Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minimum hány cm-rel legyen magasabb a férfi a nőnél? fórum

Minimum hány cm-rel legyen magasabb a férfi a nőnél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
88. Channa* (válaszként erre: 84. - Unom)
2020. szept. 24. 21:27

De ez nagyon ritka volt régebben.


Általánosban, nálunk szinte mindenki sportolt versenyszerűen, aki meg nem az tuti, hogy ugyan úgy kézizett, focizott, kidobósozott velünk délutánként, azaz ők is rengeteget mozogtak. És nem csak heti 1 alkalommal, hanem ugye mi mindig kint voltunk a téren vagy bent a suliba a tornaterembe vagy a suli sportpályáján.


Tehát, azért írtam, hogy elvétve akadt egy-egy teltebb gyerek, de azoknak meg tuti, hogy volt valami hormonális bajuk, ahogy te is írod.


A fiam is dagi volt másodikba és harmadikba. Már nem győztem diétáztatni, pedig járt judózni, úszni és focizni is. Már nagyon aggódtam, vittem dokihoz is.

Harmadik után viszont nyáron nőtt vagy 20 cm-t, akkor meg azért aggódtam mert nagyon sovány lett:DDD

87. Miss Sárika (válaszként erre: 79. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 21:26
Bizony. ..Ahhoz, hogy véleményt tudjunk alkotni egy emberről, a "felszíntől" mélyebbre kell ásnunk. A látszat néha csal!
86. Channa* (válaszként erre: 79. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 21:21

Haveroknál nekem se fontos, hogy magas és jóképű legyen;)

Sőt! Volt egy barátom, aki ugyan magas volt, de jóképűnek nem lehetett mondani. Olyan Belmondós volt...


És volt egy nagyon jóképű és magas barátom, aki nem sokáig volt a barátom, mert neki jobban bejöttek a duci lányok. Ezen annyira megdöbbentem, hogy alig hittem el. Nem, nem ő mondta, én jöttem rá. Ja, ez a fiú viszont nem volt nagy észlény, pedig akkor még nem tűnt butának, de jó pár év múlva találkoztunk és amíg beszélgettünk azon gondolkodtam, hogy miért is voltam vele abban az 1 hónapban?

85. 71ddaa07fa (válaszként erre: 80. - Miss Sárika)
2020. szept. 24. 21:17
Nem, de ahhoz kell, hogy eljusson oda egy kellemes küllemű ellenkező nemű személlyel, hogy valami miatt szóba elegyedjenek és megmutathassa, hogy lehet nem szép, de gavallér, mint Buga Jóska. :))
84. unom (válaszként erre: 82. - Channa*)
2020. szept. 24. 21:16

Én általános felsőben dagadt voltam. Nem dundi vagy molett, hanem dagadt.

Valószínűleg valami hormonális gebasz lehetett, mert amilyen hirtelen meghíztam pár év múlva ugyanolyan hirtelen lefogytam.

83. Channa* (válaszként erre: 78. - Timycat)
2020. szept. 24. 21:16
Én is sok magas, jó alakú, jóképű férfit ismerek, akik nem is hülyék ráadásul.
82. Channa* (válaszként erre: 75. - Timycat)
2020. szept. 24. 21:13

Egy dagi!?

És ha most megnézed az osztályképeket, akkor rájössz, hogy ő sem volt dagi, csak kicsit teltebb volt a többinél:D


Mi jó sokan jártunk a sulinkba, mert minden évfolyamban volt minimum 6 osztály, de volt amelyikben 8 is, azaz 8*6*20 gyerek, azaz közel ezer! gyerek járt a sulinkba és simán állíthatom, hogy ebből az ezer gyerekből kb. 5 dundi volt a többi mind átlagos testalkatú volt.


És igen! Megsértődnek és én vagyok a bunkó, ha azt mondom, hogy a mai gyerekek és fiatalok nem rendelkeznek túl jó testalkattal...

81. globus
2020. szept. 24. 21:12
Dredd tudja legjobban.
80. Miss Sárika (válaszként erre: 76. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 21:11

Ez így igaz. A külső megfog, a belső megtart.

Viszont nem esélytelenek az alacsonyabb, nem vonzó külsővel rendelkező emberek sem...

79. 71ddaa07fa (válaszként erre: 76. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 21:11

Egy példát is mondanék.

Utaztam Miskolcra még az ezredforduló környékén vonattal. Leült velem szembe egy kissé dundi, cigány származású lány. Gondoltam magamba, ennek az utazásnak is lőttek, majd csak valahogy eltelik az idő és odaérek.

A lány másképp gondolta és elkezdett egy idő után kérdezgetni. Egy ideig kelletlenül válaszoltam, és bíztam abba, hogy előbb-utóbb megunja és békén hagy. Nem így történt. Tovább faggatott, és azt mondtam na jó legyen, akkor beszélgessünk. Egy idő után elkezdtem magam nagyon szégyellni, mert ez a lány sokkalta értelmesebb volt mint én, minden témában otthon volt, ami szóba került. Mondanom sem kell végig beszélgettük az utat, az átszállás után már direkt úgy alakítottam, hogy tovább is együtt utazhassunk. Szerelem nem alakult ki köztünk, egyikünk sem gondolt erre, de azóta is ha találkozunk puszival köszöntjük egymást. De, ha nem lett volna annyira barátságos és közvetlen a leányzó, csak egy buta cigányt láttam volna benne, mert nem rendelkezett 90-60-90-es méretekkel. Mert, mint mindenki én is a csinosat kerestem. Holott, én sem voltam és most sem vagyok álompasi, akinek elég megjelennie valahol és a lányok szájában összefut a körömlakk.

78. timycat (válaszként erre: 74. - Miss Sárika)
2020. szept. 24. 21:02

Én sok magas, szép, okos, normális embert ismerek.


Csak jó körökben kell mozogni. Pl én sportoltam, úszók, pólósok, kézisek, kosarasok, atléták, kajak-kenus-evezősök között "szocializálódtam".

2020. szept. 24. 21:00
Nincs szabály a szerelemben
76. 71ddaa07fa (válaszként erre: 74. - Miss Sárika)
2020. szept. 24. 20:59

A külső alapján választanak az emberek. Az más kérdés, hogy miután az első randin beszélgetnek, megtartják-e a választottjukat. De másodszor és harmadszor is a külső fogja az embert megfogni. Mert, aki nem tetszik valakinek azzal szóba sem fognak állni.

Aki nem rendelkezik vonzó külsővel, legyen az nő vagy férfi, annak valami mással kell pótolni a hiányosságát, hogy felfedezzék benne, hogy szerethető.

Egy nagyszerű külsővel megáldott embernek sokkal könnyebb dolga van.

75. timycat (válaszként erre: 68. - Valaki777)
2020. szept. 24. 20:57

Na szép.


Mikor néha-néha megjegyzem, hogy a fiatal lányok nagy része malackákra hasonlít, szétfolynak, röcögnek, lábak, karok helyett sonkák, csülkök vannak, sportot hírből sem ismerik. Akkor sértődés van, meg paraszt vagyok.


De a fiúknál sem jobb a helyzet, egyre több a nőiesen elhízott (a már lógó has mellett segges, melles is).


Mikor én voltam sulis, 30-ból 1 dagi gyerek ha volt egy osztályban. Most meg lehet nézni az arányokat 😕 Pedig már a rendszerváltás után lettem sulis.

74. Miss Sárika (válaszként erre: 71. - Channa*)
2020. szept. 24. 20:43

Természetesen vannak szép magas, jóképű, ügyes és okos legények is. Véletlen pont ismerek egy ilyet.

..Viszont a többségnek csak káposztalé lötyög a fejében. Mit kezdhetünk egy dekoratív, ámde bugyuta emberi lénnyel?

..ekkor betoppan Dili-Emma!🙂 A DILEMMA!

És az idejekorán árvaságra jutott "magasság" már első körben a süllyesztőbe kerül...

Mert a magasság önmagában mit sem ér. 🙂

73. Channa* (válaszként erre: 72. - Unom)
2020. szept. 24. 20:33
Ja, nem. Volt egy idő, amikor igen (ezt csak én gondolom), előtte még kisebbek voltak...
72. unom (válaszként erre: 70. - Channa*)
2020. szept. 24. 19:48
Ez az átlag. Gondolod, régen az átlag magasabb volt?
71. Channa* (válaszként erre: 69. - Miss Sárika)
2020. szept. 24. 19:48

Lehet, és vannak a városi legendák, hogy egy szép magas, jóképű srác az tuti megcsal, bunkó, stb.;)


És igen, látom, hogy a lányok párjai jellemzően nem jóképűek és egész szépen fogalmaztam és nem is csinosak. A lányok jellemzően a 10-es skálán minimum 9-esek, a fiúk pedig 4-esek talán...

70. Channa* (válaszként erre: 68. - Valaki777)
2020. szept. 24. 19:46

Azta!

A lányok elhízottak, a fiúk meg törpék lettek...

2020. szept. 24. 19:13

Legyen magasabb?

Nem magasság alapján választunk... Manapság, inkább a belső tulajdonságokat részesítjük előnyben. A megbízhatóság felülír mindent, különösen annak, aki hosszú távra tervez.

2020. szept. 24. 16:35
"A KSH hétfőn tette közzé az Egészségi állapot és egészségmagatartás 2016-2017 című felmérését (pdf), amiből kiderül, hogy 2017 tavaszán a 15 év feletti népességben a nők átlagos magassága 164 cm és átlagos testsúlya 69 kg volt, míg a férfiaknál ez 176 cm és 83 kg volt."
67. df1e1c376c (válaszként erre: 66. - Globus)
2020. szept. 24. 00:45
Majd mindjárt lebuksz, miket nem tudsz ;D
66. globus (válaszként erre: 44. - Channa*)
2020. szept. 23. 22:30
Meglepődnél, ha most kellene párt találnod. Főleg társkeresőkön...már másképpen mennek a dolgok, mint régen. 😁
65. df1e1c376c (válaszként erre: 51. - Valaki777)
2020. szept. 23. 22:24
En nem kivannam az otthagyott tarsamnak, hogy egyedul maradjon. Sot!
64. 0c4eeadbce (válaszként erre: 63. - Valakivagyok1984)
2020. szept. 23. 22:08
Direkt írtam a pèldát. De azt sehol nem írtam, hogy nincs izmos 190 cm- es.
63. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 54. - 0c4eeadbce)
2020. szept. 23. 22:01
Miért lenne csontkollekció egy magas féfi?Az enyémnek olyan kigyúrt teste van,hogy már nekem kellemetlen ha esetleg egy trikót felvesz nyáron.Nem értem ezt az összefüggést a cm és a testalkat között😳
62. timycat (válaszként erre: 56. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 23. 22:01
Teljesen átlagos a magasságom, 170 centi vagyok.
61. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 33. - L.luiselotte)
2020. szept. 23. 21:58

Az enyém 188cm én vagyok 160.Van benne valami..neki anno a méretem tetszett meg bennem.


Amúgy nekem nem számít a magasság csak nálam magasabb legyen..mondjuk az nem nehéz.😁

60. 0c4eeadbce (válaszként erre: 59. - Channa*)
2020. szept. 23. 21:47
Csak pèldának írtam.
59. Channa* (válaszként erre: 54. - 0c4eeadbce)
2020. szept. 23. 21:44

Hát nem tudom. Ki mondta, hogy a 190 cm-hez csonkollekció van?


Az én férjem 185 cm magas és 97 kg.


Még véletlenül sem csontkollekció:D


Van válla, jó lábai, megfelelő izomzata és már pocakja is van neki:DDD

Amikor 85 kg volt, akkor sem volt sovány, csak nem volt pocakja.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook