Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második randin felhív magához borozgatni; ez tényleg ennyire hülyének néz? fórum

Második randin felhív magához borozgatni; ez tényleg ennyire hülyének néz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
41. soyle74 (válaszként erre: 39. - Ildi992)
2020. nov. 1. 08:57
Na most írtad le a lényeget: manipulálnak és hazudnak, mint a vízfolyás. No meg tesztelnek, játszanak veletek. :/
40. soyle74 (válaszként erre: 38. - Epresturmix)
2020. nov. 1. 08:54
Hmm, hát nem tudom, nekem már a nyitó hozzászólás tartalma sem tűnt annyira korrektnek a pasi részéről, dehát minden nézőpont kérdése valóban. :)
39. ildi992 (válaszként erre: 31. - Soyle74)
2020. nov. 1. 08:53
Hogyan tudunk bedőlni ilyennek? Visszanézve, átgondolva most már tudom. Szakításkor sok mindent elmondott. Egy tipikus temperamentumú társat keres. Akinek nincs önbizalma, jó szívű, még álmodozó, csendes, a békesség kedvéért nem szól... Egy karakteresebb személy nem kell neki. Nem a kinézett számít. Tesztel, és tesztel, meddig tűrünk. Majd jönnek a magyarázkodások, és a kényeztetések. Mint egy állomférfi. Úgy tesz, mond, és viselkedik, amit szeretnénk, mert tudja mit szeretnénk. Minden elkövet, hogy ne tudjunk szakítani a veszekedések után. Nagyon jó manipulátorok. Úgy hazudnak mint a vízfolyás, mindenki elhiszi amit mond. De ha nemet mersz neki mondani, az a düh minden elsöpör, inkább engedsz, mert nem akarsz pár napig remegni. Utána valahogy hipnotizálják az embert. Én sem tudom, hogy dőlhettem be neki. Talán mert szeretni akartam. Most már nem akarok szeretni senkit. Mérvadó a nevetés lesz. Nevetek mellette?
38. Epresturmix (válaszként erre: 36. - Soyle74)
2020. nov. 1. 08:47
A nyitó hsz-re reagáltam. A többit nem olvastam. Az alapján nekem tök korrektnek tűnik. Mi kell nektek nőknek? A kutyát szoktâk sétáltatni. Na mindegy. 🤭
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Ildi992)
2020. nov. 1. 08:45
Nem
36. soyle74 (válaszként erre: 35. - Epresturmix)
2020. nov. 1. 08:44
Hát ha ez a pasi teljesen korrekt, akkor ez a világ már tényleg megérett a pusztulásra. :/
35. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 08:42
A hülye te vagy és éretlen! Teljesen korrekt a pasi, erre itt hisztizel. Félsz a kukitól vagy mi van veled? :D
2020. nov. 1. 08:40
Ha meg minden ujjadra juthatna egy pasi, akkor pláne ne foglalkozz vele. Nincs meg a részéről a kellő tisztelet irántad, ezek után szerintem egyértelműen kuka ez a pasi.
33. soyle74 (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2020. nov. 1. 08:38
Magától óvja őt inkább az ilyen. :)
32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 29. - Soyle74)
2020. nov. 1. 08:36
És mi van, ha a királylányt csak óvni szeretné, hiszen a fránya vírus tombol.
31. soyle74 (válaszként erre: 23. - Ildi992)
2020. nov. 1. 08:36
Hmm, még a végén kiderül, hogy így van. :) Nem olyan nagy ez a világ valóban, simán előfordulhat. :) De amúgy tényleg nem értem, hogy hogyan tudtok bedőlni ilyeneknek?! Én mostanában találkozgatok egy csajjal, eddig 3x találkoztunk egymással, de semmi nem volt köztünk, semmi csók, még a kezét se fogtam meg, csak beszélgettünk, sétáltunk, feltérképezzük egymást, aztán majd kiderül, hogy mi lesz. Eszem ágában nem lenne felhívni magamhoz, meg kioktatgatni őt bármiben is.
2020. nov. 1. 08:33

Ja, hogy virtuálisan. Értem.

Hát sajnos nem úgy tűnik, mintha összhang és harmónia lenne köztetek.

Ha sokan szeretnének veled ismerkedni, akkor nem is értem, miért van erre szükséged.

29. soyle74 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 08:32
Hát de nem igazunk van? Ez is egy tróger pasi, ha már így kezdett be rögtön az elején, meg így viselkedik veled. Ne dőljetek be ilyeneknek, bármennyire is megnyerő a modoruk sokszor. A bizalom nagyon fontos valóban, dehát neki a stílusa is elárulja, hogy nagyon nem lehet okés a csávó.
2020. nov. 1. 08:32
Csak olyan szőkenőcis ez a témád, gondoltam rávilágítok neked, ha a pasival is ezt a szépkirálylányt játszod, miért ne csak a szexet akarná tőled? A fórumokból nekem az jött át, nem az eszedért rabolnának el.
2020. nov. 1. 08:31
Szülei véletlenül nem Bábolnán laknak?
26. globus
2020. nov. 1. 08:30
Mondd azt neki, hogy te is el tudod dönteni a választ címben feltett kérdésre. Innentől okafogyottá válik mindennemű tanakodás.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 71ddaa07fa)
2020. nov. 1. 08:29
Őszintén szólva igen, mert akkor könnyebben ki tudnám törölni az életemből arra alapozva, hogy egy a sok közül.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Lávli*)
2020. nov. 1. 08:27
Egy egyszerű poszt, amit elküldök neki, s ő úgy érzi, hogy támadom, ő nem olyan nem ilyen, mondom ok, de csak a véleményed érdekelt. Vagy ezen, hogy találkozni akarnánk de ő hozzá akarja, s olyankor én vagyok a gyerek. Vagy csak azért, mert ír valamit, s órákra rá válaszolok neki...
2020. nov. 1. 08:23
Véletlenül nem ugyanarról a pasira gondolunk? Mint ami velem történt.... Heti három alkalommal mi is simán veszekedtünk. Mert már az elején megmondta, hogyan kéne gondolkodnom, viselkednem, éreznem, de egy olyan pszihopata módon, hogy mindent bekajáltam. Hogy lehettem ily ilyen idióta?
22. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 08:20
Jobban örültél volna, ha azt mondja menjél fel hozzá dugni?
21. Lávli* (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 08:17
Hogyan veszekedtek heti 3 alkalommal minimum, ha "alig ismeritek egymást" és egy randi volt eddig? 🤔
2020. nov. 1. 08:11
Nyakpuszi, mindent elkövet hogy kívánd. Egy idő után ha ezt megengedet, akkor hamar az ágyában találod magad, mert nem bírod tovább. Mivel megengedet, már az ővé vagy. Nem tudsz neki nemet mondani. Nem is kéne, csak várjon 1 hónapot. Úgy kilene akadva.. te már döntöttél. Már hiányzik neked az érintése. De a vészcsengő szól, mi is szóltunk.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Soyle74)
2020. nov. 1. 08:11
Mindig ezt kapom meg mindenkitől, aki tudja, hogy beszélgetek a pasival, hogy mit akarok én egy ilyentől, ezerszer különbet kaphatok. Nem vagyok én se borozgatás ellenes meg ilyesmi, de nekem kell a bizalom. Benne nem tudok megbízni, egyrészt mert szerinte az ő életfelfogása a jó, másrészt, ha veszekszünk s ugyan heti 3 alkalommal minimum, akkor olyasmit vág hozzám, ami nem igaz. Van egy lány, aki az utcájában lakik, s megtudta, hogy ismerjük egymást a csajjal, mivel egy ilyen kozmetikai üzletben dolgozik s sokszor járok oda. Azóta, ha valami nem tetszik neki, amit mondok, akkor azzal jön, hogy semmiben nem vagyok más, mint az a csaj, látszik, hogy jó barátnők vagyunk. A helyzet pedig az, hogy számomra a csaj első pillanattól kezdve gyanús volt s nem bíztam benne soha.
18. soyle74 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 08:06
Eléggé rámenősnek tűnik akkor. Nincs ideje játszani? Miért hová siet? Borozgatni bezzeg lenne ideje. :)
17. soyle74 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 08:02
Akkor még végképp ne foglalkozz ezzel a pasival szerintem, ha sokan udvarolnak neked. Alaposan szelektálj köztük, ez a pasi meg borozgasson a haverjaival akkor, ne veled. :)
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Papája)
2020. nov. 1. 08:01

Nálunk is hasonló a helyzet, ő 41 éves, én pedig 27. Ugyanez volt itt is, első találkozás megvolt; igaz hogy előtte ismertük már egymást futólag, köszönés, mi újság stb; de a találja vége elég furán alakult, a kezemet fogta, előröl megölelte a derekam, valamit mondtam s rátette a kezét a térdemre, plusz találka végén kaptam egy nyakra csókot is.

Ami ha egy kapcsolatról van szó, aranyos, de véleményem szerint mi még csak ismerkedési fázisban vagyunk. A megérzésem pedig azt súgja, hogy ő már többet képzel ebbe az egészbe, mint ami van, máshogy fogja fel a dolgokat, állítása szerint neki nincs ideje játszani.

15. soyle74 (válaszként erre: 13. - Papája)
2020. nov. 1. 07:58
Hmm, érdekes történet, valóban van néha ilyen is, de a pasik ált. megbízhatatlanabbak ilyen téren. Amúgy vannak még manapság is ilyen nők? Ha igen, akkor vajon hol bújkálnak? :)
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2020. nov. 1. 07:54
Nem, nem vagyok, viszont szeretnek az emberek, a férfiak nagy része próbálkozik is. Soha nem tartottam magam gyönyörű nőnek, mások valamiért mégis úgy gondolják, hogy szép vagyok. Szinte bármiről el tudok beszélgetni az emberekkel, s valószínű, hogy van egy kisugárzásom, ami miatt ők keresik a társaságomat.
2020. nov. 1. 07:51

Biztosan nem mennék fel hozzá borozgatni és semmi másért sem, de van ellenkező példa is.

Bátyám 40 éves volt, elvált. Házassági hirdetést adott fel, amire jelentkezett egy 26 éves lány is. Vasárnap találkoztak először, ahol csak annyit beszéltek egymással, hogy kedden találkoznak. Randi megvolt és másnap, szerdán beköltözött a lány bátyámhoz. 3 hónap múlva házasságot kötöttek - ennyit kellett várni.

19 évig éltek együtt a bátyám haláláig.

2020. nov. 1. 07:36
Ismerős helyzet. Szintén ilyen hamar úgyanezt mondta az alvásra. Vészcsengő jogos a részedről. Ha már ott vagy nála, mi veszíteni valója van, ha nagyon keményen bepróbálkozik, olyanokat mond amit hallani szeretnél? Most is azt mondja amit hallani szeretnél, de tudod, hogy a dolgok, nem így működnek. Szerinted, ha ilyen hamar meghív hogy aludj nála, akkor mit akar? Hidd el, nem lesz semmi, higyél nekem. Hányszor hallottam. De én idióta.... Nagyon jól tudtam én is, hogy a dolgok nem így működnek. De neki hittem, és nem magamnak. Kemény lecke volt az élettől, mit jelent az, a szó, hogy megérzés, szabályok betartása egy kapcsolat elején.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook