Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mastodynon homeopátiás szer és a teherbeesés. Érdekelne a véleményetek, aki szedte ezt a cseppet, milyen tapasztalatai vannak? fórum

Mastodynon homeopátiás szer és a teherbeesés. Érdekelne a véleményetek, aki szedte ezt a cseppet, milyen tapasztalatai vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
107. amalie
2022. febr. 15. 23:50

Sziasztok!

3 eve szedtem, mert eldontottuk, hogy babat szeretnenk, es a dokim mondta, hogy ez egy jo harmonizalo keszitmeny. Elotte mar masik orvostol is hallottam rola, igy gondoltam, kiprobalom. Az 1.honapban varandos lettem. 🙂

Most ujra szedni kezdtem par hete, melle cickafark teat ittam peteeresig es peteeres utan palastfuvet.

Rengeteg forum szol errol a szerrol,nagyon-nagyon ajanlom, rengeteg esetben segitett 1-2honap alatt teherbeesni.

Sajnos Magyarorszagon mar nem forgalmazzak, de a homoempatia.hu nemet patikabol rendeltem, elenyeszo volt a szallitasi dij, es nagyon jok a tapasztalataim veluk kapcsolatban.

2020. nov. 15. 08:02

Sziasztok.

Megint én lennék.

Kepzeljétek ez a Mastodynon egy csodaszer. Oktober 7en elkezdtem szedni és most terhes vagyok.

Én a sok jo tapasztalat révén ugy gondoltam mielött az orvos felírna valami hormongyógyszert elötte megpróbálkozom ezzel. És sikerül🥰

Egyszerüen hihetetlen.

Aki babát szeretne és nem jön össze feltétlen kezdje el a cseppeket! Egy homeopátiás caodaszerröl beszélünk.

Üdv mindenkinek

2020. okt. 7. 15:38

Sziasztok.

Mi 5 honapja elkezdtünk a babaprojektet de eddig sajnos sikertelen. 40-44 napos most a ciklusom. Azt se tudom hogy van e peteérésem.

Csak orvos utasitására kezdhetem el ezeket a Mastodynom cseppeket? Megprobalkoznék vele mivel annyi pozitiv tapasztalatot irtok. Elöre is köszönöm a valaszokat.

2017. jan. 21. 09:21
Én most kezdtem el a Gyuri bácsi babaváró csomagját.Most még az első lépésnél járunk a csalánlevél diólevél tea felváltva iszogatásánál.Párom issza.
2016. dec. 5. 09:34
8 hónap próbálkozás után kezdtem el a Mastodynon cseppet szedni és azonnal már egy üveg után sikerült teherbe esnem. Melette Gyuri bácsi fagyöngy tinkturajat is idtam ami a mehet erősíti. Szóval tényleg van ebbe a homeopátiában valami...
2016. szept. 17. 11:46
Én még csak most mentem először.Igazábol páromnál minden ok nálam is ok szervileg,van peteérés is rendesen...csak az osztrogén - progi nincs egyensulyban.De ezt is csak a homeopata vette észre.Most kaptam alkati szerként pulsatillát.Aztan ha meg van a véreredményem akkor ad arra is hogy egyensulyba legyen az emlitett 2 hormonon.Nagyon kiváncsian várom.
2016. szept. 17. 10:07
Nem jelem...hanem jelen:)
100. e8904d6748 (válaszként erre: 99. - Fülimüli84)
2016. szept. 17. 10:06

Igen,máshol is jelem vagyok!

Én hiszek a természetes megoldásokban,mindent megpróbálok,amit lehet...viszont,ha doki kell,akkor doki kell...De nekem a bromocriptin,amit adnak gyogyót használt,lement a szint,de iszonyú mellékhatásai voltak...a hideg is kiráz,ha rá gondolok!

99. Fülimüli84 (válaszként erre: 98. - E8904d6748)
2016. szept. 16. 18:45
Szia Dulche.Te a másik topikban is benne vagy ugy?Onnan ismerős a neved:-)Szóval neked segített a homeopátia?
2016. szept. 16. 15:18

Sziasztok!

Nekem nagyon jó a tapasztalatom a Mastodynonról, ugyanis a prolaktin szintemmel volt probléma...A nődoki a bromocriptint adta,de totál idióta voltam tőle-és még finom voltam-abbahagytam és a mastot kezdtem el inni.Voltak akik hülyének néztek...de nem hagytam magam lebeszélni róla.

A lényeg,hogy a 912 prolaktin szintet levitte 536-ra 3üveg legurítása után...Ezzel mindent elmondtam:)

2016. szept. 16. 14:21

Sziasztok.Látom régebbi a fórum, de hátha valaki olvassa még :-)Röviden rólam.

Másfél éve próbálkozunk babával, de eddig semmi.Párom eredményei jók.Nekem a doki clostyt adott aminek az lett a vége, hogy 2 hónapig nem menstruáltam és még most se igazi a ciklusom.Eért úgy döntöttünk, hogy elmegyek egy homeopata dokihoz.Ő azt mondta annyi van nálam hogy az ösztrogénem túl alacsony a progim meg túl magas.Kell egy vérvételt csináltatnom, a progi meg ösztrogén miatt és akkor arra is tud adni valamit, hogy egyensúlyba hozza.Azt mondta csak ennyit kell :-)Most kaptam alkati szert, PULSATILLA C200 Azt mondta ez helyreteszi a hormonháztartásom meg az egész szervezetem.

Szeretném megkérdezni a Ti tapasztalaitokat a homeopátia és a teherbeesés -rőlKöszönm További szép napot.Rita

2016. ápr. 2. 18:18

Szia. Én is most kezdtem el szedni a cseppeket. Baba ügyben! Én hasznàltam màr 2 éve is, és akkor segített babàsodni. Màr az első honapban.Sajnos vetéléssel végződött. Aminek az okàt mostanàban derítették ki. Ha minden igaz.

Remélem segít neked is és nekem is mint 2 éve. De megírom majd én is, hogy mi lett. :)

2016. febr. 26. 22:43

Sziasztok!

Mi egy éve pròbàlkozunk de semmi.Voltunk orvosnàl ahol minden rendbe volt velünk....Ma elkezdtem szedni a Mastodynon cseppet.Kìvàncsi vagyok,hogy bevàlik vagy sem.

De meg fogom ìrni :)

94. AKriszta1975 (válaszként erre: 93. - Izácska74)
2013. nov. 18. 20:56
szia! Ne haragudj, most láttam csak, hogy írtál! :( Palástű teát kell inni peteéréstől (kb 14. naptól) a menzeszig.Leforrázod egy kancsó mennyiségű vízzel a fűvet és egész nap iszogatod.
2013. szept. 10. 17:59
Palástfű? Palástfű tea vagy hogy alkalmazzam??
92. izácska74 (válaszként erre: 88. - AKriszta1975)
2013. aug. 30. 21:01
Köszönöm, a választ. Palástfű? A palástfű tea? vagy hogy alkalmazzam??
2013. aug. 27. 19:54

Sziasztok!

Én tegnap kezdtem el szedni a Mastodynon cseppeket. Régebben a nőgyógyászom mellfeszülésre írta fel, de aztán nem használtam.

Emlékszem, hogy még figyelmeztetett is, hogy ha nem szeretnénk még babátm, akkor fokozottan védekezzünk, mert megsokszorozódik az esélye annak, hogy teherbe essek.

Hát akkor még messze sem volt itt az ideje a babának, de most itt van.

2hónapja próbálkozunk a párommal, de eddig még semmi. Természetetesen ez teljesen normális, hogy 2 próbálkozás után még nem jön össze, csak valahogy én úgy vagyok vele, hogy nem akarom megvárni azt, amikor már azt kell írnom, hogy 2-3 éve próbálkozunk és semmi. Sajnos az ismerőseim között talán 1et tudnék mondani, akinek 2.ra sikerült. A többi mind már minimum 1 vagy 1,5 éve próbálkozik. Gondolom mivel mellfájós vagyok és voltam is mindig, ezért a prolaktinom tuti magas lehet, bár dokinál még ezzel nem voltam. Ugye azért is, mert korán is lenne ilyennel felkeresnem a nőgyógyászt. A ciklusom óramű pontos, kb fél éve. Valószínű azért, mert akkorra ürült ki a szervezetemből teljesen a fogamzásgátló. Sokatoknál látom, hogy nincs rendben a ciklus, stb. Szerencsére nálam ilyen gond nincs. Remélem bekeverni sem fog és pozitív hatással lesz a babaprojektre.

Mindenképp be fogok számolni, hogy hogyan alakult a dolog. Nektek mik a tapasztalataitok?

90. izácska74 (válaszként erre: 88. - AKriszta1975)
2013. aug. 23. 21:36
Köszönöm, a választ. Palástfű? A palástfű tea? vagy hogy alkalmazzam?
2013. aug. 23. 21:34

Sziasztok! Ha tud valaki irjon. A Mastodynon cseppeket meddig kell szedni folyamatosan? Mikor kell abba hagyni? Az első pozitív tesztnél?

by.:Izácska74

88. AKriszta1975 (válaszként erre: 87. - Izácska74)
2013. aug. 23. 10:42
Mival a Mastodynon barátcserje kivonatot tartalmaz, terhesség esetén már nem szabad szedni, ez a tájékoztatón is szerepel. Azonban a beágyazódást a progeszteron megemelésével ahogy eddig nekem lejött segíti, tehát a beágyazódás lehetséges ideje alatt, pozitív teszelésig még érdemes (akár palástfűvel megtámogatva). Sok sikert.
2013. aug. 20. 21:36
Sziasztok! Meddig ajánlatos szedni a Mastodynon cseppeket?ha kimarad a menses?ha megvan az belső pozitiv teszt?ha tudtok irjatok,köszi!
2013. júl. 1. 08:14
A Mastodynon cseppektől 7 év sikertelen próbálkozás után azonnal teherbe estem! Mellette Aspirin protectet kell szednem fél szemet. A nőgyógyászom a várandóságom első 10 hetében ezeket folyamatosan szedeti velem, hogy meg is maradjunk. Nem tudom mi van benne, de nekünk segített! Ez egy csodaszer.
2013. márc. 17. 20:15
Sziasztok!A hormeel cseppről hallottatok valamit?Próbáltátok már?
84. Loga
2013. febr. 23. 10:38
2007-ben kezdtem el szedni, mivel nem nagyon akart összejönni a második babánk. (Az első nagyon gyorsan megfogant.)Az orvosom azt javasolta, hogy először ezt próbáljuk ki a drasztikus gyógyszerek helyett, hat hét múlva hatnia kell. Szinte szó szerint így történt. Szóval hat hét hit és hat!
2012. okt. 16. 13:41
Állítólag akinek rendszeres nem szedje!!Én szednák csak nekem napra pontos,pont ettöl félek hogy bezavarna!
2012. okt. 16. 09:03
Ha valakit érdekelne, van most egy eladó üvegem.
81. gombmaci (válaszként erre: 77. - Bea0917)
2012. okt. 16. 09:02
Szerintem azért érdemes erre odafigyelni. A mentolt is kerülni kell, helyette használhatsz homeodent fogkrémet.
80. gombmaci (válaszként erre: 78. - Cornflower)
2012. okt. 16. 09:01
Szia! Nekem nem zavarta meg, de én arra szedem, hogy rendszeres legyen.
79. cornflower (válaszként erre: 78. - Cornflower)
2012. máj. 15. 21:03
Senki?? :(
2012. máj. 10. 21:24

Volt valaki, akinek a mastodynon csepp a ciklusát megbolygatta?

Nekem a 32 napos ciklusaimat most nagyon megzavarta. 16. napra jött meg és 2 hét szedés után fájdogálni kezdtek a melleim.

Tapasztalt valaki ilyet?

Szedjem még vagy hagyjam abba?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook