Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőség ellen természetesen fórum

Meddőség ellen természetesen (beszélgetős fórum)


1 2
12. 3d37fa6615 (válaszként erre: 8. - Cyntia)
2009. febr. 26. 19:42

Mi a párommal már közel 4éve sikertelenül próbálkozunk.

Túl vagyunk egy vetélésen, amit senkinek nem kívánok.

Mikor több, mint másfél év próbálkozás után végre pozitív a teszt, amit már havonta többször vettem, mert már magamnak beszéltem be a terhességi tüneteket, és már betöltöttem a kritikus 3 hónapot, mindenkinek elújságolva a jó hírt(amit soha többé nem tennék) a mikulást az intenzíven töltöttem, majd az azt követő karácsonyt talán nem részletezném...

Idegileg teljesen kikészültem, de még mindig görcsösen akartam.Azzal biztattam magam, ha egyszer sikerült, sikerülni kell még egyszer, és tessék még mindig nem.A környéken létező összes orvost felkerestük, de senki nem találja az okát.

Én most jutottam el arra a szintre, hogy elég, eddig csak az terjengett a fejembe, hogy gyereket akarok minden áron!Majdnem ráment a kapcsolatunk.Úgy döntöttem innentől kezdve magammal foglalkozom, elkezdtem tornázni, pilates, jóga, és norbi diéta, ugyanis az évek alatt bánatomat evésbe folytottam, mindemellett a hormonok is hatottak rendesen!

Teljesen egyetértek Cyntiával, ha görcsösen akarjuk, biztosan nem fog sikerülni.

Azt az elvet vallom mindennek megvan a miértje, csak nem tudjuk megmagyarázni.

Azért persze nem adtam fel teljesen, de próbálok másfelé koncentrálni nyitni a külvilág felé.

Mi már ott tartottunk, hogy szinte csak akkor voltunk együtt mikor ott volt az ideje.

Ez pedig már kóros!!

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy teljesen fel kell adni az álmainkat, dehogy is!

Bár még nem számolhatok be pozitív teszt eredményről, de lényegesen jobban érzem magam, mióta megpróbálok kilépni ebből az ördögi körből!

Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, fogadja meg Cyntia elméletét, ami ne garantálja ugyan a gyermekáldást, de megmentheti a kapcsolatát!!!

11. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 10. - Progika)
2009. febr. 26. 15:11

hát nekem még csak ez a második ciklus amiben szedem. az elsőnél végülis megjött időben, csak barnáztam előtte, de eddig is így volt épp ezért szedem. kíváncsi leszek a mostani ciklusra, most várom egyébként a peteérést, a 13. napon vagyok. általában 28-30 naposak egyébként a ciklusaim.

naponta 2 kapszulát veszek be, egyet reggel és egyet este (400 mg-os kapszula)

10. progika (válaszként erre: 5. - 2c1d5b9264)
2009. febr. 26. 15:09
Hát csak egy hónapig szedtem, nem mertem tovább. nekem 30 naposak a ciklusaim és konkrétan nem jött meg tőle a menszeszem. Vagy két hetet késett, de akkor is csak azért jött meg szerintem, mert abbahagytam a szedését. nem mertem vele kísérletezni, így is hormonzavaros vagyok. neked teljesen normálisan megjön tőle? Mióta szeded? És mennyit?
9. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 8. - Cyntia)
2009. febr. 26. 14:42
igen, értem, köszönöm! meg fogom próbálni, hát nem tudom mennyire sikerül... egyébként most méshogy érzem magam, mióta eldöntöttük, hogy ha most márciusban sem sikerül akkor elmegyünk orvoshoz, alapvizsgálatokra (nekem hormon, páromnak sperma) azt hiszem ha ezek az eredmények jók lesznek meg fogok nyugodni, hogy csak időre van még szükség... de már most ez a tudat hogy megyünk, ez is megnyugtat...
8. Cyntia (válaszként erre: 7. - 2c1d5b9264)
2009. febr. 26. 14:39

Nem tudom megmondani: de ezt már nem csak akkor éreztem így az életemben. Máskor, más helyzetben is volt már így..

Konkrétan: "lemondtam" akkor a gyerekről. A napokban "lemondtam" arról, hogy összeszedjem a párkapcsolatomat és még valaha is lehet más és jobb: és akkoris a tudattalan bevonzotta a megoldást. MInden megoldódott körülöttünk.

Tégy így:

Fogadd el, hogy a sors így akarja: ezt szánta neked, hogy nem most lesz gyereked. Fogadd el: és foglalkozz egészen más dolgokkal.: Tornázz, jógázz stb. Még a menstruációd napját is felejtsd el..

Remélem érted, hogy mit szeretnék mondani..

7. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 6. - Cyntia)
2009. febr. 26. 14:32
Szia Cyntia! teljesen igazad van, nem lenne szabad görcsölni, de kérlek segíts hogyan lehet ezt elérni... mert nekem nem megy... mondjuk talán most kevésbé agyalok, de ígyis érzem hogy jobban koncentrálok erre mint kellene...
2009. febr. 26. 14:30

Nekem 10 hónapos sikertelenség után az orvos azt mondta: semmi bajom sincs. Próbálkozzunk még, aztán, ha 1,5 évig semmi, akkor kiviszgálják a páromat is.

Na én ezek után már nem foglalkoztam a peteéréssel, és azzal, hogy mikor lesz már gyerekem..

ÉS láss csodát: a következő hónapban már meg is fogant a kis csöppség. Úgy hogy szerintem az első dolog: a görcsös akarást abbahagyni..!!!

5. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 4. - Progika)
2009. febr. 26. 14:22
komolyan, neked bekavart a barátcserje? meddig szedted? és mit csinált pontosan?
4. progika (válaszként erre: 2. - 2c1d5b9264)
2009. febr. 26. 14:21
Szia! barátcserjét én is szedtem, de teljesen összekavarta a ciklusomat, úgyhogy nekem nem jött be. A teákat is ittam, lehet, hogy tovább kellett volna, az biztos, hogy ártani nem ártott, de nem is segített. Hát remélem összejön nektek minél hamarabb.
2009. febr. 26. 14:19
Sziasztok! Mi másfél éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Pcos vagyok, endometriózisom van és sárgatestelégtelenségem. Túl vagyok két sikertelen inszemináción meg előtte gyógyszeres kúrám és műtétem is volt. És most mondtam azt, hogy elég. Elmentünk egy természetgyógyászhoz, aki felmérte az egészségi állapotunkat és nem vagyunk valami jól. Elkezdtem méregteleníteni: teát iszom és szedek egy speciális kapszulát. Illetve elkezdtem jógázni. Kezdem magam jobban érezni a bőrömben is hiszem, hogy sikerül magam meggyógyítani. Várom a hozzászólásokat, nagyon!
2. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 1. - Progika)
2009. febr. 26. 14:19

szia :)

hát mi épp 7. hónapja próbálkozunk, orvosnál még nem voltam, de sokmindennel próbálkoztam. pl ittam teákat, cickafarkfű teát a peteérés serkentésére, palástfű teát a beágyazódás segítésére, most 2. hónapja berátcserje kapszulát szedek, sok jót hallottam már róla. teherbeesnem eddig még nem sikerült, de remélem nem kell már sokat várnom és nem is kell gyógyszereket szednem sem

2009. febr. 26. 14:16

Meddőség ellen természetesen.

Sziasztok! Olyan nők tapasztalataira lennék kíváncsi, akik már régóta vagy legalábbis egy ideje már küzdenek a teherbeeséssel, de eddig sikertelenül és elfordulva a a gyógyszerközpontú orvostudománytól valamilyen alternatív gyógymóddal próbálkoznak. Olyanokét is várom, akiknek már esetleg így sikerült.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook