Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? fórum

Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek?

154. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 153. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 08:50
Igen,amikor gombòcba gyûrôdik a gyomrom az emlèkektôl,eszembe jut a làny feje ès elkap a röhögès.De egyàltalàn nem biztos,hogy nem tudsz vele megelôzni nèhàny kellemetlen percet:ha gyorsan rövidre zàrod a dolgot,nem zaklat többet,ràadàsul annyira megdöbbent rajta a fèrjem is,hogy komoly tisztelettel nèz ràm azòta,màr-màr büszkèn...Hülye vilàg ez.Mondtam neki,hogy isten mentse meg ôt mèg egy ilyen alkalomtòl,mert ô következik.Elhitte.Na mindegy.Azèrt nem vagyok tùl büszke a dologra.
153. 7eb200cd49 (válaszként erre: 152. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 08:20

végre egy csaj akinek van vér a pucájában!

sokan félreértettek engem,én nem azt mondtam,hogy a helyzet jobb lesz,de a közérzeted biztosan.már csak azért is, mert nem csak arra kell emlékezni,hogy ő mit tett veled,mert megalázott az tuti,hanem arra is tudsz gondolni,hogy neki milyen volt a feje verés közben,és utána!szerintem ez megéri.plussz:100-szor meggondolja,hogy szemétkedjen,telefonálgasson ezután.

152. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 126. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 07:59
Teljesen egyetèrtek veled.Èn amikor megtudtam vettem nèhàny mèly levegôt,nyugi,meg csak intelligensen...persze.Aztàn odasètàltam hozzà ès kapott tôlem orrcsontrepedèst agyràzkòdàssal.Ùgy menekìettèk ki tôlem.Utàna meg vàrtam a feljelentèst,de gyàva volt hozzà.Soha nem csinàltam ilyet,de megteszem ùjra,ha kell.Persze nekem nem lett jobb ettôl,màr soha nem fogok megbìzni a fèrjemben.De tèny:a csaj elpàrolgott.
151. cickány64 (válaszként erre: 150. - 021a029148)
2009. szept. 8. 07:43
nem,csak barátnők vagyunk,és össze van kapcsolva a gépünk,és néha elb@sszuk a lépést.nem tudom,de te régóta hoxázol?nagyon sok fórumot nyomon követtem,mióta velem is történt az a dolog,nagyon sok ember véleményét meghallgattam,elolvastam,de senki nem tud közösködni nyugodt szívvel.a fórum kiírója is gyakorlatilag tönkre ment abba,amit az ura tett vele,és nem úgy élnek már,mint házaspár,csak egy fedél alatt,de ő már idősebb.papaya meg egy gyönyörű fiatal nő,mért nem hagyja,hogy istennőként nézzenek rá?minden nő ezt akarja,akkor is ha nem vallja be!
150. 021a029148 (válaszként erre: 149. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 07:32

Most te egyenlő vagy a Motocsajjal? Mert én neki címeztem az előző hsz-omat.

Bocs, nem megbántani akartalak egyikőtöket sem, én valójában egyrészről a stílust kifogásolom, na meg azt, hogy szerintem nem érti Papaya történetét.

149. 7eb200cd49 (válaszként erre: 148. - Cickány64)
2009. szept. 8. 07:30
teljes mértékben egyetértek,vannak dolgok,amivel lehet együtt élni,és vannak,amitől szabadulni kell,mert kereszt lesz életünk végéig.mindenki döntse el maga,hogy mit akar cipelni,arany keresztet,vagy jó nagy fakeresztet,mint krisztus.ne feledjétek:csak 1 életünk van!!!nincs második esély,akár hogy szeretnéd!!!
148. cickány64 (válaszként erre: 147. - 021a029148)
2009. szept. 8. 07:24
a fórumot nyomon követtem,csak a naplót olvastam felületesen.és azt hittem ,nem csak az írhat ide/bárhová/akinek pozitív véleménye van a dolgokról,hanem akinek VÉLEMÉNYE.én is elváltam,5 gyerek van a képben,tudom miről beszélek,és ez nem köpködés volt részemről,én így érzek.csak forog a gyomrom!ne mond már,hogy ez normális?!!!
147. 021a029148 (válaszként erre: 146. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 07:02

Ne haragudj, de szerintem olvasd el ezt a fórumot az elejétől, mielőtt bárkire is köpködsz, és akkor megérted, hogy miről van szó.

Üdv.

146. 7eb200cd49 (válaszként erre: 145. - 405fb874de)
2009. szept. 8. 06:55
szia csaj!picit beleolvastam a naplódba...tényleg picit/1 oldalt/.én ezt nem értem!te most együtt élsz a gyereked apjával?akkor minek fizet gyerektartást?a másik nő meg úgy látom teljes jogot tart rá/bekakált a gyerek,gyere értünk/stb.plusz anyós is őt nyalja!ez élet?????hogyan tudsz közösködni egy pasin akárkivel is!!!hol ér az annyit?neked semmi önbecsülésed sincs?miaz,hogy hívogatja?miért nem cseréli le a tisztelt urad a számát?MERT NEKI IS TETSZIK,HOGY KÉT NŐ VERSENG ÉRTE!ez már beteges.gyűlölj,utálj,de én ezzel a pasival 10 percet nem lennék.max míg a borotváját,meg a fogkeféjét ősszeszedi.palira vesz mindkettőtöket.de ha neked ez jó,csináld csak.én az életben sehol,soha nem tudnék második lenni!!!de az én vagyok.és azt,hogy a bíróság kitalálta a láthatást,nem véletlen.nem két háztartást kell fentartani,hanem pénzt küldeni,és kéthetente pár órát a másik gyerekkel,gyerekekkel tölteni.nem a volt asszonnyal!!!!a gyerekkel.vagy nem?
145. 405fb874de (válaszként erre: 144. - Mamma2)
2009. szept. 7. 18:54

Kedves mamma2! Köszönöm a hozzászólásod és a napló miatt is köszi!

Én örülök neki, hogy a párom ragaszkodik a másik gyerekhez is, mert az is megérdemli és egészen más véleménnyel lennék a kettőnk kapcsolatáról is, ha azt látnám, hogy képes úgy élni, hogy tudja, van mégegy gyereke, de nem érdekli.


Nem tudok róla, hogy lennének arab ősei, de manapság semmi sem kizárt. :D Viszont reménykedek nagyon, hogy ezen a télen végre rendeződnek a dolgok. Most ez a célunk!

144. mamma2
2009. szept. 7. 16:43
Helló Papaya! Bölcs fiatal nő vagy! Szépen neveled kislányod, és "apát"is ügyesen kezeled...Erőszakkal és napi k..vázással semmire sem jutnál, csak mérgesítenéd a helyzetet,és a két gyereknek meg nyugalomra van szüksége,nem napi szintű "ocsmánykodásra" az anyák között....A párod is úgy tűnik mindkét babához ragaszkodik!Csak zárójelben mondom,-párod nem valami arab sejk leszármazottja?-náluk dívik a többnejűség,és ott az asszonyok jól kijönnek egymással..:DD Örömmel olvasom a naplód is!!Pussz GIZUS
143. nzs2001
2009. szept. 7. 15:57

Sziasztok!

Rég nem olvastam a fórumot, mert hétvégén nem voltam gépközelben. Most visszaolvastam, és két hozzászólásom van. (lehet, hogy mire leírom több lesz). Az egyik Hóvirágnak: Bár nem azért írtad meg, hogy édesanyád meghalt, hogy sajnáljunk, de azért engedd meg, hogy részvétem kifejezzem. Nekem sem élnek már a szüleim és tudom milyen érzés.

A másik: Kékcsillag 117 hozzászólásához: teljes mértékben egyetértek mindennel amit ott leírtál.

Lett harmadik is: motocsajnak üzenem, hogy bár jó stressz levezetés az agresszivitás, de hosszú távon nem hiszem, hogy ez a megoldás. Az hogy tettlegesen megküzdünk a másik nem képviselőjéért az állatvilágban megszokott, és ott is inkább a hímek sajátossága.(azért, hogy az erősebb példány örökítse a génjeit). Papaya véleményével értek egyet.

2009. szept. 7. 13:59

Egy-két hozzászólónak szeretnék most csak válaszolni. Nem azért írtam a cikket, hogy sajnáljanak, csak egy-két véleményre voltam kíváncsi, hogy ki mit tenne ilyen esetben. Írtátok páran, hogy önző vagyok.

Nem érzem magam önzőnek, nem az anyagiak miatt maradtam (maradok) itt, nem is azért, hogy ne költözzön a csajhoz, ugyanis a csaj nem akarja elhagyni a családját a férjemért, és nem volt semmiféle rés a kapcsolatunkba. Ő nem azért "panaszkodott" mert fedte a valóságot amit mondott, csak így akart imponálni a nőnek, mivel neki is ez a szokása, hogy panaszkodik és "vígasztalódik".

Megjegyezte valaki, hogy nem reagálok az általam indított fórum hozzászólásaira, hát azért nem tettem, mert Édesanyámat kellett elkísérnem a kórházba, ahol sajnos két nappal ezelőtt meghalt. (és ezt szintén nem azért írtam, hogy sajnáljanak)

Ez a topik már úgysem az eredeti témáról szól ahogy elnézem csak papaya és motocsaj párbeszéde, párviadala.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, akár negatív, akár pozitív véleménye volt irányomba.

Sziasztok!

Majd még jövök!

141. 405fb874de (válaszként erre: 140. - 7eb200cd49)
2009. szept. 7. 12:58
Várj csak, az úgy volt, hogy én elszerettem az ő pasiját. És amikor én már állandó voltam neki meg már 5-6 hónapos terhes voltam és terveztük az esküvőt, akkor ő visszaszerette, úgy másfél hónapnyi időre, ezalatt teherbe ejtette magát, hogy megtartsa, de aztán a párom az én párom most is. De ennél azért bonyolultabb :DD
140. 7eb200cd49 (válaszként erre: 139. - 405fb874de)
2009. szept. 7. 12:34

ravasz vagy!!!én meg járjak a bíróságra!:

nem értettem kristálytisztán ezt a tyúk és tojás sztorit:először te "szeretted" el az elsőtől a hapsit,utána mikor te már állandó voltál neki,ő visszajárt a régihez????

139. 405fb874de (válaszként erre: 137. - 7eb200cd49)
2009. szept. 7. 08:12

Ó igen, értem. Viszont szerintem ez hülyeség. Általában a csendes harcos többre megy. :) Persze ehhez nem elég, hogy csak sajnáltatja magát itt a hoxán. Viszont lehet más eszközökkel is közdeni, nem csak úgy, hogy neki megyek valakinek az utcán és elpáholom. Mert aztán ha az illetőnek van egy kis esze, akkor kapom aztán a szép kis feljelentést...


Meg ennek kicsit olyan szaga van, mintha a pasi az enyém lenne, a tulajdonom. Pedig nem az. És különben sem ér egy pasi se annyit, hogy az ember az önbecsülését sárba tiporja miatta. Hm?


Úgyhogy én még mindig azon az állás ponton vagyok, hogy nem kell foglalkozni azokkal a 3. személyekkel. Mert ha a pasi elhagy miatta, hadd menyjen, akkor nekem már amúgy sem lenne jó vele, mert ennyit nem érek neki. Túl kell lépni és élni tovább, nem rágódni rajta. Ha meg csak egy kaland volt, akkor meg még inkább nem foglalkozok vele, mert az élet úgyis visszaigazolja, hogy ki-kicsoda. :) Amúgy engem a párom terhesen csalt meg a volt barátnőjével, őt meg velem. Úgyhogy nem igazán tudjuk eldönteni, hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás. :)


Aztán ha te szeretsz megverni, büdös kurvákat, szivesen küldök neked egy listát. :DDD

138. 7eb200cd49 (válaszként erre: 135. - 99279bb06f)
2009. szept. 7. 07:17
a szemét,rohadék! és hogy alakult a helyzet azután,azóta? /a rohadék a párod,amiért megütött/,meg a ribi is persze!
137. 7eb200cd49 (válaszként erre: 136. - 405fb874de)
2009. szept. 7. 07:14

nem értek mostmár semmit!de úgy látom te sem:-)))

azt írtam kicsit lejjebb,hogy ezeket a válogatott ribancokat jól el kell verni!

erre te azt válaszoltad,hogy inteligenciahiányosok biztos így intézik!

erre én azt irtam,hogy bizonyára igen,aki meg baromi inteligens,az meg a hoxának írogat!/tehát nem csinál semmi érdemlegeset,siratja magát,és fórumozgat!/minthogy tenne is valamit azért a kapcsolatért! érted már?

136. 405fb874de (válaszként erre: 134. - 7eb200cd49)
2009. szept. 6. 22:38
Nem konkrétan, de nem értem, hogy jön ide Hoxa? Mármint mégis mit tudna ő tenni az intelligens nő érdekében?
135. 99279bb06f (válaszként erre: 126. - 7eb200cd49)
2009. szept. 6. 22:30

Nálunk is volt harmadik, és az életem párja engem ütött meg, mert le "ótvar rühes qrvá"-ztam azt a ribancot.

Miért?

Azért, mert tudta az az ó.r.q., hogy mi évek óta együtt élünk, és mégis kikezdett vele. Akkor nem az? Dehogynem!

134. 7eb200cd49 (válaszként erre: 133. - 405fb874de)
2009. szept. 6. 17:36
bocs,nem nekem válaszoltad a 130-ast?
133. 405fb874de (válaszként erre: 132. - 7eb200cd49)
2009. szept. 6. 10:02
Nem igazán értem, hogy mit akartál mondani...
132. 7eb200cd49 (válaszként erre: 130. - 405fb874de)
2009. szept. 6. 08:11
miért?az inteligens nő hogyan rendezi le?irogat a hoxának?????????
2009. szept. 5. 21:23
Ha meg is tette, nem biztos, hogy mertcsak. Sőt, a férfiak, álltalában, minnél idősebbek, annál inkább bedőlnek a kedves kislányok cuki bókjainak, aztán meg csak a lejtő. De sok évig voltatok együtt. Túl kell élni valahogy ezt, és megpróbálni a legjobbat kihozni mindenből. Ha el is hagyod, lehet, hogy a későbbiekre nézve, tényleg megbánod. Vagy nem, ezt előre sosem tudhatod. Én a helyedben még várnék. Egy kicsit.
2009. szept. 5. 20:34
Gondolom, hogy akiből hiányzik az intelligencia legkisebb jele is, az így rendezi...
2009. szept. 5. 17:32
nálunk ugy volt,hoyg csaj rászállt férjemre,látta hogy magányos elkeseredett,elkezdte hivogatni stbstb,,persze csajnak van párja..aztán odáig fajult hogy ez lüke kiszökött vele kibacásbol romániába..na ekkor mondtam neki,mi bucsuzunk egymástol..de csajszi csak hivogatta tovább,én meg felhivtam csaj férjét,hogy nem nyugszik a drága neje..férje meg elég heves ürge,ugyhoyg kapott töle..most ott tartunk,hogy ha hivja is max munkaidöbe,de ezt sem tudom tutira..mert hiána kérdezem töle,nem fogja megmondani:S
128. cickány64 (válaszként erre: 127. - Baba1977)
2009. szept. 5. 16:52
előbb utóbb leszáll róla,főleg ha a pasi nem bátorítja.ha meg zaklatja a pasit,akkor neki kell mindig ezzel védekezni,hogy meg fogja mondani a párjának,hogy nem hagyja békén,és kilátásba helyezni a következő verést!:-)))
127. baba1977 (válaszként erre: 126. - 7eb200cd49)
2009. szept. 5. 14:43
elverni,hm lehet azt kellett volna..de mit érek vele,ha nem szakad le a pasiról?..anno anyám a kirakatba bevágta faterom nöjét,mikor lebukott..még 20 év multán is félt a nöci mutertól..
2009. szept. 5. 11:52
szerintem minden kívülálló harmadik egy rohadt ribanc,kurva!!!mondhattok akár mit!tudja első perctől fogva,hogy mit tesz,hacsak nem fogyatékos,és ennek ellenére megteszi,sőt hízik a mája,hogy Őt választották!!!igenis emelt fővel mennek az utcán,mert ők győztesnek érzi magát,mégha rövid ideig tartott is!jól el kell verni a száját,az segít,olvastam egy fórumíró társunktól.higyjétek el,mindenki gondol erre,mégha azt mondja ,hogy odáig nem alacsonyodik le..stb stb.!dehogynem,gondolatban szerintem 100-szor megtette,csak a valóságban nem meri.és biztos jó érzés,főleg,ha más is látta!nem sivalkodós,hajbakapós,karmolászós verésre gondolok,hanem pofánverős,belerúgósra! na csá!/kövezetek meg,ha nincs igazam!!!/
2009. szept. 4. 20:44
megérkeztem.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook