Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megbánthattam barátnőmet? fórum

Megbánthattam barátnőmet? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Mango girl (válaszként erre: 7. - 0d717b184a)
2011. febr. 2. 15:06

Az elmúlt egy héti csönd miatt érzem egyre inkább galibát okoztam.


Persze megírtam azt is, hogy az elkövetkezendő napokban, hetekben jól összebarátkoztunk.

Ezt írtam szóról szóra:


"Ha lehetek őszinte, akkor ott helyben Nekem se nyerte el szimpátiám, mint ahogy az hasonlóképp volt fordítva is. De az első találkozásunk, első beszélgetésünk hozott minket közelebbi ismeretségbe. És nem végső soron itt alakult ki a mi négyes ismeretségünk, amit ma egész nyugodtam írhatom, az elmúlt egy év alatt barátsággá forrott össze".


Nekem fontos az Ő barátsága! Vajon mit gondolhat most, Rolam?

16. 04e95f637a (válaszként erre: 13. - Lhara)
2011. febr. 2. 15:05
pontosan :)
15. 937a2a883a (válaszként erre: 10. - 04e95f637a)
2011. febr. 2. 15:04
Szerintem ez nem megoldás...én sem beszéltem meg a barátnőmmel,mert anno én is ezt vallottam,hogy duzzogjon.Hónapokig nem beszéltünk és egy véletlen folytán derült ki,hogy volt egy szarkeverő közöttünk...azóta inkább "zaklatom" azt,aki nem tudom,miért haragszik rám,mert tisztában akarok lenni vele.
14. Lhara (válaszként erre: 12. - 0d717b184a)
2011. febr. 2. 15:03
Bizony, akár félreértés is lehet.
13. Lhara (válaszként erre: 10. - 04e95f637a)
2011. febr. 2. 15:02
Ez nálam is így van. Csak én ilyenkor rögtön azt keresem, mivel érhettem el, ha egyáltalán én tehetek róla. Ha semmire sem jutok, várok mit lép. Előbb utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból.
2011. febr. 2. 15:02

Nem tudod bemásolni mit írtál?

lehet félreértett valamit

2011. febr. 2. 15:01
Hülyeség ezen megsértődni. Nem hiszem,hogy ez lenne a baja.
2011. febr. 2. 14:58

Engem sértődés után abszolút nem érdekel egyik sem!Duzzogjon,háborogjon,csináljon amit akar!

Én nem erőltetem a barátságot! :)


Próbáld meg,hátha neked bejön! :)

2011. febr. 2. 14:58
Lehet, hogy más az oka. Jobban gondold át, hátha rájössz.
2011. febr. 2. 14:56
Hát ha leírtad,hogy utána már szimpi lett neked és tudta is,akkor nem értem...szerintem te nem hibáztál.Lehet nem veled van most baja,hanem csak simán valami baja van.
7. 0d717b184a (válaszként erre: 6. - Mango girl)
2011. febr. 2. 14:54

hmmm

ha Ő is bevallotta, hogy nem voltál Neki szimpi akkor meg nem értem miért a durca?

6. Mango girl (válaszként erre: 3. - 0d717b184a)
2011. febr. 2. 14:53

Akkor aznap első látásra nem tünt annak.

Aztán másnap, és az utána következő hetekben, hónapokban már azzá vált. Jól összebarátkoztunk.


Másrészről, fél évvel később Ő is bevalotta Nekem, én sem voltam szimpatikus számára.


De igazából én nem gondoltam ekkora baj lehet belőle. És nem is akartam rossz májú lenni.


Mondjátok mekkora hiba? Helyrehozható??

2011. febr. 2. 14:47

En szemely szerint nem vennem bantasnak az ilyen kijelentest. Inkabb boldog lennek, mert vegul csak sikerult kivivnom egy jo baratsagot, annak ellenere, hogy eleinte nem szimpatizalt velem az illeto.

Volt mar ilyenre pelda, 5 eve van egy nagyon jo baratnom. O engem egy buliba latott eloszor, igazi r.bancnak gondolt, aztan kenytelen volt megismerni jobban, mert egy volt a tarsasagunk, es mostanra annyira joba lettunk, hogy egymast hivjuk, ha gond van.

Persze ez biztos egyenfuggo. Van aki maskepp reagalja le. Lehet hogy valoban megbantottad a baratnodet ezzel a kijelentessel. :(

2011. febr. 2. 14:47

Szia!

Azt nem írtad bele, hogy "de aztán kellemes csalódás volt, és most már nagyon kedvelem"? Így nem lehet sértő. Persze ha így van. Vagy azóta sem szimpatikus?

2011. febr. 2. 14:46

egyébként nem kell mindenkinek szimpatikusnak lennie, szóval nem az a gáz

hanem ahogy közölted

2. 0d717b184a (válaszként erre: 1. - Mango girl)
2011. febr. 2. 14:45
igen, mert ha annyira őszinte szerettél volna vele lenni akkor vele közlöd nem pedig egy portálon kürtölöd szét
2011. febr. 2. 14:41

Sziasztok!


Egy évvel ezelőtt összeismerkedtem egy fórum találkozón 3 lánnyal. Jó barátnők lettünk. Múlt héten írtam egy összefoglalót az elmúlt 1 éveről. Abban leírtam, hogy az egyik lány első pillantásra nem váltotta ki bennem a szimpátiát. Én nem gondolnám akkora sértésnek, de az elmúlt egy hétben mintha behalt volna a levegő közöttünk, és a többiekkel is.


Hiba volt megírnom egy közösségi portálra?

Mondjátok, tényleg megbánthattammal őszinteségemmel?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook