Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Manapság minek éri meg jobban tanulni? fórum

Manapság minek éri meg jobban tanulni? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 13. 14:49
Szia! Nekem apukám egészségügyben dolgozik és lebeszélt a pszichoról, mert túl sok van belőle és nem kapnak munkát. Végezd el azt amit most csinálsz, és utána még bőven lesz időd mást is tanulni. Vagy ha érzel magadban elég erőt hozzá akkor keress lakberendezői képzést estin vagy levelezőn és csináld egyszerre a kettőt.
2011. nov. 13. 14:25
köszönöm :)
2011. nov. 12. 20:42
egy jó tanács, csak annak állj neki, ami tényleg érdekel.....
10. Dawn.92 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. nov. 12. 20:31
Hát, lehet hogy igazad van. A kertépítés annyira nem vonz, miért? :D
2011. nov. 12. 07:11
2-3 év és többen lesznek azok akik éhenhalank v öngyilkosok lesznek mint azok akik természetes halált halnak...
2011. nov. 12. 07:08
először is nyelvet!!!!felsőfokon . ha az megvan kifelé de nagyon gyorsan....itt semmi lehetőséget nem látok...
2011. nov. 12. 05:37

Sajnos Amival értek egyet.

Még a diákmunkások is többet keresnek mint azok akiknek szakképesítésük van bármiről is.

Főleg nem tudni, hogy mi az amire ma Magyarországon szükség van.

Semmi jövőképe nincs az embernek.

Itt csak politikusnak, vagy adócsalónak éri meg tanulni. :-D

2011. nov. 11. 22:34

Ha valamit azért csinálsz, mert megéri, bár nem szereted, sosem fogja megérni, mert nem tudod magad olyan szintre fejleszteni, hogy megérje. Egyszerűen azért, mert nem szereted.

Csináld azt, amit szeretnél, amire igazán vágysz. Hidd el, az meg fogja érni, mert abban leszel a legjobb!

2011. nov. 11. 21:38
szia! Személyes jó tanácsom, hogy gépkezelős-utcaseprőnek. jobban keresnek mint egy diplomás, nyelveket beszélő kezdő mérnök, vagy egy rezidens orvos. Manapság nem éri meg tanulni, dolgozni. Nekem környezetmérnöki diplomám van, mert mindenki biztatott, hogy mennyire szükség lesz erre majd az Eu-ban. Hát...szerintem azt tanuld ami érdekel, ha mindenképp váltani szeretnél, akkor a psziho-szak, mert azért papírod legyen valami fősuliról, hátha egyszer fodrul a kocka, és tényleg ér valamit a megszerzett papír.
4. Kamillka (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. nov. 11. 21:26
Ha annyi szalloda van, hogy Dunat lehet rekeszteni, akkor mire alapoztad, h TV alapszak biztosabb, mint a pszichologia vagy a lakberendezes??
3. Ami.
2011. nov. 11. 21:19
Nehéz kérdés.Húgom most fog érettségizni,tanácstalanok vagyunk,merre tovább.Mi éri meg a mai világba???Semmi! Vagy külföld,minden nehéz..Nagyon nehéz választani,szeresd is,meg is élj belőle...utálom ezt a helyzetet,kilátástalan Magyarország.A fiatalok többsége depressziós,nem látják a jövőt.
2011. nov. 11. 21:18

Annyi szálloda van, hogy lassan Dunát lehet rekeszteni velük, csak legyen vendég is...

Először ezt, ami biztosabb, utána jöhet a psziché és a lakberendezés. Az utóbbi is alkalmazható a szállodákban... És máris három lábon állhatsz...

A kertépítés nem érdekelne???

2011. nov. 11. 21:15
Idén szeptemberben kezdtem el turizmus-vendéglátás szakon tanulni. Azt mondták, hogy közgazdászokra szükség van, tehát biztos egyszerűbb lesz elhelyezkedni, meg sokrétű tudást szerezhetek. Viszont rádöbbentem, hogy annyira nem érdekel, nem tudom magam üzletemberként vagy szállodai alkalmazottként elképzelni. Sokkal inkább érdekelne a pszichológia vagy lakberendezés... a kreatív dolgok, amik nem olyan szárazak, mint a mostani szakom. Nem tudom érdemes lenne-e elvégezni a sulit, azért, hogy majd szerezzek egy általam nem preferált állást. Nem tudom mi érné meg jobban. Ha otthagynám a főiskolát, akkor mégis mi legyek, amiből meg is lehet élni és élvezem is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook