Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Már most deprimál a tudat, hogy mától rövidülnek a... fórum

Már most deprimál a tudat, hogy mától rövidülnek a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 04:45
Na, mizujság?
13. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 15:03
Megértem én is utálok fázni :)
12. syria (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 24. 15:06

Állítsd meg a Földet MOST, és nem rövidülnek tovább a nappalok! 😁

Az említett helyeken hiába több a világos órák száma, volna más, ami alkalmanként deprimálna. Jamaica trópusi hely, forró és nagyon csapadékos, Uruguay pedig a szubtrópusi monszun övezetben van. A viszonylag védett Kárpát-medencében is egyre gyakoribbak a szélsőséges időjárási események, én biztosan nem lennék kíváncsi azokra, amik az óceánok közelében adódhatnak ...

Ha a hideggel ellentétben bírod a párás meleget, akkor rajta, kerekedj fel! Angol nyelvtudással mindkét országban lehet boldogulni, és a spanyolt se lehet nagy ördöngösség megtanulni. 😀

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2022. jún. 23. 23:04

Jó akkor kukoricán térdelve javítom: elcsüggeszt, szomorúvá tesz, lehangol.

Utálom a telet a sötét napokat, hiába ez a rend. Nem bírom a hideget, fázós vagyok. Elköltöznék Jamaicába, vagy akár Uruguay

Is szóba jöhetne. Dehát nem olyan egyszerű az...😕

2022. jún. 22. 19:44
Felőlem jöhet az ősz! 🥰
2022. jún. 22. 19:37
A deprimálért duplán jár tőlem a kukorica .
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:52
Ha annyira forróság lesz, mint tavaly, néha 39-39 fok, abból nem baj a kevesebb :)
7. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:39

Ez az élet/természet rendje, ne foglalkozz vele ! Örülj a nyár szépségeinek, járj kirándulni az erdőbe, menj vízpartra és a vízbe is, egyél sok finom gyümölcsöt,stb.


Attól nem leszel depis, hogy egyik állat megeszi a másikat ? (Én már nézni se bírom, ha egy természetfilmben ilyesmit mutatnak.) Ez is a természet rendje, tudomásul kell venni.

2022. jún. 22. 09:16
Én nem láttam a családban lehangolt embert, azért mert jött pl: a tél.Pedig nem voltak ennyire tanultak mint a ma embere. Mi lenne ha mindig nyár lenne, 37'C ?(növény és állatvilág is van, nem csak bulika).
2022. jún. 22. 09:10

Ez megváltoztathatatlan.. Én sem szeretem a hideg, sötét évszakokat. De meg kell abban is találni a szépet s jót. Az ősz pl csodaszép, nagyon szeretek olyankor túrázni, a tél is hangulatos, karácsonyi vásárok, bekuckózás.. :)

Szép napot!

E. (egy nyárimádó) :)

2022. jún. 22. 09:08
Legalább 2021 éve így van, meg kellene szokni, hogy van téli-nyári napforduló, rövidűlnek illetve hosszabbodnak a nappalok. Nekem sosem jelentett problémát, igaz igyekszem a természettel összhangban élni.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 08:54

Juj, ez engem is nyomasztott egy időben. Akkor mindig túl sokat vártam a nyaraktól. Utazás, bulik, strand, stb. Csupa boldogság. Persze sosem jött össze igazán jól.

Már nem foglalkoztat. Munka mellett úgyis alig tudok szabira menni nyáron.

2022. jún. 22. 08:38

Látod, ez a negatív gondolkodás. Annak örülj, hogy a nyár nagy része még előtted áll és ne azzal foglalkozz, amin te úgy sem tudsz változtatni.

Ilyen alapon akkor azon is kesereghetnél, hogy minden nappal rövidebb lesz az életed.

Csacsiság ilyeneken rágódni. Menj és élvezd az életet! Amíg lehet... 😀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook