Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mandulától ízületi gyulladás? fórum

Mandulától ízületi gyulladás? (beszélgetős fórum)


1 2
13. 44c1ef2ab5 (válaszként erre: 11. - Late)
2011. dec. 11. 18:53
már kivették :) ha ez okozta ha nem, gócosak voltak..
12. 44c1ef2ab5 (válaszként erre: 9. - Pici Manócska)
2011. dec. 11. 18:52
tisztában vagyok vele..
11. late
2011. dec. 11. 17:45

Nekem 12 éve vették ki a mandulámat, de a problémát nem az okozta. Az ízületi gondjaim ma is meg vannak. De ha azt mondják , hogy ki vele akkor ne

hezitálj vágj, bele mert tényleg lehet komoly gond is .

10. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 44c1ef2ab5)
2011. dec. 11. 17:14
Bármelyiket, a szívizmot is belevéve.
2011. dec. 11. 16:44
Autóimmun betegség.....de ne az legyen mert az kegyetlen......
8. Aranka2 (válaszként erre: 4. - 44c1ef2ab5)
2011. dec. 11. 16:33

Az ízületi gyulladásod lehet immuneredetű. (mint nekem ) A magas reumafaktor kimutatja ,és tovább vizsgálnak. Sajnos 16 éves koromban kezdődött:(

A fülfájásom pedig a mandula műtétem (23 éves voltam9után kb 3 hónappal kezdődött és a mai napig fáj.

Bár régóta azt mondják ráhúzódott oda is a fájdalom.

remélem nálad hamarosan minden rendben lesz.

7. 44c1ef2ab5 (válaszként erre: 6. - Dorkababa0130)
2011. dec. 11. 16:07

hmm ilyenről még nem is hallottam..csak, hogy műtét után múlik el.


de akkor szerencséd volt :)

2011. dec. 11. 15:23
nekem volt kb 3 éve. nemszedtem antibiotikumot és azért átterjedt az izületeimre. adtak gyogyszert otthon pihentem 2 hétig meleg borogatás ilyesmik. akkor elmult és azota sem jött vissza. bár akkor még csak 16 voltam szoval lehet ezis hozzásegített
5. 44c1ef2ab5 (válaszként erre: 3. - Kimni)
2011. dec. 11. 15:21

hát egy próbát megérhet ha más nem segít..

nekem a kézízületeim fájnak. műtét után egyből elmúlt, pedig még műtét előtti reggelen is fájt..nagyon megörültem, de lehet, csak a fájdalom csillapítók törölték el ideiglenesen vagy épp nem arra a fájdalomra összepontosítottam..

most pár napja megint erősen fáj :( igaz gépnél kell dolgoznom egész nap. kb azóta is fájnak.

még három hete sincs, hogy műtöttek. tudom, hogy hónapokba sőt akár egy évbe is bele telhet ha a mandula okozta..de félek :(

túl fiatal vagyok én ehhez..:(


(2,5 éve vagyok beteg)

4. 44c1ef2ab5 (válaszként erre: 2. - Aranka2)
2011. dec. 11. 15:18

fülfájásom az nincs szerencsére..sőt nekem műtét utána tizedik naptól semmiféle gyógyszer nem kellett míg mások még a 3. héten is szedtek fájdalom csillapítót.


nem tudom, hogy néztek e reuma faktort..az micsoda? :/

2011. dec. 11. 15:15
diamond69, férjemnek ezért vették ki nyáron a manduláját, de nem múlt el neki utána sem. Kipróbáltuk a paleolit étkezést, mert már nem tudtunk mihez kezdeni és teljesen elmúlt neki minden fájdalma (a térde, csuklója, bokája fájt és magas lett a reuma fakt-ja is a vérben). Aztán gondoltuk, hátha mégis a műtét után múlt el, csak nem vártunk eleget, így elkezdett újra normálisan enni és minden fájdalom napokon belül visszajött. Ezt már háromszor csinálta meg és amint elkezd lisztet, cukrot és tejterméket enni, 2 napon belül a térde és a csuklója begyullad. A fülész azt mondta, hogy pár hónap mindenképpen kell a műtét után, hogy rendeződjön az ízületi fájdalom. Ha mégsem így történne, akkor lehet, hoyg érdemes lenne kipróbálnod ezt a paleolit étkezést (ha nem a saját szememmel látom a férjem, én sem hiszem el, szóval megértem, ha szkeptikus lennél).
2011. dec. 11. 15:12

Nekem is azt hitték attól van. Sajnos több mint 30 éve kivették ,de az ízületi gyulladás megmaradt.Sőt a fogaimat is ,pedig nem volt góc.

Ja és még valami mandulaműtét óta állandó fülfájással küzdök.


Remélem nálad tényleg a mandulád csinálja a gubancot. Néztek reuma faktort?


Jobbulást:)))

2011. dec. 11. 14:55
Akinek a mandulája okozott ízületi gyulladást..milyen ízületeket érintett? Műtét után mikor múlt el a fájdalom?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook