Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? fórum

Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
34. fecefa524c (válaszként erre: 12. - SReni)
2009. szept. 1. 06:45

Először is mindenkinek köszönöm az együttérző hosszászólását.

SReni kérdésére válaszolnék. A férjem 54 éves, a "kollégenő" 34. Tudom, hogy nem kell neki a férjem, hiszen több hasonló korú férfival kavar, de csak kihasználja őket. Ingyen fuvarok Bécsbe, nincs mit enni a gyerekeknek, egy kis pénz, stb.

Szerintem a csajjal van valami baj, mert amikor 6 hónapos terhes volt, akkor is rajtkapták a raktárban (a legintímebb helyzetben) egy 60 éves pasival. Valószínű azért tudja őket kihasználni, mert melyik 50-60 év körüli férfinak nem tetszik, ha egy nálánál 20 évvel fiatalabb nő érdeklődik utána? (Persze tisztelet a kivételnek, senkit nem akarok megbántani). Ő ezt használja ki, pedig nem egy szuper csaj, sőt, csak jó a dumája, tudja mivel lehet az idősebb férfiakat megbolondítani. A férjem még a mai napig is állítja, hogy nem volt köztük testi kapcsolat, de hát ezt hogyan lehet elhinni egy olyan telefon után? A mai napig egy helyiségben dolgoznak, mert ő anyagbeszerző egy nagy cégnél, a hölgy pedig raktáros. Én is itt dolgozom, csak két utcával arréb, a főépületben, bérszámfejtőként. Mindenki tudja, hogy milyen, de senki nem tesz semmit, mert a "vezérkar" is a "kezében van".

Most be kell fejeznem, majd még visszajövök.

33. andikaw (válaszként erre: 32. - 405fb874de)
2009. aug. 31. 23:57
El ítélem az olyan nőket aki ily módon akarja magához láncolni a férfit!Másrész igazad van a gyerek nem tehet róla!Én ismerve őnmagam nem tudnám ezt végig csinálni ahogy Te!
32. 405fb874de (válaszként erre: 31. - Andikaw)
2009. aug. 31. 23:47

Szar két év van a hátam mögött. Baromi sokat szenvedtem, most kezdenek csak helyreállni a dolgok és nem csak a párkapcsolatra értem, hanem úgy egyáltalán.

Nekem az volt megalázó, hogy egy nagy cégnél dolgoztunk mindketten és rajtam kívűl mindenki tudta, mi van. Mikor elkezdődött 6 hónapos terhes voltam, 8 hósan kitettem a szűrét, de aztán úgy alakult, hogy kibékültünk miután a csaj terhes lett. Magához láncolni akarta a gyerekkel és az ellenkezőjét váltotta ki belőle.

A kisfiú nagyon szép, ugyanúgy fejlődik mint a kislánom, még hasonlítanak is. Úgy fogom fel (mikor megszületett, 3 napig öngyilkos akartam lenni) de kaptam ajándékba egy gyeremeket, aki nem hordozhatja a szülei bűneit. Idővel az én fiam lesz...

31. andikaw (válaszként erre: 30. - 405fb874de)
2009. aug. 31. 23:32
Komolyan mondom minden elismerésem a Tiéd!Gyerek?Bíztos nemtudnám feldolgozni!Egyébként,a mostani párommal volt egy vitánk nagyon csúnyán össze vesztünk,elment egy szórakozó helyre,én utána!Belépve láttam egy nővel enyeleg erre oda léptem szájon vágtam mind a ketöt!A múlt miatt....Semmi nem történt köztük a lányal azóta is beszélünk!
30. 405fb874de (válaszként erre: 29. - Andikaw)
2009. aug. 31. 23:25
Hát igen, nagyon nehéz ezt úgy kezelni, mintha nem történt volna meg. Nekem sem megy, de csak nagyon végső esetben teszem szóvá. Sőt, nekem nem is az az igazi tüském, hogy lefeküdt egy másik nővel és még gyerekük is született, hanem hogy számonkértm és a képembe hazudott. Na életemben senkit nem ütöttem meg, de mikor ez a hazugság kiderült, akkor azt emlékezetessé tettem egy átszállóssal. :) Emlegi és nem felejtette el, hogy miért kapta. Nem hazudik, mert tudja, hogy akkor végleg elveszíti azt amije van.
29. andikaw (válaszként erre: 28. - 405fb874de)
2009. aug. 31. 23:21
Hát igen!Saját tapasztalatból írtam!Meg bocsájtottam,elfelejteni nem,mindig a fejéhez vágtam,nemtudtam bízzni benne!Elváltunk..
28. 405fb874de (válaszként erre: 27. - Andikaw)
2009. aug. 31. 23:18
Tapasztaltam, hogy srác megcsalta a barátnőjét, de végül egy év után kibkültek, de a csaj még egy év múlva a 2 évvel azelőtti dolgokat szajkózta szinte minden nap veszekedés közben. Na így nem érdemes, mert ez nem megbocsátás.
27. andikaw (válaszként erre: 26. - 405fb874de)
2009. aug. 31. 23:16
Sziasztok!Teljesen egyetértek!Mert lehet hogy "megbocsájtasz" de,feldolgozzni már sokkal nehezebb és elfelejteni...
26. 405fb874de (válaszként erre: 25. - 99279bb06f)
2009. aug. 31. 23:12
Ilyen is van... Ha valaki tényleg megteszi ennyiszer, az nem érdemli meg a megbocsátást. De egyszer az ember esetleg még benyelheti, ha tudja. Nem mindenki tudja...
25. 99279bb06f (válaszként erre: 24. - 405fb874de)
2009. aug. 31. 22:49

Belőlem meg a tapasztalat beszél, mert megcsalt, megbocsátottam, aztán megint megtette. Nyugodtan lehet hülyézni, de ismét megbocsátottam, de a harmadikat már nem.

Rá kellett jönnöm, hogy soha nem fog megváltozni. Ő így szeret, hogy az "állandó" mellett kell neki még néhány. Egy lelki beteg ember, és mivel nem engedi kezelni, egyre súlyosabb.

24. 405fb874de (válaszként erre: 18. - 99279bb06f)
2009. aug. 31. 22:43

Ez az amivel én is egyet értek.

Főleg amiatt, hogy leírod, nem a fiatal nőt kell utálni meg bántani, mert valószínűleg csak egy volt, ha nem lett volna, lett volna más. Ami főleg abból tükröződik, mit mondott az úr a meghódítandó hölgynek a párjáról. Gáz!


Viszont nem biztos, hogy nem érdemes újrkezdeni. Megbocsátani is tudni kell. Nem mondani, hanem tényleg. És ha valaki tud és akar, akkor működhet.


Én ellenpélda vagyok. Megcsaltak és nagyon durván meg is aláztak. Nálunk a félrelépésből kisbaba is lett. De együtt vagyunk és boldog vagyok még ha vannak is néha viták.

2009. aug. 31. 22:33

nagyon megható cikk....

tanácsot nem tudok adni,csak azt tudom kívánni h találd meg a boldogságot akár mostani férjed akár egy másik férfi oldalán!

üdv,hhelga

2009. aug. 31. 22:06

Ilyenkor mindig a nagymama szavai jutnak eszembe:

ha nincs k...a akkor nincs lator se.


Már én nem hinném egy szavát sem.

2009. aug. 31. 22:04

Csak 1 vmit kérdeznék tőled:

A sajnálattól, amit iránta érzel, TE boldog leszel?

2009. aug. 31. 22:03

Mindannyian saját sorsunk kovácsai vagyunk. Gondolataink körülményeket vonzanak és teremtenek. Ahogyan mi változunk, úgy változnak a körülményeink is… Amíg nem tanuljuk meg a leckéket az eladósodásról, a munkáról, a partnereinkről, addig vagy


a) ugyanannál a leckénél ragadunk le, vagy


b) ugyanazokat a leckéket kapjuk különböző csomagolásokban.


Ilyen az élet! Kis kavicsokkal dobál meg minket – figyelmeztetésképpen. Ha ezeket a kis kavicsokat nem vesszük észre, akkor egy téglával dob meg. Ha a téglát sem vesszük észre, akkor szétzúz egy kősziklával. Ha őszinték vagyunk magunkhoz, akkor láthatjuk, hogy hol nem vettük észre a figyelmeztető jeleket. És akkor még van képünk azt mondani: “Miért pont én…?”

19. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 18. - 99279bb06f)
2009. aug. 31. 21:36
Kemény, de őszinte!:)
2009. aug. 31. 21:34

Bármennyire bízol benne, hogy lesz még valami köztetek (mert azért nem zavarod el, mert te még bízol), nem érdemes.

Leírtad, hogy mit mondott. Miket hazudozott a házasságáról...szerinted miért tette? Azért mert szeret vele beszélgetni? A frászt! Azért mert meg akart kapni. Szerintem meg is csalt vele.

Te felhívnád bármelyik kollégádat este, hogy jó éjszakát kívánj neki, és ledrágámozd, és leéletezd? Nem hiszem. Csak abban az esetben, ha megcsaltad volna vele a férjed. Akkor már bármikor, bármit meg lehet beszélni a másikkal. Amíg "csak beszélgetni szeret" vele, addig nincs gond, de amikor már este a nő lakásán, a feleségét kiküldve felhívja (előtte meg már volt néhány "jel" is).

Gondolkodj!

Ne az legyen a szemed előtt, hogy szegény ember, mi lesz vele!

Sz@rni rá!

Ő gondolkodott egy percet is, hogy veled mi lesz?

Nem. Ha nem ez a nő, hanem egy másik lett volna, aki független, akkor te már rég elhagyott asszony lennél! Ő már nem szeret téged! Neki csak a kényelem miatt kellesz! Aki szereti a másikat, az nem csinál ilyesmit!

Bocsi, kemény voltam.

2009. aug. 31. 21:32
Csak azt ne felejtsd el,hogy egy életed van,ha ezt hazavágod,nincs több lehetőséged,beraknak egy sötét gödörbe,és nincs tovább!Nem kéne inkább még most lépni?Ez az ember azt sem érdemli meg,hogy bottal megpiszkáld!
2009. aug. 31. 21:16

Kedves Hóvirág! Tudom nem vígasztal, de sok nő él, vagy élt hasonló családi körülmények között hozzád hasonlóan, és úgy érzem nem ez az utolsó történet, amit ezzel a témával kapcsolatban olvashatunk...sajnos!:(

Őszintén sajnálom, amin keresztül mentél, amit át kellett élned. Ezek után egy kérdésem lenne hozzád: a saját életed, boldogságod mennyire fontos? Sajnálatot érzel egy olyan ember iránt, aki mint írtad megalázott, és aki már nem tesz boldoggá. Ha már egyszer sikerült váltanod és egy másik kapcsolatban örömet találni, miért nem teszed meg másodszor is? Sok sikert és boldogságot kívánok Neked a továbbiakban!

15. baba1977 (válaszként erre: 13. - 9f8e6b2378)
2009. aug. 31. 20:19
hát elég car...és igy mennek el a napok..
2009. aug. 31. 20:14
Valahogy úgy érzem, hogy egy kicsit az én történetem is a Tied!
2009. aug. 31. 20:13
Sajnállak.Éltem már át ilyet,tudom milyen ha kézzel fogható bizonyíték van,de csak tagadást kapsz.Tudom milyen hogy akár hogyan is elakarod hagyni,mert már nem bízol benne,mégis maradsz....
12. SReni
2009. aug. 31. 20:03

Érdekes ez a dolog, amikor sokkal fiatalabb nővel kavarnak a pasik. Ugyan annak a csajnak mi kelett a Te férjedtől? Anyagilag támogatta vagy szerelmes lett belé? Szerintem egyik sem, viszont nem tudom a férjed hány éves, de talán a kapuzárási pánik, meg a fiatalabb nő vonzotta.

A közös vagyon miatt ne maradj vele, nem vagy még öreg ahhoz, hogy harmadszor is újra kezd, egy jobb reményében! Ja, és ha most nem hagyod el, akkor legközelebb is megteszi, mert tudni fogja, hogy úgyis megteheti büntetlenül. És addigra még telik rajtatok az idő. Szurkolok, hogy jól dönts!

2009. aug. 31. 19:27
az a baj hogy bizni nem lehet már benne..enyém lelépett egy csajjal erdélybe,itt hagyott 5 napra 3 gyerekkel,aztán haza jött éa azt hazudta hoyg hegyeshalmon volt dolgozni....félig meddig elhittem neki,de érzésem nem cslat..2 hétre rá kikértem a teloszámláját és azon ott volt ,hoyg honnan hova telozott..erdélyböl ide meg oda..rákérdeztem és ujra hazudott..mondtam neki hegyeshalom nem erdélynél van..csajnak van egy 10 és egy 8 hós lánya,és persze párja..azota is tutu telon tartják kapcsit,attól független hogy nem sokat taliznak..együtt lakunk de mint két idegen,és a legrosszabb hogy csak szenvedek,nem tudom hoyg mit tegyek én sem...leülni bezsélni vele nem lehet,csak hallgat..
2009. aug. 31. 18:24
szerintem ha nem tudod elhagyni,akkor még szereted.furcsa dolog,de lehet hogy így van,bármennyit is ártott Neked.ha meg eltudod hagyni,hát hagyd el!vagy ha úgy érzed nagy és lángoló szerelmeteket fel lehet még támasztani,akkor dolgozhatsz is rajta!szerintem egy pasi nem biztos hogy többször is megcsalja a barátnőjét,feleségét,máskülönben csak válásokból állna az élet!
2009. aug. 31. 17:22
Sajnálom hogy így alakult az életed, nekem is egy régi párom meghalt, mint a te első férjed. Sokszor elgondolkodtam rajta mi lett volna ha... de amit tett nem tudtam megbocsájtani egyhamar, és mikor már sikerült akkor nem adtam volna esélyt rá neki hogy ismét belém rúgjon. Tehát nem tudom mi lett volna ha... de azt igen hogy amilyen módon az életét élte azt saját magának teremtette, nem én sodortam bele és nem is más. Ezt kéne neked is tudatosítanod, hogy ha nem tudsz megbocsájtani a férjednek és úgy érzed nem lehettek már boldogok semmiképp, akkor adj esélyt magadnak a boldogságra. De a legjobban csak te tudhatod milyen lépésre van szükséged most.
2009. aug. 31. 17:12
Nagyon sajnálom a veled történteket, sok kitartást kívánok neked!
2009. aug. 31. 16:39

Férjed elérte szándékát: nem tudod őt elhagyni. Szerintem nem érdemel meg téged, mert gondolom továbbra is mosol, főzöl, takarítasz, miközben ő vígan éli az életét - ha nem azzal a nővel, akkor másikkal. Abból gondolom, mivel rögtön tagadott és a szemedbe hazudott.

Szerintem itt az ideje, hogy önző légy, és lelépj. Nyilván nem könnyű ennyi év után, de egy ilyen eset csak előmozdítja ezt a lépést.

2009. aug. 31. 16:38
Ha ez a szerelem tényleg ilyen nagy és lángoló volt, akkor egy esélyt megért volna, hogy tényleg megpróbáld rendbehozni.
2009. aug. 31. 16:37

Kedves Hóvirág001!


Ne okozzon Önnek lelkiismeret furdalást, hogy mi történhet a második férjével!

Amikor a 20 évvel fiatalabb hölgyet választotta, akkor tudnia kellett volna, hogy mit tesz.

Kívánom, hogy a következő hóvirágokat már boldogan találja a kertben!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook