Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra! fórum

Májtisztító kúra! (beszélgetős fórum)


1 2
15. agnesss0129 (válaszként erre: 12. - Marmar)
2010. márc. 26. 21:00
ez jó lehet,én is kipróbálom!köszi az ötletet!mennyi szódabikabona kell egy kád vizbe?vagy inkább olvassam el az oldalon...hogy fog csodálkozni a párom!idáig a fogyis hülyeségeimtől akadt ki,a sok kisérlettől...lehet,hogy nevető görcsöt is fog kapni,bár ki tudja?lehet,hogy hallott már róla...
14. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - Edybaba24)
2010. márc. 26. 20:56

hát az tényleg undoritó volt!

az benne a pláne,hogy egy dkg sem ment le,de cm-ben a derekamból 2cm.múl héten csináltam,de az az igazság nem tudom,hogy szomjas voltam-e,mert nagyon be akartam tartani ami le volt irva.képzeld az extra szüz olajas grapefruit lé még izlet is,semmi mellék ize nem volt!szóval attól nem kell tartanod!ez a kúra csak 3xismételhető 2hét külömbséggel.elsőn vagyok én is túl idáig.de tényleg holnap vigyázz,hogy mit csinálsz mert kicsit gyenge lszel,de a szervezeted meg "könnyünek"fogod érezni,szóval a belsőd.

azt hittem percenként wc-re fogok szaladgálni,de az sem volt,igaz viz szerű sürün jött belőlem,szóval a mérgek gondolom...kitartást!!!

13. Lolita63 (válaszként erre: 12. - Marmar)
2010. márc. 26. 19:43
Most olvasom mennyi mindent tud ez a drága jó szódabikarbóna!:) Nem is gondoltam.Kösz az infót,kipróbálom majd én is.
12. Marmar (válaszként erre: 11. - Lolita63)
2010. márc. 26. 19:36
Tegnap csináltam először, és nem volt indikátor papírom sem, úgyhogy nem tudom, mekkora volt a PH-ja a víznek. De áztattam magam egy órán keresztül. Rengeteg régi bőrt szedett le rólam, és utána nem is kentem be semmivel, mert hát akkor visszateszem a mérget, és nem volt itthon patikai testápoló. Csak azt használj utána. Vagy semmit. De akkor előfordulhat, hogy viszketni fogsz. Nálam ez elmaradt. Összességében: a bőröm selymesebb lett és hát szemmel látható, mit oldott ki belőlem.
11. Lolita63 (válaszként erre: 10. - Marmar)
2010. márc. 26. 19:33

Sűrűn csinálod? És érzed a jótékony hatását?

Megnézem !

10. Marmar (válaszként erre: 9. - Lolita63)
2010. márc. 26. 19:28
rengeteg infót találsz, ha beírod google-ba: szódabikarbonátos fürdő. Ajánlom, én már alig várom, hogy jövő héten megismételjem.
9. Lolita63 (válaszként erre: 7. - Marmar)
2010. márc. 26. 19:23
Még nem hallottam a szódabikarbónás fürdőről.Honnét tudsz róla?
8. Edybaba24 (válaszként erre: 6. - Agnesss0129)
2010. márc. 26. 19:22
Mindenképp írok holnap! :) Nem tudom,hogy újra csinálom e 2 hét múlva,mert nagyon szörnyű a keserű só!! Hány kg-tól szabadultál meg a kúra alatt? Nem voltál szomjas?(most megittam kb.1,5 dl vizet remélem semmi bajom nem lesz,de még mindig nagyon szomjas vagyok :(((
2010. márc. 26. 19:18
:) Én is erre készülök, de mindig elmarad. Viszont tegnap vettem egy szódabikarbónás fürdőt, és wow, le vagyok nyűgözve, mennyi méreganyag jött ki belőlem, mi nézett vissza a kádból, mikor leengedtem a vizet. (Tuti, hogy nem "sima" kosz volt)
6. agnesss0129 (válaszként erre: 1. - Edybaba24)
2010. márc. 26. 19:15

szia!

kb.egy hete csináltam meg én is,én nem mertem inni közben.az utasítást követtem.az olajos "lötytől"féltem legjobban,de az még jobb is volt mint a keserű só.az bűn rossz,részvétem!

vigyázzál,holnap kicsit le leszel gyengülve,de belül jobban fogod magad érezni.legalább is nálam ez is be jött tényleg...

a következő 2-t is meg fogod csinálni?állítólag a 3.után lesz az igazi!

sok sikert és kitartást az est további részéhez!holnap számolj be az eredményről!

5. Kék
2010. márc. 26. 19:15
Köszi, megnézem!Ha jó én is megpróbálom!
4. Edybaba24 (válaszként erre: 3. - Kék)
2010. márc. 26. 19:12
SZia! Itt: [link]
3. Kék
2010. márc. 26. 19:11
Ezt a kúrát hol találtad??Fura,hogy nem szabad inni,pedig a tisztítókúrák pont ,hogy sok folyadékot írnak elő!
2010. márc. 26. 19:10
Én is végigcsináltam a kúrát szerintem ihatsz nyugodtan ha szomjas vagy. Én is ittam és ettől még sikeres volt,nem befolyásolta az eredményt. Kitartást,tényleg jobb lesz a közérzeted.
2010. márc. 26. 19:03
Májtisztító kúrát tartok, este 10kor iszom az utolsó adag olivaolajos+grapefruitos löttyöt! Már most majd megveszek szomjan,de nem ihatok csak 8kor keserű sós vizet,ami borzasztó! Az olivaolajos lötyi után már ihatok? Vagy ha éjszaka felébredek akkor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook