Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második randin felhív magához borozgatni; ez tényleg ennyire hülyének néz? fórum

Második randin felhív magához borozgatni; ez tényleg ennyire hülyének néz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
11. soyle74 (válaszként erre: 8. - Soyle74)
2020. nov. 1. 07:29
Ezt akartam írni: Borozgatni, na persze. :) Azt lehet egy kocsmában is. :) Mindenesetre eléggé gyanús a pasi. Inkább sétáljatok, beszélgessetek, ismerkedjetek egymással, azaz érdemeljen ki téged előbb. Bár én ezek után a helyedben inkább hanyagolnám, ha ilyen módon kezdett be.
2020. nov. 1. 07:29
Ő ilyen. Ha minden nap iszogatni akarsz, akkor hajrá. Majd jönnek a kifogások. Hogy ez ünnepnap, vagy ez, vagy az, ez nem számít. Most alakítod a sorsod. Ez a te döntésed lesz, később nem hibáztadhatod, hiszen ilyennek ismerted meg. Sajnos ebbe én is beleestem. Tudtam, láttam, de olyan megnyerő természete volt. Soha többé. Saját magadra hallgass most, és mindig. Ha valamit érzel, akkor az úgy is van. De ha hagyod hogy belédbeszélje...
9. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 07:22
Te valami szupersztár vagy?
8. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 07:19
Borozgatni, na persze. :) Azt kocsmában is. :) Ha valóban komolyak lennének a szándékai, akkor nem így kezdene. Szerintem egyértelműen meg akar fektetni téged, ráadásul alkohol befolyása alatt. Vigyázz vele! Vagy mondd azt, hogy kb. 40 randi után lehet csak szex köztetek, nekem egyszer ezt mondta egy csaj. :) Meglepődtem rajta, és igazából benne is lettem volna, csak aztán végül összejött egy másik pasival.
2020. nov. 1. 07:17
Lakáson nem kell borozgatni senkivel, ha alig ismeritek egymást. Hallgass a vészcsengődre.
2020. nov. 1. 07:16
Hanyadik randin lennel hajlandó felmenni hozza?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ms_Daisy)
2020. nov. 1. 07:16
Ha nem akar semmit, akkor miért nem hajlandó arra, hogy mielőtt még felcipelne magához pár alkalommal elmenjünk egyszerűen sétálni vagy bármi...
2020. nov. 1. 07:05
Lehet tényleg nem akar semmit mert úri ember. De lehet hazudik
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. nov. 1. 06:59
Ő egyet fúj, hogy komoly szándékai vannak velem, én pedig úgy gondolom, hogy neki jó trófea lennék, büszkén tudná mondani, hogy velem kavar. S ez a barátnőim véleménye is.
2020. nov. 1. 06:43
Nem tudom, lehet, hogy hülyének néz, de az is lehet, hogy komolyan nem akar veled semmit.
2020. nov. 1. 06:36

Én vagyok a rossz, mert megmondtam neki, hogy érdekel, de nem fogok felmenni hozzá. Ő olyasmi kell jön, hogy csak borozunk, ha akarok bármikor haza mehetek, hazavisz akár ő vagy alhatok nála, s onnan megyek másnap munkába. Nem kell vele egy szobába aludjak, alhatok más szobában is, ha akarok.

Ez tényleg ennyire hülyének néz engem, vagy a mai világban ez lenne a megszokott normális. Ok, ha 2 ember együtt van, hogy egyik alszik a másiknál, de így, hogy alig ismerjük egymást.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook