam.

Azt írtad boldogabbak vagytok mint valaha?

Mi a titka?

Bár azért biztos bánt a dolog ha ezeket a fórumokat olvasod.Vagy csak könnyebb hogy tudod nem vagy egyedül?

Aznap mikor írtam, visszaadtam a férjemnek a gyűrűmet, mondván nem én vagyok rá érdemes, mert máskülönben nem tette volna ezt velem.Na ez nagyon rosszul esett neki, és elmondta hogy igenis csak én érdemlem meg.

De nekem annyira fáj.Vannak napok mikor jól vagyok, és van amikor maga alá gyűr az egész és akkor nagyon ki tudok borulni, még mindig.

Nem veszekszem vele, és nem is igen hozom szóba, de rettenetesen nehéz.

46. júliusi (válaszként erre: 43. - 22c325c6a3)
2012. dec. 22. 06:57
Ez nagyon szomorú...:(
45. cce1a9716f (válaszként erre: 14. - 34c48a3825)
2012. dec. 22. 04:07
És te miből gondolod, hogy téged SOHA nem csaltak meg? :)
2012. dec. 20. 07:19
Ez után csalt meg később.
2012. dec. 20. 07:17

még ezt leírom.Bár írhatnék estig.

A férjem azt mondta nem érezte hogy szeretem.

6 hetes volt a kicsi mikor szülinapja volt.Én titokban tortát sütöttem neki.Dugdostam a kisült piskótát a krémet, mert amikor kijött a konyhába, hogy ne vegye észre a készülést.Ő sakkozott a gép előtt.A nagyok örültek és izgultak hogy apa nem is gondol semmit és milyen meglepi lesz neki.

Elkészült a torta, életemben nem sütöttem ilyen szépet.Tüzijáték gyertya gyerekek.Szóltunk neki hogyha lejátszotta apartit jöjjön ki.Vártunk.Hiába.Aztán újra szóltam de új partiba kezdett és leordított hogy nem igaz hogy játszani sem hagyjuk.A gyerekek szomorúan felmentek a szobájukba, hog apa hogy lehet ilyen.Én meg sírtam.Otthagytuk a tortát az asztalon gyertyástul tüzijátékostul.

Aztán későn mikor kiment és meglátta.....

Kérdem én, Ő nem érzte hogy szeretem?

Szerintem én nem éreztem.Mégsem rohantam más férfi karjaiba.

42. 22c325c6a3 (válaszként erre: 37. - B.B.Zs.)
2012. dec. 20. 07:08

Igazad van.Minden helyzet más.Én fél éve szenvedek mint a kutya.19 év van mögöttünk.4 gyermekünk van, három már kamasz, a kicsi 1 éves.Fél éve történt.

Azzal soha nem értek egyet mikor azt mondják a megcsalt fél a hibás?

Ha gond van meg kell beszélni.De mi van ha nem mondja hogy valami nem oké?

Ez olyan mintha mindennap megenné a levesem ami számára nem elég sós.De mivel nem szól róla, azt hiszem jó.Aztán elmegy máshoz és azt vágja a fejemhez hogy sótlan volt a leves?

Nálunk nagyon csúnya dolgok történtek, talán ez is fáj legjobban.magamra adó nő vagyok, ha megtudják hogy 4 gyerekem van, kivétel nélkül visszakérdeznek, hogy 4??

Mindig dolgoztam, főiskolára járok, tudok főzni ellátom a családom.

1 éve történt egy nagy tragédia a családunkban, tudom ez is közrejátszott.Mindkettőnket megviselt.Én azelső pillanatban rájöttem, mert 19 év után is figyelek a férjemre.De megaláztak bántottak.Ráment a szoptatás a dologra, még a pszichiátriát is megjártam annyira megviselt az egész.És a nő kigúnyolt mert a férjem ezt is elmondta neki.Lezárták.Hozzáteszem velem egykorú szingliről van szó.Aki mindenért kap mert ketyeg az órája.És nekem odavágta mit akarok még, nekem van családom.Fogadjam el.

Aztán a férjem elmondta hogy egy hónapja felhívta a nő.Igyekszik a férjem, de nem tudom megbocsájtani azt a rengeteg fájdalmat.

De 19 évvel 4 gyerekkel mit tegyek?Nem vághatom be az ajtót, nincs hová mennem.Szeretik az apjukat, nem dúlhatom fel az életüket.Igaz az apjuk megtette.

Még mindig nem alszom.Arra jutottam most éjszaka, hogy mondom neki, oda megy ahová aka, akkor amikor akar.Nem hívom mikor jön haza.Én már soha nem leszek boldog.És más férfiban sem bíznék meg.

Nincsenek szüleink, ha eladjuk a házunkat amit hitel terhel , mehetünk a híd alá.

Szóval nem egyszerű.

Nem bízom benne.És bánom hogy jó voltam mert a rendes nőket nem becsülik.Tudjátok biztos vannak hibáim, de ennyi idő alatt minden kapcsolatban van fenn és van lenn.12 órás éjszakai műszakok után, igen lehet nem voltam mindig édes tündérbogár, de könyörgöm a családért dolgoztam?

És akkor bárki a szememre akarja vetni hogy én vagyok a hibás mert a műszak után nem voltam címlaplány, meg odaadó?

Rettenetesn fáj.A nő milyensége miatt is.Kérdeztem a férjem valamiben különb, vagy miért?

Nevetett a kérdésemen.Merthogy arra sem méltó hogy a lábnyomomat mgcsókolja.Hiába bánja hiába tért észhez, mérhetetlenül fáj.Elolvastam James Dobson Kemény szeretet könyvét.

Azt mondja azért vádolnak minket mert a feleősséget át akarják hárítani a tettükért ránk.És amiért ilyenkor bántanak, azért van hogy maguknak önigazolást adjanak hogy joguk volt ehhez.

Én szertnék hinni s bízni de nem megy.Nincs perc hogy ne arra gondolnék hogy én szoptatok itthon, ő meg mást ölel és........

2012. nov. 23. 20:35
:)
2012. okt. 4. 19:04

Én sem tudnám megbocsájtani, zavarna a nap minden percében... akármennyire is fájna, én véget vetnék a kapcsolatnak. Ha folytatnám, azzal magamat aláznám meg, örökké az forogna az agyamban, hogy mikor hol van, mit csinál és kivel tart kapcsolatot.

Sajnos a nagy átlag nem egyszer csalja meg a párját, hanem rendszeresen.

39. katus3 (válaszként erre: 38. - B0bf6b3d9f)
2012. okt. 2. 20:15
Ezzel maximálisan egyetértek. Bár azt hiszem, őszintén megbocsájtani sem tudnám.
2012. okt. 2. 20:05
Megbocsátani lehet, de elfelejteni szerintem sohasem.
37. B.B.Zs. (válaszként erre: 32. - 89f0630ffb)
2012. okt. 2. 19:52
Túlélni, de mit? Mindenkinek más a története. Konkrét szitu nélkül nehéz a válasz. Én is most vagyok benne, de más a kürülményünk biztos vagyok benne. Ha pl. 25 lennék gyerek nélkül repülne a pasas. Gyerekkel? Más tészta. Próbálnál megbocsátani, ha lehet. Attól is függ mióta vagy vele, 1hónapja, 1 éve. Általános kérdésekre csak általános válaszokat kapsz.
2012. okt. 1. 21:21
Nem bocsájtanám meg, soha nem tudnék benne megbízni. Túlélni? Önbizalmat kell szerezni! Fodrász, kozmetikus, torna, ruhák, új pasi csak flört erejéig, aki bókol. Tapasztalatból beszélek! Ja, és hasonló sorsúakkal kibeszélni a dolgot.
35. b8103f009a (válaszként erre: 32. - 89f0630ffb)
2012. okt. 1. 20:34

Mégis mit szeretnél olvasni?

Kaptál pár tanácsot, nem kell.

Tapasztalatot is, az sem kell. Akkor tegyél úgy, ahogy jónak látod. Van akit vagy 10x csaltak meg, és mégis boldog a kapcsolatában..... (igaz én nem értem, hogy ez, hogy lehet....) Ehhez mi kell? Fejet a homokba dugni, mindegy mit tesz a másik, merre jár félre, hinni, hogy csak a tiéd.

Rólatok konkrétan semmit nem írtál. Mit tesz ő, hogy megbocsáss? Szánja-bánja-könyörög, hogy ne hagyd el, mert csakis téged imád, csak veled tudja elképzelni a jövőt, meghal érted ha elhagyod???

mégis mi történt azóta? Vagy csak az én figyelmem kerülte el, hogy leírtad milyen a viselkedése?

34. 81012deb94 (válaszként erre: 32. - 89f0630ffb)
2012. okt. 1. 20:22
Mit kell túlélni? Ki kell dobni a francba, ettől a ponttól az a személy szót sem érdemel...
33. 26092879c1 (válaszként erre: 32. - 89f0630ffb)
2012. okt. 1. 19:59
Én ha ilyen cipőben lennék, simán legyűrném a tudatom mögé. :)
2012. okt. 1. 19:56

Sziasztok !

Nem vitát szerettem volna kezdeményezni ,nem is tanácsot kapni ,hogy maradjak-e?

Kértelek benneteket írjátok le ,légyszi a túlélésről szóló tapasztalatot.

31. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. okt. 1. 19:47
Pedig nem olyan nagy ügy, csak ha azt csinálsz belőle...
2012. okt. 1. 14:17
41 éves vagyok van egy 5 hónapos kislányom 4 hónapja tudtam meg hogy a férjem megcsal ki tudja mióta egy nálam öregebb kissé primitiv pultos növel.Elöször kiborultam most kezdem össze szedni magam a váloper novemberben lesz mert beadtam....de nem tudom késöbb hogyan továb van két szinte felnött gyerekem még...de társra nem találok már az tuti
2012. okt. 1. 13:55
Így kell! Csak pozitívan!:)
28. 328aadd89f (válaszként erre: 22. - Antigonia)
2012. okt. 1. 13:49
Én is hiszek (és reménykedek) benne.:)
2012. okt. 1. 13:42
Szerintem az is gondolkozhat így, akinek két kézzel oszt az élet. Ezek csak elvek és becsület kérdése.:)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook