Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Majoros Ildikó: Soha fel nem adni! fórum

Majoros Ildikó: Soha fel nem adni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Majoros Ildikó: Soha fel nem adni!

7. Hoxa (válaszként erre: 6. - Tptimi)
2012. aug. 16. 08:37
Drukkolok neked!
2012. aug. 16. 08:26

Szia!Én is elolvastam a könyvedet...nagyon tetszett!!!!Erőt adott, kisegített, felrázott. Le sem tudtam tenni. Egy oldalt (azt hiszem, a 134.oldal) egy ideig minden nap elolvastam, hogy erőt adjon. Arról szólt ez a pár sor, hogy mindenki azzal traktál, hogy "ne görcsöljél", és aki ezt mondja, az nem is tudja, mit mond. Végül a harmónia...az kellett. Én most várok az első inszem.emre,jövőhéten lesz és nagyon bízom benne, hogy sikerül. Most nem akarom kifejteni, mi volt velem, de sokat csalódtam az egészségügyben.

Nagyon reménykedem, és remélem, én is szerencsével, kisbabával járok:)))))

Babára fel!

Minden jót neked,nektek, és még1x köszönöm!!!

2012. jan. 30. 14:16

Szia!:-)


Bár ide még csak most regisztráltam,a könyvet már volt szerencsém olvasni,nagyon jó és erőt adó.Kicsit magamra ismertem.:-)

Én ennek a rögös,hosszú útnak még csak az elején járok,remélem nemsokára teljesül a vágyam.És kívánom ugyanezt mindenkinek!Soha fel nem adni!És csak pozitívan!:-))

2011. szept. 30. 21:41

Szia! :)



Mi két és fél éve várunk a babára!

Eddig sikertelenül.

Voltam már dokinál, hormon vizsgálat is volt! Nagyon magas volt a tesztoszteronom, de jó hír, hogy már helyre állt! :)

majd januárban fogunk menni meddőségibe! Remélem ott majd segítenek!!! :)

2011. szept. 30. 19:56
Szia! Leírod a történeted? :)
2011. szept. 23. 15:15
nem bizony!!! Soha nem szabad feladni! :) Én is ezzel küzdök, de tudom, hogy egyszer én is átélem ezt a csodát! :)
2011. szept. 23. 11:26
Saját tapasztalataimat osztom meg az olvasóval, hogyan és honnan merítsen erőt, merre keresse a megoldást, ha a gyermekáldás valamely okból várat magára.
Az egészségügyben tapasztalható, olykor agyonhallgatott visszásságokat bátran tárom fel.
Őszintén vallok testi és lelki fájdalmaimról, a meddőség okozta traumáról, de ugyanilyen nyíltan írok örömeimről, a gyermekáldás beteljesüléséről.
Az évekig tartó küzdelem és a hiábavalónak tűnő áldozatok ellenére mindig is egy cél lebegett a szemem előtt: soha fel nem adni!

Ugrás a teljes írásra: Majoros Ildikó: Soha fel nem adni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook