Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magdolna negyedben megéri lakást venni? fórum

Magdolna negyedben megéri lakást venni? (beszélgetős fórum)


1 2
nov. 25. 00:58
borzadalom ahogy ez a haz kinez arrol nem beszelve,hogy eletveszelyesnek tunik!
41. birebora (válaszként erre: 40. - Hattori)
nov. 23. 02:01
Hát ebben a házban ne vegyél semmit.
40. Hattori (válaszként erre: 39. - Hattori)
nov. 22. 22:57
39. Hattori (válaszként erre: 38. - Hattori)
nov. 18. 23:45

Egyik kis jelöltemet már el is vitték

950.000 nm2 29 nm2 lakás galériázva, tök cuki volt. Na, mindegy, van még más jelöltem is.

Dankó utca RIP.

38. Hattori (válaszként erre: 37. - Birebora)
nov. 18. 10:43
Igen, szerintem is.
37. birebora (válaszként erre: 36. - Hattori)
nov. 18. 10:42
Nézd meg. Minden kerületnek van szebb, jobb, elitebb része és az ellenkezője is. Ha kiadod, akkor a közlekedés, a környezet mérvadó.
36. Hattori (válaszként erre: 35. - Channa*)
nov. 18. 10:39

Nem azt akarom, hanem , hogy milyen környék. Mennyire van benne potenciál.

Azt is elfogadom,ha borzalom hely és oda ne engedd még a kutyád se.

Jövő héten persze személyesen is megyek megnézni.

35. Channa* (válaszként erre: 27. - Hattori)
nov. 18. 10:36

Ja, csak olyat akarsz hallani, hogy je lesz az, megéri?


Akkor jó lesz! Megéri! Vedd meg bármelyiket, aztán majd meglátod;)

34. Hattori (válaszként erre: 33. - Birebora)
nov. 18. 10:26
Havi egyszer felrándulok Bp-re. Nem lakom messze. Egy óra múlva ott vagyok, úgyis megyek fel, hivatali ügyek, vásárlás, egy-egy jobb kiállítás. Itt vidéken alig kapni normális ruhát pl. Azért pl jövő héten is megyek. Arra is gondoltam, hogy olyannak kiadni, aki diák, de a szülővárosomból való és Bp-en tanulna.
nov. 18. 09:53
Azt is vedd figyelembe, hogy ha kiadod és havonta jönnöd kell a bérleti dijért vagy csak körülnéznél, akkor az macera lehet. Vagy átutalják, mondjuk én akkor is tiszteletemet tenném néha, persze előre megbeszélt időpontban.
32. Hattori (válaszként erre: 31. - Birebora)
nov. 18. 09:46
Szerintem jó ár. Bár kell kis felújítás. Mostanában nem lakom eletvitelszeruen Bpen. De az avideki város, ahol vagyok... Kezd lepusztulni
31. birebora (válaszként erre: 30. - Hattori)
nov. 18. 09:40

Most kevesled vagy sokallod?

Tényleg nem tudom eldönteni:)

30. Hattori (válaszként erre: 29. - Hattori)
nov. 18. 09:34
Nepszinhaz negyed 666666 Ft per nm?
29. Hattori (válaszként erre: 28. - Pneandi)
nov. 17. 19:07
Igen, arra én is gondoltam, az ÁOTE-ra. Cicadoktorok.
28. pneandi (válaszként erre: 21. - Hattori)
nov. 17. 11:27
Szerintem sokkal jobb, mint a 8. kerület. A Rottenbilleren laktam több mint 20 évig, úgyhogy van tapasztalatom. Az István utca nem rossz szerintem. Jó a közlekedés, közel a gyönyörűen felújított Városliget. Ha ki akarod adni, akkor ott az Állatorvosi Egyetem...
27. Hattori (válaszként erre: 26. - Greeneyed)
nov. 17. 08:50

Köszi, igen ilyenre vagyok kíváncsi, hogy ma mi van ott.

Egyébként hamarosan én is körülnézek személyesen arrafelé.

26. Greeneyed (válaszként erre: 24. - Liliom10)
nov. 16. 23:28
Nem mindegy, hogy mennyire régen. Pl. a Szigony utca és környéke életveszélyes volt régen. Ismerősünk lakott ott, rendszeresek voltak a késelések. Manapság semmi különös, irodaházak vannak mellette, félelem nélkül sétálok végig rajta.
25. Hattori (válaszként erre: 23. - Channa*)
nov. 16. 22:00
Köztársaság téren van egy nagyobbacska lepukk lakást, kis felújítás ráfér, de jóáras.
nov. 16. 20:08

Régebben lakott ott egy ismerős nő a fiával kényszerből egy ideig. Alig várta, hogy kiszabaduljanak onnan. Azt mondta, eszébe se jutna meghívni oda, olyan szörnyű a ház is, a lakók, az egész környék.

Én semmiképpen nem vennék olyan helyen ingatlant, ahová nappal is alig mernék menni, sőt, még kísérettel sem szívesen. Sötétedés után pedig kizárt lenne, de az elkerülhetetlen.

nov. 16. 19:57

Laktunk a 8. kerületben néhány évet. Sosem laknék ott újra, akkor sem, ha már fejlődik, mert a lakosság nagy része ott ragad, mert bár épülnek új lakások, de a régiek is maradnak, amiből nem tudnak és akarnak kiszakadni.


Mi a Homok utcába laktunk 5 évet, majd a Fűvészkert utcába. Én nagyon nem szerettem ott élni, annak ellenére, hogy a jó közlekedésnek köszönhetően, hamar oda értem bárhová, de ugye közben el kellett viselnem a környéken élőket és a haverjaikat.


Azaz naponta sok-sok k.rvát láttam a gyerekemmel együtt, ahogy sok drogost, alkoholistát. Többször kiraboltak, volt, hogy meg is vertek a szép új játszótéren.


A hely amit írsz az Orczy térnél van. Nagyon lepukkant az a környék. Csupa régi, romos, sötét lakások, koszos utcák. Bár van ott minden, pl. a Teleki téri piac (nagyon finom csalamádét lehet kapni! A mai napig ott veszi a férjem;)) És nagyon jó a Horváth Mihály téri cukrászda is.


Ha már 8. kerület, akkor vegyél jobb helyen, mint pl. a Baross-Szigony utca környéke, vagy a Fűvészkert utca környéke is jobb.


Én semmiképp nem vennék ott lakás. Se ott lakásra, se kiadásra.

22. apeeng
nov. 16. 19:27

a bbefektetésnek szánt lakásokkal vigyázni...a Magdolna negyed is elég vegyes..


Az egyik fiam egy egyetem melletti lakását adta ki egyetemistáknak...a nyárinszünet felújítással telik. Sajnos nincs emberismerete, nem ismeri a testbeszédet(sem), mindig benézi a versenyzőket. Pedig látni, hogy kinek ne adja ki.


Szóval a magdolna negyed sem rosszabb a többitől, inkább a bérlőkön múlik

21. Hattori (válaszként erre: 20. - Kannanana)
nov. 16. 19:19

7ker István utca Liget felé?

Látom mellette a Nefelejcs, annak volt régen hírneve.

Az most milyen?

Igen, Magdinegyed befektetésnek kellene.

20. kannanana (válaszként erre: 19. - Hattori)
nov. 16. 18:58
Én is. Meg sokkal rosszabb helyeken is. Ettől ez a környék még nem lesz jobb. Élni meg teljesen más egy ilyen helyen, ha nem tudsz onnan “kiszabadulni”. Befektetési célra OK. Néhány évente váltakozó egyetemistáknak.
19. Hattori (válaszként erre: 18. - Kannanana)
nov. 16. 17:45
Én anno jártam át este a Blaha aluljárón.
18. kannanana (válaszként erre: 14. - Hattori)
nov. 16. 17:33

Rengeteget járok arra.

Jónak semmiképp nem mondanám, tele van lecsúszott emberrel, viszont ott a modern közösségi tér/park/játszótér. Egyre több jól szituált ember is jár arra. 5 villamos áll meg. És nem kell a kis utcákban bóklászni. Én megvenném. Viszont nagy a tolarenciám az ilyen alakokkal, hangoskodással szemben.

17. vigyefene (válaszként erre: 14. - Hattori)
nov. 16. 16:30
Ááááá, én a Rózsadombon laktam 4 és fél évet, szűkek az utcák, mert régen építették azokat a villákat. Nem is bárhol, de pontos helyet nem irok.
16. Hattori (válaszként erre: 15. - Semleges)
nov. 16. 16:24
Köszi.
15. semleges (válaszként erre: 14. - Hattori)
nov. 16. 13:26
Jó.
14. Hattori (válaszként erre: 12. - Greeneyed)
nov. 16. 11:47

Köszi, ilyen vélemények érdekelnek, akik arrafelé rendszeresen járnak, nem olyanoké, akik újságban olvasnak, meg Rózsadombon laknak.


Olyan lakás, hogy Baross-Dobozi sarok az jó?

nov. 16. 11:16
Meg
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook