Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májáttétes végbéldaganat fórum

Májáttétes végbéldaganat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2019. ápr. 15. 11:36
Sziasztok! Több okból indítom ezt a fórumot. Az egyik, hogy pont egy hete elhúzódó véres-nyákos hasmenéses panaszok miatt, ami sajnos már hosszú ideje fennált elvittem a Férjem végbéltükrözésre. Itt 2 polipot találtak ill. 10 cm-re a végbélnyílástól egy mostanra igazolt rosszindulatú daganatot. Elvittem CT-re, ahol a nyirokcsomók és a máj áttétei igazolódtak. A májban egy 10 mm-es és egy 46mm-es daganat van. Ezek a száraz tények. Sokként ért minket ez az egész. Férjem 43 éves, életerős, hatalmas ember. Keményfejű, makacs, törtető, tele szeretettel, jóindulattal, kedvességgel és áldott jó humorral. Szerelmes vagyok belé immár 6 éve jóban-rosszban. Bizakodunk minden jóban és már a Kék golyóban is voltunk egy sebész dokinál. Ő azt javasolta, h először kemo, aztán májműtét, aztán sugár a bélre, aztán a végbéldaganat eltávolítás. Borzasztóan félek. Nagyon féltem az Emberem. Már beszereztem búzafűlé termesztéséhez mindent(most kint napoznak a csírák a teraszon), ezüst kolloidot meg arany kolloidot, virágport(tiszta, mert rokonunk méhész) és C-vitamint. Elvileg ma hívnak minket a kemó megkezdésének időpontjával kapcsolatban. Szeretnék kérni tapasztalatokat a kemoval kapcsolatban, történeteket, aki hasonló cipőben járt ill. támogatásra lenne szükségem, hogy ne rottyanjak össze, merttámogatnom kell, szeretnem és óvnom.
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook