Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minimum hány cm-rel legyen magasabb a férfi a nőnél? fórum

Minimum hány cm-rel legyen magasabb a férfi a nőnél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
118. Channa* (válaszként erre: 115. - 4de07ed93f)
2020. szept. 24. 23:02

Állítottam mást?

Vagy most mi a gond?


Nem tehetek róla, hogy a fiamnak és a férjemnek nem tetszenek a magas nők. Nekem se tetszenek az alacsony pasik. Mi a gond ezzel?

Ha minden nőnek a magas pasik jönnének be, akkor az alacsony pasik sosem kelnének el, de ugye elkelnek...

2020. szept. 24. 22:56
A magyar ráadásul egy alapvetően alacsony népség. Hollandiában a nők átlagosan 175,férfiak 185 cm-esek
116. Érdekes73 (válaszként erre: 114. - 4de07ed93f)
2020. szept. 24. 22:55
Mindenfélére van igény és kereslet :)
115. 4de07ed93f (válaszként erre: 113. - Channa*)
2020. szept. 24. 22:53

Ez statisztika, ami azt jelenti, hogy nem minden esetben igaz,de a nagy számok törvénye.

egyébként kicsi nőben is van trampli, szomszéd lánya, nagyon pici, de olyan széles a csipője,mint egy lónak,rövidek,görbék a lábai,a mellei meg lógnak.

És egy magas nő is lehet légies,csinos. Mrs. Trump is 180 cm.

114. 4de07ed93f (válaszként erre: 110. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 22:51

És tudod mit?Nem.

Szomszédban,nagyon helyes,csinos, kisportolt pasi, focizik, fitneszel minden,a feleségének meg akkora ülepe van,hogy kétszer akkora,mint a pasié,az a széles tipus,aki sosem lesz vékony, a feje is olyan travis.Vagy unokatesóm,ott is a nő nagy buflifejű trampli,unokaöcsém meg nem.De egyszer ülök a strandon a medencében,bejön egy fiú,egy lány,gondolom,tesók a fiú csinos,a nő egy hájpacni és elkezdenek csókolózni...na akkor már leesett,ezek nem tesók.

113. Channa* (válaszként erre: 112. - 4de07ed93f)
2020. szept. 24. 22:50

Még sosem vert meg a férjem, és nem is azért tetszettem neki, mert azt nézte volna, hogy el bír e velem.

A fiamnak sem azért tetszenek a pici nők, mert azokkal bír el;)

112. 4de07ed93f (válaszként erre: 36. - Channa*)
2020. szept. 24. 22:43

jobban lehet verni:)

nem vicc,kisebb nők gyakrabban esnek áldozatul családon belüli erőszaknak

de mivel a nők nagy része eleve alacsony, vagy középmagas ,tehát jóval több van belőlük,mint magasból,ezért többet látsz közülük mindenféle pasi mellett is

111. Channa* (válaszként erre: 109. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 22:42
Az biztos!
110. 71ddaa07fa (válaszként erre: 108. - 4de07ed93f)
2020. szept. 24. 22:39
Az igénytelenek megtalálják egymást. Én arról beszéltem, hogy egy igényes, ám nem egy előnyös külsővel rendelkező férfit vagy nőt nem vesznek olyan hamar észre, mint aki csinos is és igényes is.
109. 71ddaa07fa (válaszként erre: 107. - Channa*)
2020. szept. 24. 22:37
A húgom 13 éves lánya szerintem több kólát ivott, mint én.
108. 4de07ed93f (válaszként erre: 76. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 22:37
ha annyi millióm lenne a,hogy trampli,csúnya,igénytelen buta embernek van párja, multimilliomos lennék
107. Channa* (válaszként erre: 106. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 22:35
A különbség ez a mi és a mai fiatalok között. Mi tini korunkban találkoztunk először az ilyen kajákkal, ők meg már babaként is azt a sültkrumplit eszik, ami csak nyomokban tartalmaz krumplit...
106. 71ddaa07fa (válaszként erre: 105. - Channa*)
2020. szept. 24. 22:34
Igen voltak. Én Budapesten jártam mekibe először 15 -16 éves lehettem akkor.
105. Channa* (válaszként erre: 103. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 22:24

Mi pont így éltünk. Nagymamánál egyszerre legalább 5-6 unoka, bár nekünk nem főzött külön-külön, csak olyat, amilyet mind az 5-6 megevett:D

Mi sem jártunk még étterembe sem, bár a mi anyukánk szakács volt;)

Annyi volt, hogy vasárnap ebéd után elmentünk a cukrászdába, ettünk egy-egy sütit vagy fagyit és ittunk egy-egy málnaszörpöt.

Csokit havonta egyszer ettünk. A mi gyerekkorunkban még nem léteztek gyors kaják, max. Laci konyhák:DDDD Itt meg akkor ehettünk, ha valami banzáj volt (pl. május elseje). Ja, meg néha ovi előtt bementünk egy reggelizőbe és ott pöttyös bögréből kakaót ittunk és vajas kiflit ettünk hozzá:)


Na de, tini korunkba azért már járkáltunk egyedül is pl. edzésre. Én és a bátyám is a Szpariba(Spartacus) edzettünk és már suliba is messzebbre jártunk, így a fél városon átutaztunk és útközben voltak hamburgerezők, meleg szendvicsezők, stb.

Innen ismertük ezeket a kajákat...

Te 10 évvel vagy fiatalabb a tesómnál, amikor te tini voltál, akkor már voltak mekik is talán, ha jól gondolom...


Egyébként a régi hamburgert össze sem lehet hasonlítani a mekissel. Attól nem lehetett meghízni, az nem volt tartósított, az simán megromlott 1 nap alatt...

104. 71ddaa07fa (válaszként erre: 102. - Timycat)
2020. szept. 24. 22:12
Ha nem sportoltam volna, szerintem valahol gurulnék. :)))
103. 71ddaa07fa (válaszként erre: 101. - Channa*)
2020. szept. 24. 22:09

Mert nálunk nem volt divat. A nagyszülőkkel nem jártam gyorséttermekbe. Mamám minden nap főzött. Volt, hogy többfélét is, mert az összes unoka hozzá ment iskola után, ugyanis a szülők dolgoztak. Egyikünk a tejbegrízt,m a másik a pörköltet a harmadig a levest nem ette meg, így mindenkinek mást főzött.

Volt egy kis kertjük ott termesztett dolgokból főztek általában. Persze a húst azt vették.

Mint előbb is írtam, mindig vizet vittem magammal osztálykirándulásokra egy katonai fémkulacsba. Nagyapám anno katonatiszt volt és megmaradt ez a kulacsa.

Persze aztán én is megismertem középiskolás koromban a hamburgert. De most sem vagyok nagy fogyasztója. Évente 2-3 alkalommal, ha valahol kirándulunk, vagy éppen sportrendezvényen vagyunk és hazafelé menet a kocsiban megeszünk egyet.

Mi is főzünk minden napra magunknak meleg ételt, nagyon ritka, hogy rendelnénk valamit.

102. timycat (válaszként erre: 99. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 22:02

Persze. De ha sosem sportoltál volna és előregyártott ételeket ettél volna akkor is csak ennyi felesleg lenne rajtad?


Férjem is ilyen. Sosem volt sovány, amikor még sportolt akkor sem, kis szigetelés mindig volt rajta.

Most hogy már rég nem sportol rakódnak rá a plusz kilók. Én és ő ugyanazt és kb ugyanannyit eszünk, ő hízik, én nem. Igaz én még edzegetek.

101. Channa* (válaszként erre: 99. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 21:59

Hogy nem ismerted a hamburgert?

A tesóm 54 éves. Ifjú korában birkózó volt, és minden edzés után hamburgert vett 18 Ft-ért és azt ette. Na jó, nem mekist, hanem pl. a Kálvintéren a hamburgeresnél;)

Tehát, már elég régen van ahhoz hamburger, hogy ne ismerd. A meki az egy más tészta, az később lett sokkal...

100. Channa* (válaszként erre: 97. - Timycat)
2020. szept. 24. 21:57
Hát igen. Jellemzően sehová nem vesznek fel szívesen nőket. Én jellemzően hátszéllel kerülök be a munkahelyeimre...
99. 71ddaa07fa (válaszként erre: 96. - Timycat)
2020. szept. 24. 21:54

Ez azért nem ilyen egyszerű. Persze vannak ilyen családok is.

Én egészen addig nem tudtam mi az a Burger King McDonalds, és hasonlók még középiskolás koromban el nem kezdtünk színházba járni. Akkor a barátok mondták menjünk el oda, mert meg szeretnének enni egy hamburgert, kólával. Én csak néztem, mint Rozi a moziban. Röhögtek is rajtam, mert a fémkulacsomat, ami vízzel volt tele oda is bevittem.:))

Én főzelékeken nőttem fel, és sima otthoni kajákon. Imádtam mindig focizni, délután eltűntem és este sötétedéskor tértem haza nyaranta. Egészen két évvel ezelőttig mindig volt valami sport az életemben, mégis volt rajtam mindig fölösleg.

Nincs semmi hormonális problémám. Egyszerűen olyan vagyok, hogy nekem elég ránéznem a kajára, attól hízok egy kilót.

98. Channa* (válaszként erre: 96. - Timycat)
2020. szept. 24. 21:53

Igen, én is így gondolom.


Ismerek olyan családot, ahol az anyuka csak annyira képes, hogy olajba beledobja az előre panírozott vackokat és a mirelit krumplit és azt eszi a család minden nap.


Ez a család a tesóm fia, felesége és a gyerekeik:DDD


Imádnak átjönni hozzám a gyerekek és az unokaöcsém is, mert akkor normálisat esznek végre, illetve a tesóm is szokott főzni nekik férfi létére csak, hogy ne kelljen azt enni a fiának és unokáinak;)


Én a fiamat megtanítottam főzni, 1.) mert nem csak a nő dolga a főzés, 2.) ha nem tudna főzni a leendője, akkor ne kelljen ilyeneket ennie:D

97. timycat (válaszként erre: 95. - Channa*)
2020. szept. 24. 21:47
Nálunk nem mernek felvenni IT-ra nőt, mert úgysem ért hozzá csak a baj lesz vele 🤦‍♀️
96. timycat (válaszként erre: 82. - Channa*)
2020. szept. 24. 21:45

Ez szerintem a szülők hibája. A gyerek nem látja otthon a mozgás szeretetét, hogy lenne igénye a sportra? Engem felháborít az is ha a család rendszeresen gyorskajákat ebédel.

Saját kényelmük miatt szeméttel tömik a gyereket, erre szoktatják rá, igénye sem lesz normális ételeket enni.

95. Channa* (válaszként erre: 89. - Timycat)
2020. szept. 24. 21:44

Én is vagyok sokszor hasonló helyzetben, bár nekem a külsőm közel sincs olyan, mint a tied, így nincs nyelv összeakadás, elvörösödés és semmi, de az IT világában sokszor érzékelhető egy megbeszélésen, hogy szeretnének mellőzni, mert úgy sem tudom, hogy miről beszélnek;)


Aztán rájönnek, hogy tévedtek:D

94. 71ddaa07fa (válaszként erre: 89. - Timycat)
2020. szept. 24. 21:38
Igen, pont erről akartam írni, mint Te is tetted a hozzászólásod második felében. Nagyon sokan nem merik leszólítani azt a szép nőt, mert azt gondolják a szépség egyenlő a megközelíthetetlenséggel.
93. timycat (válaszként erre: 88. - Channa*)
2020. szept. 24. 21:35
Az én osztályomban is szinte mindenki sportolt valamit, nem feltétlenül versenyszerűen, de amatőrként szinte mindenki.
92. Miss Sárika (válaszként erre: 85. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 21:35

Értem!🙂

Buga Jóska: "Már világ életemben gavallér voltam. Már legény koromban - pedig jó sokáig voltam legény - akik ismertek azt mondták: Buga Józsi nem szép ember, de gavallér."

91. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - Valaki777)
2020. szept. 24. 21:31
Akkor túlnőttem az átlagot 1 centivel :)A súlyom meg alatta van több mint 10 kilóval.
90. 71ddaa07fa (válaszként erre: 87. - Miss Sárika)
2020. szept. 24. 21:31
Ásás helyett sokan inkább elmennek egy nem túl előnyös külsejű ember mellett. Én is ezt tettem egykor, de szerintem 50 -ből 1 ember, aki ásóval közlekedik.
89. timycat (válaszként erre: 76. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 24. 21:28

"Egy nagyszerű külsővel megáldott embernek sokkal könnyebb dolga van."


Férfiaknál mindenképp, nőknél picit nehezebb a sztereotípiák miatt.

Az tény hogy engem nem (csak) a szakmai múltam, felkészültségem, hanem a 90-60-90-es méreteim, a derékig érő hajam, vállalható pofim miatt vett fel anno a HR-es.

Keményen ki kellett vívnom a tiszteletet, férfiak között dolgozok. Nem egyszer ültem le úgy a tárgyalóasztalhoz, hogy éreztem a partneren, hogy úgy indul a beszélgetés hogy szerinte én sem az eszemért vagyok itt, de az is ciki ha belépek és összeakad, majd elvörösödik az épp beszélő úriember nyelve... a kollégáink azóta is élcelődnek ezen (is).


Az előnyös külső tény, hogy sokat tud segíteni, de vannak hátrányai is.

A párkeresés sem egyszerű, van egy csodaszép, okos barátnőm normális, átlagos fiú nem meri még megszólítani sem, mert hogy úgysem állna le vele vagy elszaladnak, mert úgysem tudnák megtartani, pedig barátnőmnek már tele van a hócipője a "vagány" csudaszép pasikkal, vágyik egy szürke kisegérre, de azok félnek tőle vagy elszaladnak előle.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook