Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, mit gondoltok? fórum

Megcsalt, mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. dec. 1. 13:12

Sziasztok,kérlek a normális válasz adására....

Történetem,gyanakodtak a ferjemre honapok óta ,viselkedésileg nem változott vagy nem észre vehetően.Terhes voltam így tp re mentem a 7.honaptol.Ott kezdődött gyanús lenni hogy hajnalban előbb indul 20 percel.Nem szégyenlem magam mert szerintem nem kell de nézegettem a telefonját rendszeresen.Nem találtam semmit amit a mai napig nem értek(lentebb fog szóba jönni) Szóval terhesen kezdődött kb május-junius körül.Juliusban szültem, örült, sírt mikor kezébe vette először a kisfiukat.Itthol volt 2 hetet.Minden jó volt.Augusztusban össze kaptuk valamin,én a depresszióra fogtam, ő meg magára hogy hülye.Beezeltem neki erről a gyanumrol de azt mondta ideje sem volna(ami így van mert hajnal 2-8:00ig dolgozik.Majd délután 2-este 8.Na a lényeg kiderült minden, gondoltam atnezem a telefon könyvet,meg is találtam a hölgy számát ami persze Józsi néven volt elmentve.Haza jött este annyit mondtam szeretnék egy hívás listát lekerni,persze nem engedte,nagyon össze vesztünk O elment elméletileg a benzinkúton állt félre...akkor irogatott hogy nem volt köztük semmi egyezer kétszer beszéltek telon és ennyi.Haza jött...nem szóltunk egymáshoz.Ejjel felkeltem lekertem a hívás listát amit csak augusztusig tudtam de ott szinte napi rendszerességgel beszéltek smsek... stb.szembesitettemott borult minden.... Férjemet megműtötték...a kórházba csak annyi időre mentem ameg beadtam a cuccait ....nem beszéltünk róla ott,de ő egyszer felhívott hogy tudná jóvá tenni....sehogy volt a válaszom.Haza jött aznap este sokat beszéltünk,az okról ami a mai napig nincs meg....a munkát mondja hogy nem tudja mért vagy hogy történt.Elmondta hogy táppénz után akarta abba hagyni....hogy szexre nem került sor mert nem tudta megoldani mert a csaj,1 órára lakik stb.Tudta hogy egy undorító és mikor a shell kúton volt ő nagyon félt hogy most akkor megérte e a semmi....megilyedt hogy elveszit minket stb.En csak hallgattam erre ő sírt hogy mennyire szégyenlős magát hogy mondjam hogy tehetné jóvá... én annyit kértem bekuljon ki a szüleivel már 3 éve nem beszéltek...megtette rájuk írt...persze ez semmi és igazából azért kértem mert nem tudom mi lesz velünk és legyen hova mennie ha úgy alakul.A sírás tényleg látszott rajta a megbánás.ez volt 3 hete...ma már teljesen úgy viselkedik mint régen... ő túltette magát én meg nem....5 hónapos a lányunk....mi lenne a jó megoldás???Mindenre válaszolok kérdezhetek adjatok tanácsot.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook