Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meg tudná valaki mondani, hogy szoptatós párnához polisztirol gyöngyöt hol lehet kapni? fórum

Meg tudná valaki mondani, hogy szoptatós párnához polisztirol gyöngyöt hol lehet kapni? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 13. 20:18

A polisztirol golyó helyett használjatok inkább természetes anyagot, ami nem nyomódik össze és nem kell cserélni sem.

Én a tönkölypelyva töltettel használom, lehet is így rendelni a szopipárnát, de te magad is vehetsz hozzá ilyen töltetet és beleteheted.

Ennél jobb dolgot nem tehetsz magaddal és a babáddal.

Mivel a tönkölyhéj magas kovasav tartalmú, így fájdalomcsökkentő, gyógyító, nyugtató hatású, az atka soha nem fog megtelepedni benne, nem vált ki allergiát és nagyon jól megtámasztja a testet.

15. aniju
2012. jún. 2. 12:36
azt szabad tudni, h mekkora kiszerelésben lehet venni? :) (nem kellene 100kilcsi)
14. boszorkánylepke (válaszként erre: 13. - Daniko.)
2010. okt. 20. 12:20

Köszönöm szépen, sokat segítettél/segítettetek.

Nem is gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz beszerezni.

De nem adom fel....

2010. okt. 20. 10:30

Én karácsonyra készítettem babzsákfotelt a lányomnak. Megkerestem a www.nikecell.hu honlapot.

Ott a Kapcsolatok menüben a Kereskedésekre kattintottam. Akkor találtam egy megyékre osztott országtérképet. Az aktuális megyében kiadja a kereskedések utólérhetőségét. Amikor én kerestem, akkor éppen nem volt raktáron, de pár nap alatt meghozatták.A hivatalos neve: habosított polisztirol gyöngy

Remélem tudtam segíteni.

12. Szamó
2010. okt. 18. 11:09
Én ott vettem, ahol a párnát. Árulnak utántöltéshez....
2010. okt. 18. 10:59

Biztos hogy a dua nem jó hozzá? Nagyon másképp tartja azt a formát mint amire kitalálták? Duával lenne kitömve azt is lehet hajlítgatni.

( remélem arra gondolok amiről itt szó van )

Én úgy láttam a mérete olyan mint egy hosszú henger, kitömve. Mérete 25 - 30 cm X 100 cm es lehet.

Az én időmbe nem volt ilyen kb 1 éve bukkanhattam rá a neten.

És aki tud varrni csinálja meg, mert abból az összegből amibe kerül, kb 3 is csinálhat. Mindegyiket másik huzattal...

2010. okt. 18. 10:49

Én már próbáltam keresgélni, mert a szoptatós párna 7- 8 ezer forint. :(

Úgy gondolom, ha megvarrom - szeretek és tudok is varrni -, sokkal olcsóbban jövünk ki.

9. Jucus14 (válaszként erre: 4. - Boszorkánylepke)
2010. okt. 18. 10:47
Ugyan az a hungarocell gyöngy.
8. gne2 (válaszként erre: 4. - Boszorkánylepke)
2010. okt. 18. 10:47

Akinek eddig javasoltam, hülyének nézett, bocsi.

Igen, úgy szokták árulni zsákokban. A "könnyűbeton" készítéséhez használják. Ez a fajta jó a babzsákfotelhez is, jóval olcsóbb, mint ha boltban veszed meg.

2010. okt. 18. 10:46
Köszönöm a segítséget, akkor építőanyag kereskedéseket érdemes megnéznem.
2010. okt. 18. 10:46

Én a tűzepén vettem. :)

Igaz legalább 2 vagy 3 párna is kijön belőle, de idővel összeesik így lehet utána tölteni.

Ha jól emlékszem, olyan 1800.- vagy 2000.- volt.

Tölteni igazán izgalmas volt :)

2010. okt. 18. 10:45
A győri Praktikerben már kerestem, de ott úgy néztek rám, mintha a holdról jöttem volna. :(
4. boszorkánylepke (válaszként erre: 3. - Gne2)
2010. okt. 18. 10:44
Nem tartom viccesnek, mert szerintem szigetelőanyagként használják..
3. gne2
2010. okt. 18. 10:44
Tüzépen. :) Komoly, nem viccelek!
2010. okt. 18. 10:43
én varrodában vettem
2010. okt. 18. 10:42
Meg tudná valaki mondani, hogy szoptatós párnához polisztirol gyöngyöt hol lehet kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook