Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? fórum

Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 8. 17:18
Szerencsétlen faszi, nem irigylem.
2. unom (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 8. 17:11

Gyanús, hogy nincs gyanús jel?

Szerintem higgadj le, mert elüldözöd, sok pasi már lelépett volna. Bármit tesz, te belemagyarázod, hogy biztos más nő miatt. Mit vársz tőle? Mikor nem gyanakodnál?

2015. szept. 8. 17:06

Sziasztok, szép napot Nektek! :)


Szeretnék egy beszélgetést indítani az alábbi témában: mely szerint a nők valóban megérzik-e ha megcsalják őket?


Az én kapcsolatomban egy érdekes sorozat indult el.

Azonban nem tudom eldönteni, hogy van okom félni, mert komolyan baj van..és esetleg egy 3.fél van a képben, vagy csupán a képzeletem játszik-e velem és paranoiás vagyok...


A párommal1éve alkotunk egy párt, s kb . fél éve együtt is élünk.

Alapvetően egy féltékeny természetű nő vagyok, rettegek a megcsalástól, mivel az előző 2kapcsolatomban megcsaltak,illetve hazudoztak nekem (volt ott szexpartner-illetve társkereső oldal, exxel való találkozgatás...lány haverral összefekvés, gyanús telefonhívások-smsek hada...szóval minden)

Az alap bizalmatlanságom teát innen ered.

DE a mostani párom idősebb nálam 9évvel. Számomra Ő a tökéletes férfi, külsőleg-belsőleg egyaránt. Vszont rettegek attól,hogy megcsal.


Rengeteget beszélgettünk erről a témáról, nyugodtan, vagy éppen kiabálva. Milliószor próbálta megértetni velem,hogy szeret és sosem csalt illetve nem is csalna meg.

DE úgy érzem sok a gyanús dolog.


Például nemrég diétába kezdett,mert felszedett jópár kilót, majd kondiba is vett bérletet, a diétáról végül leállt, de kondizni a mai napig eljár, igaz csak akkor ha én dolgozom (mondván, ha itthon vagyok, VELEM akar lenni)-bevallom itt megfordult a fejemben,hogy más nőnek akar tetszeni, vagy esetleg találkozgat valakivel...


Vagy például a napokban új ruhákat vásároltunk neki, és beszerzett egy-a stílusától merőben eltérő fazonú és anyagú nadrágot, eléggé elegáns darabot vett. Ő ezt azzal magyarázta, hogy mivel szerelő van eleget koszos ruhában, szeretne adni magára...-itt szintén más nőre gyanakodtam


Vagy pl. vasrnap dolgoztam, feéhívott,hogy elugrik az anyukájához, utána pedig hazament (a régi otthonába)ahol a szomszéd sráccal (akivel haverok) őrültködtek egy sort, mivel a férfi most vett magának egy luxus verdát.

Amikor hazajött a párom átöleltem és kérdeztem,hogy milyen parfüm van rajta.

Nevetni kezdett majd az mondta hogy tudta,hogy fel fog tünni nekem. Otthon fújta be magát indulás előtt.-ebből lett egy vitánk, mert szintén arra gondoltam,hogy nőnél volt és esetleg onnan volt az illat...

Azt mondta álljak le, szivesen megmutatja nekem a parfümös üveget, ha nem hiszek neki.



Nos szokták mondani,hogy a nők megérzik,ha megcsalják őket.

Én érzem,hogy valami nincs rendben, folyamatosan a hzugsáok nyomait kutatom, mindig keresem a jeleket,hogy melyek azok a kis baklövések,melyeken elcsúszhat, de SEMMI!

A telefonjába szabad bejárásom van, akármikor odaadja, ugye abba ott van az sms-facebook-messenger-e-mail...böngésző... a laptopját is használhatom... semmi! A telefonkönyvében sincs semmi gyanús. sehol!


1hete volt vitánk, mire hazaértem összepakolt, el akart menni.

Azt mondta Ő nem bírja ezt a féltékenykedést, ezt a folyamatos ellenőrizgetést, elege van a bizalmatlanságomból, szeret és imád, de neki ez így nem megy,hogy folyton védenie kell magát a semmiért. Csak mert én meggyanusítom, és vádolom,pedig nincs okom erre.

Végül lehiggadtunk, ígértem,hogy változtatok, és maradt.

Azóta Ő is nyugodtabb, jó a szex, figyelmesebb, kedvesebb velem...szeretget stb.

De főleg akkor ilyen, amikor nem megy kondizni... nekem akkor sem megy ki a fejemből,hogy valami nem okés...



Nos,tudom kevés az infó rólunk, de a lényeget leírtam... naponta félek hogy lebukik, félek hogy mikor derül ki,hogy nekem van igazam... van amikor annyira felhúzom magam a saját képzeleteimen,hogy mire hazaér a melóból már robbanok.


Ha nem törődik velem az a bajom,hogy tuti más nővel többet foglalkozik és van valakije, akibe több energiát fektet., plusz ha morcos arra gondolok,hogy összeveszett a szeretőjével ezért morcos velem is.


Ha sokat törődik velem, puszilgat, vagy jó a kedve, akkor meg azon kattogok hogy bűntudata van és így akarja elterelni a figyelmet a megcsalásáról.


De fura,mert ahogyan rám néz, ahogyan belenéz a szemembe látom a szerelmet, a rajongást...és ugyanakkor érzem hogy szeret, de akkor azt nem értem hogy ha nincsen semmi 3. személy akkor miért érzem azt,hogy vagy megcsal vagy már megtette és valami nem stimmel???

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook