Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Más is tapasztalta, hogy FB korlátozta/tiltotta a tetszik/nem tetszik jelzés lehetőségét? fórum

Más is tapasztalta, hogy FB korlátozta/tiltotta a tetszik/nem tetszik jelzés lehetőségét? (tudásbázis kérdés)


2023. ápr. 3. 22:17
Nem, még sosem fordult elő.
6. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 21:34
Szerintem semmit. Nem te vagy a hibás. A facebook egy nagyon öntörvényű platform lett.
2023. ápr. 2. 20:45
Ha letörlöd magad, akkor nem lesz gondod. :)
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - SzuzyF)
2023. ápr. 2. 20:04
Csak állatos, verses képeket osztok, kedvelek. Helyi csoportban is legalább 2 éve nem szóltam hozzá. Csak azért zavar, mert család és közeli ismerősök bejegyzését sem tudom kedvelni/hozzászólni.
3. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 2. 19:35
Meg sem tudnám mondani hányszor voltam tiltva, korlátozva :))) Nem kell hozzá semmi, csak egy kis politika, egy kis egészségügy, egy kis klíma helyzet, bármi ami igaz, de nekik nem tetszik.
2023. ápr. 2. 19:16
Ezt mi nem tudjuk :) Gondold át az életedet alaposan. ;)
2023. ápr. 2. 18:26

Szerettem volna tetszik jelet alkalmazni kutyás, verses, lakóhelyi csoport bejegyzéséhez. Ezt írta: "Az esetleges visszaélések elkerülése érdekében átmenetileg korlátoztuk számodra a funkció használatát a Facebookon. Később újra próbálkozhatsz."

Vajon mit követhettem el? ;-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook