Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, mit gondoltok? fórum

Megcsalt, mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. f.frezia (válaszként erre: 58. - Törpilla)
2019. dec. 12. 05:22
Hú, én gondolatban már rengetegszer megcsaltam a férjem. És de jó volt! 😂😂😂
60. MenoPause (válaszként erre: 58. - Törpilla)
2019. dec. 9. 08:21
És ha gondolatban megteszi? Miért ne tehetné? Ne akarjuk már azt is uralni. És ha megnéz egy jó nőt, vagy ha nőről van szó, akkor egy pasit... miért lenne ez akkora gond? Nem vagyunk egyetlenek, van rajtunk kívűl is vonzó, izgató nő, férfi... a hűséget viszont ennek ellenére is megtartjuk, mert úgy döntünk. Nehéz izgalmasnak maradni 10-20-30 év után, többről még nincs tapasztalatom nyilatkozni, de mindig van lehetőség tenni érte. De A féltékenység és birtoklási vágy megöli az egészet. Szabadnak kell lenni, tudni, hogy elrepülhetnél bármikor, és a párod is, de nem teszitek. Mindig találnál mást, okosabbat, szebbet, izgatóbbat. De kerek egész csak így vagy, mert ő a másik feled, kiegészítitek egymást.
59. szőkelédi (válaszként erre: 58. - Törpilla)
2019. dec. 8. 21:21
Hát hogy gondolatban,az lehet ,nem látok bele az agyába. De azért nehogy már úgy legyen ,hogy minden pasi félre megy . Akkor ez igaz a nőkre is gondolom . Tény,ha engem egyszer csal meg valaki ,az életbe többet nem fog. Ha megtudom persze 😁
58. Törpilla (válaszként erre: 57. - Szőkelédi)
2019. dec. 8. 20:04
Nincs a mai világban hűséges pasi másnem gondolatban csal meg. Örök vadászösztön van. Nem veszek egy kalap alá ezek tények ez van.
57. szőkelédi (válaszként erre: 56. - Törpilla)
2019. dec. 8. 19:37
"minden pasi félre megy nyugi" miből gondolod ? Nem szabad mindenkit egy kalap alá venni.
56. Törpilla (válaszként erre: 46. - Mindegy28)
2019. dec. 8. 19:08

Nem könnyű. Nekem anno nem sikerült és minden pasi félre megy nyugi csak van aki nem olyan béna mint a tiéd és nem bukik le.

Nem lenne könnyű mással se.. Nos bízni kell.. Magad kell szeressed akkor majd ő is fog.. Kitartást kívánok!

2019. dec. 6. 05:21

Ha valaki azért dobja ki a férjét, mert mással beszélget, hát tegye. Kell egy ürügy..


Èn úgy gondolom, hogy egy házasságot fenntartani nem könnyű. Könnyű viszont elbukni, figyelmetlennek, önzőnek, tapintatlannak, közömbösnek, feladónak lenni. És az éremnek 2 oldala van.

54. MenoPause (válaszként erre: 53. - MenoPause)
2019. dec. 4. 15:14

Ja igen, és ha valódi a megbocsátás, utána már nem lehet számonkérés..


De ennek érdekében érdemes megtudni minden, minket érdeklő részletet, ha nem esik jól hallani, akkor is, pont azért, hogy le tudjuk zárni. Viszont utána semmi kutakodás.

53. MenoPause (válaszként erre: 49. - Bözsi néni)
2019. dec. 4. 15:12

Nagyon egyetértek minden mondattal.

Sajnos, legtöbbször mégis azért van vége, mert az emberek képtelenek túljutni a csalódottságon, dühön, szégyenen, fájdalmakon, amit ezek a dolgok okoznak.

Nagyon nehéz a bizalmat visszaállítani, de talán nem lehetetlen.

Ezekből a helyzetekből, jó esetben mindkét fél tanul-okul.

Nem állítom, hogy mindig, mindenáron és minden kapcsolatot meg kell menteni, de esélyt érdemes adni, és az is tény, hogy idő-idő és még több idő, mindkét félnek oda kell tennie magát.

Az is lehet, hogy képtelenek egyszerre változni, változtatni a kapcsolat érdekében, hol az egyik, hol a másik akarja jobban, tesz többet. Ha kis lépésekben is, de sikerül közelebb kerülni, akkor viszont elindul egy pozitív változás.


Kívánom, a családi béke, a gyerekek és mindenki érdekében, hogy sikerüljön!

52. AAnita
2019. dec. 3. 22:39

Jajj, ez kísértetiesen hasonlít a mi sztorinkra. Én végül túlléptem, együtt vagyunk azóta is, bár nagyon hullámzó, ahogy vagyunk és olyan már sosem lesz, mint előtte. De voltak amik segítettek túltenni magamat idővel.

Ja, és én blöffel azért megtudtam az igazat, igaz csak egy év múlva a lebukása után...

sose nézegettem a telefonját, azóta se, az semmi jóra nem vezet, csak magadat őrölöd vele.

Ha úgy döntesz, hogy túllépsz, készülj fel, hogy sok idő lesz és nehéz. És ahogy előttem írta valaki, nem biztos, hogy kapsz jobbat. Te tudod, hogy amúgy milyen ember, milyen férj, milyen apa. Lehet, hogy megteszi máskor is. De ha mást találsz, lehet, hogy az is megcsal. Semmi nem törvényszerű. Ezt csak te tudod, hogy megérné - e folytatni vele. Kitartást kívánok, akárhogy döntesz 😊

51. df1e1c376c (válaszként erre: 43. - 8d00a82c06)
2019. dec. 2. 21:36

1.maseval a csalánt...

2. Egy csomoan mások meg mást mondunk.

50. Mindegy28 (válaszként erre: 49. - Bözsi néni)
2019. dec. 2. 11:50
Köszönöm szépen.😊
49. Bözsi néni (válaszként erre: 46. - Mindegy28)
2019. dec. 2. 10:32

Ha szereted, jó egyébként a kapcsolatotok és a gyerekekkel is, akkor bocsásd ezt meg neki és próbálj meg nem mindig arra gondolni, hogy megcsal.


Ha otthon szeretetteljes, jó légkör van, valószínűleg ő sem fog kifelé kacsintgatni.


De azért add tudtára, hogy most megbocsátottál, de ne legyen folytatás vagy következő, mert akkor már nem fogsz megbocsátani. És ezzel zárd is le a témát.


Dolgozni ráérsz majd akkor, ha a kicsi már másfél év körüli lrsz. Akkor már viheted bölcsibe.


Minden jót nektek!

48. df1e1c376c (válaszként erre: 46. - Mindegy28)
2019. dec. 2. 09:09
Nem "vádaskodás", de ha komoly fizetése van, miért költözne a szüleihez válás esetén?
47. epervirág2 (válaszként erre: 46. - Mindegy28)
2019. dec. 2. 08:11
Szia! Nem olvastam el a fórumot,csak bele olvasgattam.Megèrtem,hogy 3 gyerekkel nehèz lenne új èletet kezdeni főleg azèrt mert mèg nem felnöttek.Viszont ha mindenn nap gyomor ideged van miatta akkor hogy akarsz igy egy èletet leèlni vele?Vagy valahogy túl lèpsz a dolgon vagy elhagyod.
2019. dec. 2. 06:45
Akkor eléggé rosszul fogalmaztam,akkor néztem át a telefonját amikor már gyanakodtam,lebukott,azóta nem néztem mert már nem kell néznem.Nem újság kihordo sofőr és elég komoly fizut kap.Dolgozni szeretnék hogy ne mástól függnek.Szeretem és megmentenem a házasságom de így élni hogy lehet hogy az embernek állandóan feszít a mellkasa,gyomor idegen van hogy mit csinál a férje.Megint átment az egész vadaskodasba.Az előző paromtol sem kértem gyerektartást,küld havonta 15000a két gyerekre.Ami a 2 gyereknek félre van rakva,soha egy forintot nem szedtem ki a pénzükből.Gyeden leszek decembertől talán szűkösebb én de megélnek.Hiszem a férjem jó ember, nehéz gyerek korral,nekem ő a 2.kapcsolatom amire büszke is vagyok hogy 29evesen nem tudják azt mondani hogy cserelgettem a férfiakat,viszont azt is tudom hogy 29evesen 3 gyerekkel nem találok magamnak párt, és félre értés ne essék nem is szeretnék.Tanacsot kérek kértem hogy hogy lépjek tovább,.
45. af86a99684 (válaszként erre: 9. - Mindegy28)
2019. dec. 2. 06:32
Szüleidre, rokonaidra nem számíthatsz? Ideiglenesen.
44. Lávli (válaszként erre: 22. - Mindegy28)
2019. dec. 1. 20:37

"Így mi a megoldás??Bolondulnak meg itthol hogy mit csinál kivel beszél??"


Ezt írtad.

43. 8d00a82c06 (válaszként erre: 42. - Df1e1c376c)
2019. dec. 1. 20:35

Nem mindegy egyébként?

1.Nem az én életem, de nekem más a vérmérsékletem is.

2.Itt már leírták hogy a nőnek mindent el kell tűrni.

42. df1e1c376c (válaszként erre: 16. - 8d00a82c06)
2019. dec. 1. 20:31
És vígan kacagnál, hogy de szar neki, hogy magára mos meg főz, és elveznéd a gondtalan életed gyes/gyed/mittudom em miből, meg gyerektartásboól,ami nyilván rohadt sok egy kb. újság/szórólap kihordótól. Plusz az egyik ágon nincs nagyszői segítség, a másik kettőt amúgy sem varrhatod a nyakukba, a másik meg ki tudja... Szupi hozzáállás!
41. Amaunet (válaszként erre: 39. - Mindegy28)
2019. dec. 1. 20:03

Szabad emberként vállalta a két előző gyermeked. Folyamatosan ellenőrzés alatt él (ellenőrzöd a telefonját), már az esetet megelőzően is.

A jóvátétel feltételét is a számítás diktálta és csak az anyagiak aggasztanak, ha elköltözne.


Nekem ez jött le az eddigiekből.

40. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Mindegy28)
2019. dec. 1. 19:55
Szinte minden kapcsolatban vannak mélypontok, sōt megkockáztatom a megcsalás is többen fordul elō, mint ahol nem. Azt, hogy ezen túl tudsz-e lépni csak te tudhatod, hiába ad bárki tanácsot. Elsōsorban azt kellene tisztázni túl akarsz - e lépni rajta, mennyit ér neked ez a férfi, a közös családotok. Ha úgy döntesz megpróbàlod, akkor viszont tényleg úgy is kell hozzáállni, nincs olyan, hogy folyamatosan a másik fejéhez vagdaljuk a múltat és nyomozunk utána. Nem gondolom, hogy az is törvényszerű lenne, amit sokan állítanak, hogy aki egyszer megtette, megteszi többször is. Bárki hibázhat és hiszem, hogy van aki tanul belōle. Sok sikert kívánok a kapcsolatotok megmentéséhez!
39. Mindegy28 (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2019. dec. 1. 19:39
Mert én rossz lennék?Vagy ezt az utolsó mondatos nem értem
2019. dec. 1. 18:34

"hogy mondjam hogy tehetné jóvá... én annyit kértem bekuljon ki a szüleivel már 3 éve nem beszéltek...megtette rájuk írt...persze ez semmi és igazából azért kértem mert nem tudom mi lesz velünk és legyen hova mennie ha úgy alakul.A sírás tényleg látszott rajta a megbánás.ez volt 3 hete...ma már teljesen úgy viselkedik mint régen..."


Te feltételét szabtad a megbocsátásnak, a jóvátételnek. Ő teljesítette. Ezért viselkedik úgy, mint régen.

Te viszont nem bocsátottál meg neki. Nem is fogod ezt elfelejteni. Mindig ott lesz az agyadban, a viselkedésedben.


Én a pasi helyében elhúznám a csíkot.

37. Mindegy28 (válaszként erre: 35. - Dd3e7764d1)
2019. dec. 1. 18:30
Kisfiú a telefon javítja át.
36. af86a99684 (válaszként erre: 33. - Semleges)
2019. dec. 1. 18:30
Ejha!
35. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Mindegy28)
2019. dec. 1. 18:24
Ne haragudj, de nem értem, Azt írod sírt, amikor kezébe vette a kisfiát,majd azt, hogy 5 hónapos a kislanyotok. A három gyerekbōl egy közös nem?
34. Mindegy28 (válaszként erre: 33. - Semleges)
2019. dec. 1. 18:23
Kisfiú Patrik. Bocsánat a telefon hibája.
2019. dec. 1. 18:19

Most kisfiút vagy kislányt szültél? Kisfiút tartott a kezében - 5 hónapos a kislányod.

Semmit ne írass senkire!

32. Mindegy28 (válaszként erre: 31. - 8d00a82c06)
2019. dec. 1. 17:46
Ennyi😊😊
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook