Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mastodynon homeopátiás szer és a teherbeesés. Érdekelne a véleményetek, aki szedte ezt a cseppet, milyen tapasztalatai vannak? fórum

Mastodynon homeopátiás szer és a teherbeesés. Érdekelne a véleményetek, aki szedte ezt a cseppet, milyen tapasztalatai vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. okt. 1. 10:40
Sziasztok!Ma irattam fel az orvosommal a Mastodynon cseppeket és délután kis is váltom és elkezdem szedni.Ugy olvastam a neten 3*30 cseppet kell szedni,de a doki azt írta rá a receptre hogy 3*10 csepp.Szerintetek??
46. Luuna
2009. szept. 21. 16:35
Sziasztok! Nekem jó tapasztalatom van a mastodynon cseppekkel. 1 évig nem akart összejönni a baba és 2007. augusztus közepén javasolta a dokim, hogy szedjem. A következő mensim után, ami szept. 6-án jött meg 17 nappal nagyon páfrányos lett a PG 53 nyáltesz (ami az 1 év alatt soha, tehát nem volt peteérésem), és akkor rögtön teherbeestem Vivikével. Most 15 hónapos és ennivaló!
45. Katt (válaszként erre: 44. - Aa35c27f5c)
2009. júl. 30. 11:54
Szia, igen, alkoholos, le is van írva az ismertetőjében, hogy mennyi sörnek megfelelő az alkoholtartalma. De azt hiszem, ma megoldottam a rejtélyt: az üveg szája egy picit ki volt szakadva, és emiatt lehet, hogy nagyobb cseppekben hullott a gyógyszer, mint kellett volna... de egy kicsit csökkentettem is az adagot a múlt hét óta. Kíváncsian várom a hatását, remélem, a második hónapban már pozitív lesz, nem leszek házisárkány (nem lenne jó, mert pont nyaralni fogunk)...
44. aa35c27f5c (válaszként erre: 43. - Katt)
2009. júl. 29. 10:28
Nem tudom, hogy párologhat -e :) Van benne alkohol??
43. Katt (válaszként erre: 42. - Aa35c27f5c)
2009. júl. 29. 09:48
Szia, köszi... lehet, hogy nem tettem rá rendesen a tetejét és párolgott? A következő üvegnél jobban figyelek majd...
42. aa35c27f5c (válaszként erre: 41. - Katt)
2009. júl. 27. 21:12
Szia! Nem tudom, te hogy cseppented, de nekem még mindig van benne, 2 hónapig szedtem, ugyan nem 2x30-at, csak 2x20at
41. Katt
2009. júl. 24. 09:54

sziasztok, az érdekelne, hogy nektek meddig tart/ott ki egy üveg Mastodynon?

Nekem 2 hete írta fel az orvosom, és már alig van az üvegben. Naponta 2x30 csepp az adag. Azt is mondta, hogy csak egy üveggel ír fel, de ha jó, akkor jelentkezzek, és ad még. De ha csak 2-3 hétig elég egy üveg, és 6 hét után kezd hatni, akkor honnan tudjam az első üveg után, hogy akarok-e még?

Mindenesetre valami hatása van, mert majd' felrobbanok tőle és/vagy sírok :) Volt így más is?

40. aa35c27f5c (válaszként erre: 39. - Lamoni)
2009. júl. 17. 12:51
Én úgy tudom, hogy 3 hónapos kúrákat lehet kisebb megszakításokkal végezni, de lehet, hogy rosszul tudom...
39. lamoni
2009. jún. 29. 10:27

Sziasztok.

Én már 3 hónapja szedem. Meddig lehet szedni?

2009. jún. 25. 05:51
Azt én is olvastam, hogy mellfájásra, mellfeszülésre is fel szokták írni.
2009. jún. 24. 21:28
Mellfeszülés? Mitől volt?
2009. jún. 24. 16:06

Sziasztok.

Én még évekkel ezelőtt szedtem mell-feszülésre,mell-fájásra ezt a cseppet,és nekem hatékony volt:-)

2009. jún. 21. 14:50

Sziasztok!

Én korai menupausára kaptam ezeket a cseppeket. A változókorrál járó tüneteket megszüntette, de a havim nem rendeződött tőle.:(

34. Jázminka (válaszként erre: 32. - Aa35c27f5c)
2009. ápr. 25. 14:39
Köszönöm a válaszod,remélem mihamarabb sikerrel fogtok járni gólyhír ügyben! :)
33. aa35c27f5c (válaszként erre: 32. - Aa35c27f5c)
2009. ápr. 4. 20:39
Ja bocsi, nemcsak 3 napig van meg, de az a 3 nap a húzós. Egyébként nekem is -pecsételéssel együtt- kb 10 napig meg van, egyenlőre a mensi hossza nem változott.
32. aa35c27f5c (válaszként erre: 31. - Jázminka)
2009. ápr. 4. 20:38
Mi babát szeretnénk, ezért kezdtem el szedni, a menstruáció 2. napján, ha jól emlékszem, és csodák csodájára a 3 napig tartó, ömlő vérzés most elkerült. Nem mondom, hogy nem volt meg nagyon, de közel sem úgy, mint szokott. Általában ilyenkor max 2 órát bír az OB super plus, az utcára ilyenkor + éjszakai betétet is használok, most nem kellett. A melleim nagyon feszülnek, kb 10 perccel azután, hogy lenyelem a löttyöt. Egyenlőre semmi mást nem tapasztalok.
2009. ápr. 2. 13:43

Elhúzódó menszeszre kapta már valaki?

Nekem az a gond,hogy 6-7 napig van normál vérzésem,aztán még vagy 5 napig egy -egy pecsét..

A doki szerint rendben van minden,csak kevés a megfelelő hormonom.Viszont hormont nem szedhetek,le vagyok kötve,de engem (pláne a férjemet) nagyon zavar ez az elhúzódás.

Tud valaki ebben segíten?

30. lamoni
2009. ápr. 2. 12:17

Én 3 hete szedem, én idáig semmit nem tapasztaltam, se jót se rosszat. A menszim ugyanúgy jött meg, mint szokott. Igaz a melleim sokkal jobban feszülnek mint máskor,de rá van írva hogy 6 hét után hat igazán, és az elején ellenkező hatást is kiválthat.

Azért bizakodom hátha segít babaügyileg.

Az Elevittől tutira lehet hízni, sőt minden multivitamintól.

2009. ápr. 1. 15:50

Nekem libidot nem csökkentett én 1 hónapig szedtem, de abbahagytam, mert 15 kilót híztam. Nemrégen jöttem rá, hogy nem ettől, hanem az Elevittől, amit egyidejűleg szedtem. Most kezdem megint.

Nekem eléggé rendbevágta akkor a ciklusomat, már bánom, hogy abbahagytam:(((

Életemben először volt 28 napos ciklusom, nem pedig tizeniksz napos:)

2009. márc. 30. 11:42
Egy hasznos oldal [link] A shopban jóval olcsóbb ovulációs és terhességi tesztek vannak, mint amilyet egyébként kapni, nem mellékesen némelyik érzékenyebb is, mint a patikában kaphatók. Én innen rendeltem páromnak spermanövelőt, mert nem akar összejönni a baba, pedig elvileg velem -már- minden rendben van.
27. aa35c27f5c (válaszként erre: 17. - Jasmine)
2009. márc. 30. 11:36
Én úgy tudom, hogy bevétel előtt és után fél-fél órával nem szabad koffein tartalmú és borsmentás dolgokat fogyasztani, nem a telejs kezelés alatt!
26. lamoni (válaszként erre: 16. - Jasmine)
2009. márc. 24. 14:01

Köszi az infót. Ez a betegtájékoztatón is rajta van?

Én ma jól bezöldteáztam, mert fáj a torkom. Nem tudom mitől fáj, de amióta az eutyrrax-ot szedem a pajzsmirigyre, meg a mastodynont (kb 2 hete)azóta.

Lehet hogy az is gond, hogy egymás után veszem be őket?

Mindenesetre nem iszok több teát, hogy jobban hasson.

25. Jasmine (válaszként erre: 24. - Sneer)
2009. jan. 26. 15:44
Sajnos én is azt érzem, h a libidócsökkenésem a Mastodynon miatt van. Most nem valami jók az együttlétek, pedig szeretem a szexet, most mégsem érzem vmi jól magam a bőrömben, mióta szedem...
24. sneer
2009. jan. 25. 13:32
Sziasztok! Én erről a szerről csak jót tudok mondani! Nekem rendszertelen menstruáció miatt írta fel a doki (2-3 havonta jött meg...) Ezen kívül egy kis csomó van a mellemben (semmi komoly), azt mondta, arra is jó hatással lehet, akár fel is szívódhat. És nem mellékesen gyerekcsinálásra is alkalmas. Nekem azt mondta, hogy érdemes ezt annak is kipróbálnia, akinek nem jön össze a gyerek valami miatt, mert 60%-nak segít. Na, de én nem gyerkőc miatt szedtem. Januárban szedtem 1 hónapig (tovább kellett volna, de az az egy negatív tapasztalatom van vele, hogy elment a szextől a kedvem, így gondoltam, pihentetem kicsit) Utána a menstruációm szépen minden hónapban 28 napra megérkezett. Nem is szedtem tovább. Megbeszéltük a párommal, hogy áprilistól elkezdünk gyerkőcöt gyártani. Április 22.-én volt az utolsó menstruációm, és nemsokára meg is születik a kis Picúrunk! Én megkockáztatom, hogy a Mastodynon miatt jött össze ilyen hamar a gyerkőc! :)
23. anya83 (válaszként erre: 22. - Vikó 26)
2009. jan. 24. 06:47
Köszi szépen!
22. Vikó 26 (válaszként erre: 20. - Anya83)
2009. jan. 23. 22:59

Én szedtem egyhónapi,mig fájt,az intelmeket nem volt nehéz be tartanom,mert nem kávézok!

Ami a mentolt illeti hát... fogat azt mostam,de igazábol nem nagyon figyeltem ilyesmikre,mivel annyira nem vettem komolyan a dolgot!

A fájdalom el múlt,így abba hagytam.

21. Jasmine (válaszként erre: 19. - Anya83)
2009. jan. 23. 14:48
Én nem innék tejes kávét sem.A fehér tea meg a zöld tea sem jó, mert azokban is van egyfajta koffein. DE ezt mindenki maga dönti el, Nekem olyanok mondták akik szednek homeopátiás szereket és Nekem ennyit megér, hogy teszem azt fél évig nem iszok koffeint, csak legyen babám.
20. anya83 (válaszként erre: 18. - Vikó 26)
2009. jan. 23. 13:36
És te is szigorúan betarottad (no kávé, no mentol stb) a dolgokat?És mikor múlt el a mellfájdalmad?
19. anya83 (válaszként erre: 16. - Jasmine)
2009. jan. 23. 13:35
Jó hogy leírtad,mert ezt nem tudtam!Tejeskávét sem lehet inni?
2009. jan. 23. 13:09
Én is szedtem,de nem a terhesség miatt,hanem mert fájtak a melleim,és ezt írta fel a nőgyógyász!Szerettünk volna gyereket már előtte is,és könnyen teherbe estem,nem tudom van-e köze a mastodynon-hoz!Augusztusban szedtem,de mondom nem teherbe esés céljából,és novemberben már terhes voltam!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook