Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhat a változókor különböző bőrproblémákat? fórum

Okozhat a változókor különböző bőrproblémákat? (tudásbázis kérdés)


2022. okt. 26. 08:57
A bőrszárazság nagyon gyakori a menopauzás nőknél.
6. mimy63 (válaszként erre: 1. - Tündibaba2)
2022. okt. 25. 09:05
50 évesen jött nálam a menopauza, a menzesz elment, jött helyette pikkelysömör. :(
5. 1a24515862 (válaszként erre: 1. - Tündibaba2)
2022. okt. 25. 08:57
Valamikor nekem is volt hasonló, csipkebogyó vagyis valami C vitaminos krémtől elmúlt. Közel sem jártam a változókorhoz.
2022. okt. 25. 08:51

En sem vagyok az, aki minden problémaval dokihoz siet, de ezzel szerény véleményem szerint ne kisérletezz.

Inkább egy macerás bőrvizsgálat, mint ne adja ég: egy komolyabb probléma.


Nálam, amikor lecsengett a "változókori nyavaja",

(Kb 2 éve, most 47 vagyok) max olykor bőr szárazság volt, de én egyebként is rendkívül kevés folyadékot iszom.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Tündibaba2)
2022. okt. 25. 08:26

Ebben az esetben elmennék,,mert ,,,ha,,,tényleg gomba,lehet kell belső kezelés is.


Más területtel sem kísérleteznék, de arcommal főleg nem:)

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Tündibaba2)
2022. okt. 25. 08:17
A gombásodás nem változókori probléma, és bizony vannak olyan dolgok, amikkel orvoshoz kell menni...
2022. okt. 25. 08:01
Sziasztok!Van köztetek olyan aki változókor küszöbén van (azért írom igy mert 48 éves vagyok de még mindig megjön ,de már rendszertelenül)és különböző bőrproblémái vannak?Gondolok olyanra hogy arcon inkább itt ott nagyon vékonyan kopik,hámlik a bőr,néha gombás is de krém használatra pár nap elmúlik?Főleg a hámlás orr mindkét oldala,szemöldök és az orr között,fül belső fele ,száj sarka?És azt tapasztaltam mielött megjönne a menszesz ezek felerősödnek.De ezek csak most kezdtek előjönni hogy kezdek a változókorba lépni.Alig lehet észre venni lehet más észre se venné,mert mindig be kenem kenöccsel de zavaró tud lenni.Nem vagyok az a tipus aki minden nyavajával fut az orvoshoz inkább probálok rájönni mi okozhatja?Van köztetek olyan aki ehhez hasonló problémával küzd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook