Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MAGNE B6 mi a véleményetek, tapasztalatok? fórum

MAGNE B6 mi a véleményetek, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. jan. 13. 11:07
Nekem az endokrin doki a fogyásom alatti stressz oldására adta.Kombináltam citromfű teával és tényleg nyugodtabb,kiegyensúlyozottabb voltam illetve vagyok is tőle.Már 2004-óta szedem lehet túl hosszú ideje,de azt hiszem ez kell.
2010. jan. 13. 11:06

Szia!


Szedtem a terhesség alatt anno, mert kinyíltam a 27. héten, de elég hamar abba is hagytam, mert híztam tőle, mintha muszáj lenne:)

2010. jan. 13. 11:05

Szinte mindenki volt már ilyen-vagy hasonló-helyzetben, nem kritikát érdemelsz, hanem megértést.

Írd tovább a naplódat...írj ezekről a dolgokról és könnyebb lesz.

A MAGNE B6 nagyon jó, érdemes kipróbálni, én anno sokat szedtem.

Állíts fel fontossági sorrendet, a gyerekeid legyenek az elsők, amíg velük törődsz, próbálj nem figyelni másra.

Sok kitartást kívánok, és én már olvaslak.

Üdv: Ági

2010. jan. 13. 11:04
csak ésszel vele,felszaladnak könnyen a kilók.
2010. jan. 13. 11:04
Szia! Ami a MagneB6-ra vonatkozik, nekem jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatosan. Én a terhességem alatt szedtem/szedem és valamilyen szinten jót tett a stressz ellen. De gondolom, csak ennyi nem elég, amint olvasom, te már túl vagy terhelve a gyerkőcökkel, háztartással, munlával stb. Ezt kellene valahogy megoldd, van-e valaki, aki néha besegítsen? Esetleg a férj, nagymama... átvállaljon picit a dolgokból, gyerkőcökből?
2. jesse (válaszként erre: 1. - Cb53e790b2)
2010. jan. 13. 11:03
6 hónapos terhes vagyok, én azért szedem a Magne B6-ot. Az én tapasztalatom az hogy jó kis gyógyszer, igaz nem olcsó, de megéri! Sokszor feszült vagyok és ez segít.
2010. jan. 13. 10:57
Sajnos a mai világban sokan vannak így hogy szinte letargikus állapotba kerülnek , kerülünk szinte a depresszio határát súrolja .Amire rá segít az anyagi gond ,családi problémák, kilátástalanság ,munka nélküliség, és még sorolhatnám........ !!Többek között most én is ebbe vagyok benne szeretném kipróbálni vagy csak ötleteket tanácsokat hallani hogy mit tehetnék ez ellen ,mert ez igy nagyon nem jó a gyerekekre sem tudok így 100%osan oda figyelni romlanak a jegyeik a háztartás is mostmár egyre töbször szalad . NEM kritikára , NEM kövekre, NEM gúnyos megjegyzésekre , vagyok kíváncsi hanem megolgásokra.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook