Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Medazepam-q fórum

Medazepam-q (beszélgetős fórum)


13. 22edc9297a (válaszként erre: 12. - Globus)
2017. márc. 10. 10:38
miben más mint a frontin?
12. globus
2017. márc. 10. 09:56
Ugyanaz, mint a Rudotel.
2017. márc. 10. 09:21

Látom, behalt ez a fórum.Én is hallottam erről a gyógyszerről..elég furcsákat ír a tájékoztató.

"Anxiolitikus hatása révén csökkenti a szorongást, oldja az emocionális feszültséget, nyugtalanságot, megszünteti a kóros pszichés állapot következtében kialakult vegetatív zavarokat. Szedativ és izomrelaxáló hatása gyenge, ezért nappali szorongáscsökkentőként alkalmazható. Emellett gyenge hipnotikus hatása is van. Magasabb dózisokban az izomtónust csökkentő és antikonvulzív hatással is rendelkezik. Különlegessége a medazepamnak, hogy az egyik leghosszabb hatástartamú benzodiazepinféleség, féléletideje 36 és 200 óra között van, tehát bár gyengülő hatással, de bevételét követően még harmadnap is számolni kell hatásával."

10. anyany (válaszként erre: 9. - Doxikri)
2010. dec. 7. 13:07

köszi, sajnos mindenen minden nap sírni nem lehet.

leállni meg nem igazán tudok. a munkahelyem egy trágyadomb. madaras teszkó, és ezzel sztem már mindent elmondtam. a volt főnökömnek az a heppje, hogy bár nem vett vissza a csapatába, de odajön és csesztet.

a beosztásom olyan hogy a gyerekemet alig látom, pedig csak félállásban vagyok.

a páromnak elmondom, minden nap elmondom, ő is tudja, de mit tud ő tenni? műszakot cserél, hoa úgy adódik, mosogat, takarít, ellátja a gyereket, miközben ő teljes állásba dolgozik, nekem meg csak egy szutyok félállásom van.

a dokit meg kérdeztem. maximum erősebb gyógyszert tud felírni.

9. doxikri (válaszként erre: 8. - Anyany)
2010. nov. 29. 15:29

Akkor a tanácsom a következő...ezeken semmiféle gyógyszer nem fog segíteni.

Csillapodjál le egy kicsit, mert nagyon túlpörögtél agyilag. Nyugi........semmi nem rohan el leőled, de egyszerre nem tudsz mindent megoldani.

Amit it felsoroltál, abban egyetlen sürgős és lényeges dolgot találtam és az a gyereked allergiája. A többi nem éri meg, hogy kikészülj idegileg. Ülj le a pároddal és beszéld meg vele, hogy besokalltál idegileg, ettől rohanaid vannak és egyedül nem tudsz kimászni belőle. Sajnos egyedül tényleg nem megy.

A gyógyszerről meg annyit, hogy szerintem a Medazepam erre kevés!!!!! Beszélj a dokiddal.

Ja! A sírás az egyik legjobb gyógyszer.....sírd ki magad!!!

2010. nov. 28. 23:28

hát, akkor az lesz, amit tanácsoltatok.

ha lenyugszanak a kedélyek, akkor abbahgyom. de amúgy nálam 1 hét abbahgyás után már voltak megvonási tünetek. egyfolytában mérges és dühös voltam.

most a következő a helyzet:

1. a férjem bátyja mondván, hogy a nevét adja az anyja hiteléhez, a lakást is a nevére íratta. muszáj volt egy hitelkiváltás. szóval a férjem észre sem vette, a kedves tesója jól átverte. a legszebb az egészben, hogy ilyen amerikai típusú egyház tagja, meg Isten szerint cselekszik, meg Isten a minden, na meg mindent neki...

a férjem is kivan...

2. lakásvásárlásban vagyunk, most azon aggódom, hogy megkapjuk e a hitelt hozzá. elvileg nem lehet gond, de mi van ha mégis?

3. a gyerekem allergiás. 4hónapig volt beteg szinte minden héten, mire kiderült. magán úton persze, elvittem allergológushoz, a vérvétel és a bőrteszt kimutatta, hogy tejfehérje, tojás és mogyoróallergiás. mostanában nem beteg folyton, de még most is tovább tart minden egyes betegség.

4. a munkahelyem visszavett ugyan, de jól lefokoztak. 2 diplomával középvezető voltam, most egy kasszában csücsülök hétvégenként... rettenetesen kibuktam tőle, iszonyat megalázó...

5. hajtok mint egy állat, ezerrel kell, mert tanulok, angolt, vezetni... stb...

és már nagyon úgy érzem, hogy sok nekem...

6. 35 helyen van bent az önéletrajzom, 5 helyről jött elutasítás, amúgy még egy rohadt emilt sem írnak... de talán ez nem nagy meglepetés...

7. a férjemmel egy csomószor veszekedtünk, párszor odáig fajult, hogy megütött. nyáron volt pánikrohamom először, pedig akkor pont megbeszéltük a dolgokat. azóta még egyszer előfordult, de az volt a mázlim, hogy fejfájásra hivatkozva bevettem egy nyugtatót, szépen elrágcsáltam, majd meghaltam, olyan keserű volt...


hát ezeken akadtam ki, és mentem el pszichiáterhez, miután jöttem haza egyszer kreszóráról és muszáj volt megállnom leülni egy padra és bőgni egyet. a poén az volt, hogy előtte kb 3 hónappal bőgtem utoljára...

7. doxikri (válaszként erre: 1. - Anyany)
2010. nov. 28. 16:51

Én is azt kaptam, pánikrohamra, nyugtatóként. Nem lettem függő tőle. Most is van itthon, ha nagyon dilis vagyok néha szedek. De nem állandóan.

Ahogy csillapodik a lelkiállapotod, múlik a pánikbetregség, úgy szépen fokozatosan hagyd el a gyógyszereket.

2010. nov. 28. 10:57
Semmi baj:)
5. nagybibi (válaszként erre: 4. - Homokóra)
2010. nov. 28. 10:55
Bocs rosszul írtam a nevét de már nem is azt szedem.
2010. nov. 28. 09:49

Nagybibi!

Nem Mizapin?


A medazepam szorongásoldó benzo, amihez nagyon hozzá lehet szokni! 3 hétnél tovább nem javasolt szedni.

2010. nov. 28. 07:59

Ez kedély javító és azért ezt javasolják mert ehhez nem lehet hozzá szokni de az altatóhoz igen.

Én 3 éve alszom kedély javítóval,altatóval el sem tudok aludni.A Mesopin-t szedtem. Ezeknek a gyógyszereknek nagy részének az egyik mellék hatása hogy hízhatsz tőle. Én 3 év alatt 15 kg-t szedtem fe. Most szeptemberben kértem hogy cseréljük le a gyógyszert,egy egészen uj fajtát írtak fel és már 7 kg-t fogytam.

A gyógyszert csak orvosi ellenőrzés mellett szabad elhagyni,én egyszer önfejűen hagytam abba és elvonási tüneteim lettek így vissza is állítottak a szedésre. Most viszont télire nem engedi a doktornő hogy le álljak de szerinte a tavasszal fokozatosan el fogom hagyni.

2010. nov. 28. 00:31
Ha abbahagyod visszatérhetnek a tünetek. Az orvossal együtt majd csökkentitek az adagot, amíg nem nem tudod elhagyni. Már az is nagyon jó, hogy a doki így eltalálta a gyógyszert. Persze, ha van időd jó lenne a lelkedet is ápolni.
2010. nov. 28. 00:14

sziasztok!

szeretném kikérni a véleményeteket. kétszer fordult elő nálam pánikroham, illetve szorongással kerestem fel a pszichiátriát. ez még szeptemberben volt.

nagoyn összejöttek a dolgok, bár mostmár megoldódni látszódnak, de még azért korántsem tartunk ott. a pszichiáter medazepam-q-t írt fel nekem. mert már ott tartottam, hogy este ahelyett, hogy aludtam volna, órákig agyaltam, mi lenne a legjobb megoldás a dolgokra. persze hasztalan. másnap olyan voltam mint a mosott...

elkezdtem szedni, igazából minden rendben is van. tudok aludni, rendesen foglalkozom a gyerekemmel.

csak félek a hozzászokástól, meg attól is, hogy visszatérnek e a tüneteim, ha abbahgyom.

mik a tapasztalataitok???


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook