Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzat elvesztése/Elvesztés utáni élet fórum

Magzat elvesztése/Elvesztés utáni élet (beszélgetős fórum)


2019. aug. 22. 10:18
Mi is szeretnénk babót, több mint fél éve próbálkozunk ( ez is elszomorít), de ezeket olvasva, befogom a számat és minden tiszteletem a Tieteké. :(
9. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Kittkatt23)
2019. aug. 18. 17:02
Igen. Írd be a nevet a keresőbe.
8. rabankari (válaszként erre: 7. - Kittkatt23)
2019. aug. 18. 16:39
Tudom, idővel enyhülni fog, de elfelejteni sosem lehet, megértelek, együtt érzek veled.... bár újra leírom a kettőnk esete össze sem hasonlítható.
7. Kittkatt23 (válaszként erre: 6. - Rabankari)
2019. aug. 18. 15:49

Koszonom!


Nagyon sajnalom hogy te is ateleted ezeket. En most leszek 30.. mindenki mondja hogy fiatalok vagytok...DE!- a kisbabam teljesen egeszseges volt es mindossze 2 het lett volna hatra.. sosem felejtem el.. :(

6. rabankari (válaszként erre: 1. - Kittkatt23)
2019. aug. 18. 14:14
Részvétem a kisbabád miatt. Anno 11, majd utána 7 hetesen vesztettem el magzatot. 32 éves vagyok, azóta született egészséges kisfiam.Nem ugyanez a szitu, mégis megvisel a mai napig.
5. Kittkatt23 (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2019. aug. 16. 13:06
Koszonom szepen. Ot itt talalom meg?
4. Kittkatt23 (válaszként erre: 2. - Gilingalang)
2019. aug. 16. 13:06
Oszinte reszvetem. Nagyon sajnalom ami veletek tortent. :( Igyekszem ossze szedni magam. A tortenetemet sok minden meg megfeketiti. Amirol nem is gondoltam. Igy ez a ketto egyutt nagyon nehez... :(
2019. aug. 16. 10:18
Őszinte részvétem 😞 Dohány Kati cikkeit olvasd el itt, esetleg vedd fel vele a kapcsolatot.
2. gilingalang (válaszként erre: 1. - Kittkatt23)
2019. aug. 16. 09:55

Szia!

Először is nagyon sajnálom és őszinte részvétem a gyereked miatt.

Nekem 34 hetesen, orvosi hiba miatt halt meg a gyerekem.

Megszültem, 2,1 kg volt kisfiú.

Amikor átszállították a másik kórházba, összeomlott és meghalt. Nem lehettem vele, még ami előtt átszállították, kértem engedjék meg, hogy lássam.

Nagyon tahók voltak, alig engedtek oda, de végül beöltöztettek és bementem.

Elment, de egyszer láthattam.:-(

A neheze, akkor jött, amikor visszamentem dolgozni.

Idő volt amíg a hír körbeért, hogy elvesztettem a gyereket.

Fél évet kellett várnunk és amikor a doki mondta, hogy mehet nagyon hamar összejött.

Csodás, egészséges gyerekünk született, de a terhesség alatt olyan félelmem volt, amit egy kismamának sem kívánok.


Mindig gondolok rá, de a gyorsan jött fiam miatt ez a fájdalom enyhült.

Egy szomorú emlék maradt a szívemben.


Kívánom, hogy sikerüljön egy csodás gyerek és amikor a karodban tartod, majd meglátod mást fog érezni.

2019. aug. 15. 15:46
Sziasztok. Bár nem mindennapi a téma. Mégis úgy gondolom nem vagyok egyedül. Elvesztettem a kisbabám a 36.héten lepény leválás miatt. Azokkal szeretnék beszélgetni akik hasonlót éltek át. Hogy jutottatok túl rajta? A későbbiekben sierült e újból teherbe esni?Mennyi időre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook