Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mamik és az óvodakezdés fórum

Mamik és az óvodakezdés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
12. Csilla008 (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2018. szept. 2. 14:58
Nem is akarok önző anya lenni..😊
11. Guruljka (válaszként erre: 4. - Csilla008)
2018. szept. 2. 14:57

Nem lehetsz önző anya, aki magához köti a gyerekét.

Ő most a közösség felé indul, ez az Ő fejlődésének egy fontos időszaka.

10. Csilla008 (válaszként erre: 6. - Semleges)
2018. szept. 2. 14:12
Köszönöm!😊
9. Csilla008 (válaszként erre: 7. - Lapbarna)
2018. szept. 2. 14:09
Szia! Köszönöm biztató szavaid, jól esnek!😊Beszélgetünk sokat, hogy lesz mint lesz. Várja is már a reggelt, hogy mehessen.😉Nem fogok sírni. Majd lehet itthon magamban. Mégegyszer köszönöm!😊
8. Csilla008 (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2018. szept. 2. 14:06
A gyermek apja... kössz a jo tanácsot.😂
7. lapbarna (válaszként erre: 1. - Csilla008)
2018. szept. 2. 09:11

Nem biztos, hogy sétagalopp lesz, de nekem eddig minden pedagógus azt mondta, hogy jobb, ha az elején sír, mintha hónapokkal később jön elő belőle.

Legutóbb a legkisebb fianat szoktattam a bölcsibe. Teljesen más séma szerint, mint ezelőtt 10 évvel a középsőt.

Az ovi másabb, ott nem kell etetni, pelenkázni.

A lényeg, hogy soha ne sírj a gyerek előtt! Légy nyugodt, biztisítsd, hogy érte mész! Ne azt mondd, hogy 4-re, hanem hogy pl. uzsonna után, hogy valamihez köthesse (vagy mondjuk, mikor kimennek az udvarra játszani).

Túl lesztek rajta. Sok sikert, és kitartást!

2018. szept. 2. 09:10
Meg fogja szokni mint a többi gyerek. A te szíved meg bizony néha beleszakad, de ez anyaság már csak ilyen.
5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Csilla008)
2018. szept. 2. 08:32

A te apukád is, meg a gyereké is külföldön dolgozik?

Nem lesz gond, csak ne ácsorogj a folyosón.:))

2018. szept. 2. 06:25
Köszönöm a válaszokat.😉 Eddig velem volt a nap 24 órájában,szinte még a wc-re is együtt jártunk..😂Apukánk külföldön dolgozik, nagyon keveset van itthon..de talpraesett kisfiú, ugyhogy bízom benne,;hogy minden jól alakul, nem fog sírdogálni. Mert abba a szívem szakad bele.🙄
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Csilla008)
2018. szept. 1. 22:57

Én annak idején kivárhattam, míg ő maga kívánkozik a gyerektársaságba.


Beírattam, aztán hazáig bömbölt, mert nem maradhatott rögtön aznap ott.

Az elején mindig bőgött, amikor érte mentem. Végül kiderült, azt hitte, a többiek ott alszanak és biztos lemarad valamiről. Az utolsó dadusig mindenki letette a főesküt, hogy senki nem alszik ott, akkor nyugodott meg. :D

2018. szept. 1. 22:42
Nálunk már régen volt a bölcsis beszoktatás, de a gyerekemnek jót tett, mert végre volt gyerek társasága is rendszeresen.
2018. szept. 1. 18:41
Sziasztok!Kisfiam hétfőn kezdi az ovit, igaz még csak beszoktatás lesz..Én egy kicsit vacakul élem meg az elválást,mégiscsak 3 évig együtt voltunk sülve,főve.. ti hogy vagytok evvel?
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook