Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megbízható, csendes mosógépet tudtok ajánlani? fórum

Megbízható, csendes mosógépet tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. aug. 24. 17:08

Beírod a gúgliba, hogy csendes mosógép..


ömleni fognak az ajánlatok. a csendességnél ügyelj, hogy 60 dB-nél ne legyen nagyobb szám..

4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Tünderke55)
2018. aug. 24. 17:05

nekem Gorenje van,nekem nagyon jó,

az előző Indesit volt na az nem birt sokat,még 10-évet sem,

2018. aug. 24. 17:03

LG fa2c3td A+++ -30% . 90 000, Extrém Digitalnál.

3000-ért kihozzák, és elviszik a régit.

8kg. ruha fér bele, igazán csendes, könnyen beállítható, nem kijelzős, a végén diszkrét de hallható zenével jelez.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Tünderke55)
2018. aug. 24. 16:49

Nekem Fagor Innovative van, felültöltős. Már hét éves. Csöndesen dolgozik, szépen mos.

A kialakítása olyan, hogy ruhaféle nagyon nehezen tudna a dob mellé esni, eddig egy apró játékot kellett belőlecsak kipecázni, de ez a kivevő lehetőség elég tágas, a dob aljából lehet egy mozdulattal kivenni egy 15 cm széles darabot.

Nem köszön előre és nincs kijelzője, de nem is társalkodónak vettük. Mosni teljesen megfelel.

2018. aug. 24. 16:44

20 éves Gorenje mosógépem kiszolgálta az idejét, ezért szeretnék most újat venni, de elvesztem a nagy kínálatban.

Olyat szeretnék ami gyönyörűen, kíméletesen mos, csendes, megbízható, és energia takarékos....ja és max. 90 Ft a felső határ az ár tekintetében, mert sajnos ezeket már nem 20 évre tervezik.


Köszönök előre is minden hasznos hozzászólást

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook