Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki Dr Majoros Attila urológust? Őszinte véleményeket szeretnék róla fórum

Ismeri valaki Dr Majoros Attila urológust? Őszinte véleményeket szeretnék róla (beszélgetős fórum)


2011. nov. 17. 22:44

Sziasztok


Ismét egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok.Néhány hete írtam levelet Dr Majoros Attila urológusnak,mivel sajnos nyitott gerinccel születtem,és az ebből adódó gerincvelő sérülés miatt születésem óta le van bénulva a hólyagom.Ezért 8 éves korom óta állandó katéterrel élek(előtte édesanyám pelenkázott)amitől már nagyon szeretnék megszabadulni.Én úgy hallottam,hogy a doktor úr kifejezetten erre a problémára fejlesztett ki egy eszközt,amit ha beültetnek a gerincvelő sérülteknek,akkor ezzel megoldják,hogy ne legyen szükség a katéterre.Mikor írtam a doktor úrnak ebben az ügyben,akkor azt mondta,hogy nekünk ez az eszköz nem jó.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy ti tudtok e valamit erről a dologról?Valamint a doktor úrról is szeretnék őszinte véleményeket.Nagyon szépen köszönöm.

Sziasztok:Farkas Kriszti(kisfüles)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook