Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány társaságban fórum

Magány társaságban (beszélgetős fórum)


2010. jún. 1. 11:58
2 perc és délután van.. :S kezd elmenni a nap:D
2010. jún. 1. 11:49

Délelött takarítás, stb... lazán kisújból, de nem túlzásba vive :)))

délután gyerek rendezés, doki, vizsga, stb....

ugyhogy zajlik az élet!

2010. jún. 1. 11:33

Neeeeeeeeeeem, én ezt Szeretném!!!!!!!!!!! és mindent megtettem volna csütörtök délelőtt, csak így bejött ez a szösz...:S

Most költöztünk ide, de már sok mindent kigondoltunk, úgy h a lakótársam anyukája a környékén lakik, ott fogjuk megsütni a dolgokat..


Nagyon nagyon várom hogy jöjjön haza barátnőm:) Csak a takarítással vannak gondjaim.. de ha már belekezdtem, menni fog:) csak még neeeeeeeeeeeeeee:)


Te mit csinálsz ma?

41. mamcili (válaszként erre: 40. - 5bfba16667)
2010. jún. 1. 11:26

Lehet ez egy jelzés...

De mi az a túróruditorta? és a csokis kalács?


Rántottakat előkészítheted, be a hűtőbe, fagyasztóba és ha visszajött az áram, akkor kisütőd frissre melegre.... palacsinta tésztát is kikeverheted elötte, és frissen sütni :) tésztákat meg elötte való nap is kisütheted, vagy kérj meg egy szomszédot, akinek gáztűzhelye van és jóban vagy vele :))

Figyelmeztetlek, semmit sem kell!

Tedd jó érzéssel :)

2010. jún. 1. 11:20

Köszii:) csak az a gond, hogy megvan a rendelés. Mármint hogy miket főzzünk:)

A csajszi ausztráliából jön, tehát rendes kajákat kell neki művelni:D


Rántott gomba, rántott hús, resztelt máj, görögsaláta, túróspalacsinta, tiramisu, pizza, tojássaláta, csokis kalács, túrórudi torta.. Ez a menü. Talán picit túlzásnak tűnik, de normális adagokban annyira nem lesz gáz. No ezeket kellene megcsinálnom csütörtök 11ig. Szerdán egész nap dolgozom. Ma kell takarítanom, meg panírozgatni, salátát csinálni, meg tiramisut, meg talán a palit. Jááááj. Hogy bekaptuk ezt az áramosdit:)

39. mamcili (válaszként erre: 38. - 5bfba16667)
2010. jún. 1. 11:16

Na mégis ott vannak a jók!


Én meg jókat kuncogtam közbe! :))


Főz előtte való nap, másnapra legyen a hűtőben, mondjuk egy kis zsírban sült husi, (hidegen szeletelve kenyérrel, sajtal, salátával) és egy kis saláta? ;) Mit szólsz?

2010. jún. 1. 11:10

Annyira szeretnék én is valami jót írni, de kinézek az ablakon, és szakad az eső, ronda a táj, majdhogynem köd van júni 1-jén. Körbenézek a lakáson, és takarítani kéne:S:D


Viiiiiiiiiiiiiiszont:D 2 nap múlva jön haza barátnőm ausztráliából 10 hónap után. délre megyünk érte a reptérre. Erre tegnap este bedobtak egy cetlit, hogy csütörtökön reggel 8tól 1ig nem lesz áramunk. Persze villanytűzhelyünk van, tehát nem tudunk főzni, meg semmit. Elképesztő módon összejön minden, ha valami jó is történne végre. No mindegy:) De legalább hazajön:)


Mi is voltunk ma vérvételen, fél7re kellett volna odaérni, már negyedkor ott voltunk, így csak 5 ember volt előttünk. Ez jóóóóóó:)

2010. jún. 1. 11:04

Esik az eső!

de megvolt az előnye :)

2 órás rendelői várakozás, csupán fél órás volt, kezeléssel együtt, hát kell ennél jobb:)

Ja és kaptam egy olyan tálat, amire már régen vágytam és nagyon olcsó volt :)

36. mamcili (válaszként erre: 33. - 5bfba16667)
2010. máj. 30. 14:56

Megvolt :)

Nem álmodtam semmit ugyan, de végre aludtam egy nagyott :)

Jó dolog:

Elkészült a kockás kosárkám :)

Sőt!!! Bár az idő kezd romlani, mégis remek napom van :)

35. mamcili (válaszként erre: 32. - 6f773a273c)
2010. máj. 30. 14:54
Mit tanulsz?
34. mamcili (válaszként erre: 24. - 5bfba16667)
2010. máj. 30. 14:53
Szívesen :)))
33. 5bfba16667 (válaszként erre: 32. - 6f773a273c)
2010. máj. 29. 23:15

No tessék. Csupa dolgok. Most pedig játszuk azt, hogy mindenki szépet álmodik..:) Kiskutyusom lassan ébreszt, úgy h jóéjt mindenkinek:)

Remélem holnap is lesz mit írni, midnenkinek:P

32. 6f773a273c (válaszként erre: 24. - 5bfba16667)
2010. máj. 29. 21:43

Teljesen egyetértek!!köszönjük,hogy foglalkozol velünk!:)


mai nap:megtanultam 4 tételt,barátkoztam,nevettem,kutyáztam,megismertem egy új kutyát,megbeszéltem valami fontosat a barátommal,sütött a nap,meleg volt:)

2010. máj. 29. 19:51
;)
30. mamcili (válaszként erre: 29. - 5bfba16667)
2010. máj. 29. 19:30
:))
2010. máj. 29. 19:26
És ma nem harapott meg nagyon a kiskutyám:D
2010. máj. 29. 18:55

Kisütött újra a nap:)

És a levegő is felfrissült kicsit.

27. mamcili (válaszként erre: 25. - Toprengo)
2010. máj. 29. 18:24

És ott a kis csoda az életedben :)

Sok örömöt :)

26. mamcili (válaszként erre: 23. - 5bfba16667)
2010. máj. 29. 18:23

De jó!

Örülök, hogy ennyi jót tapasztaltál :)

2010. máj. 29. 15:46

Sziasztok!

Ismerem én is az érzést... nehéz kiszabadulni, de lehetséges. Valóban rajtunk múlik.

A napsütést ma én is élvezem, nemrég állt el az eső, egész nap esett. Most végre süt a nap, és délután talán ki tudunk menni sétálni!

24. 5bfba16667 (válaszként erre: 18. - Mamcili)
2010. máj. 29. 15:39

Most erre ez jutott sajna csak eszembe, hogy Blőá. Gyerekes, de kifejező. Ez iszonyú. Hogy valaki ennyire mocsok legyen.. Sajnálom nagyon, irtózatosan nehéz lehetett újból hinni az emberekben. Ráadásul Te vidítgatsz minket.


Köszönöm:)

2010. máj. 29. 15:36

Na a tegnapi napomban nekem is volt nagyon jó:) A Nagymamám azt mondta, hogy nagyon szeret, és nála ez nagy dolog, hogy ilyet mondd, kicsit hideg ember, de ettől még fantasztikus Nagyi.


Tegnap nem vettem magamnak Pringles-t (vagy hogy írják) a boltban. Ma jöttek Anyumék látogatóba, és hoztak:) Nem nekem kellett főznöm, mert a lakótársam nagyon rendes volt. És még a kajcsi is isteni lett. És ma rájöttem, (szerintem, egyáltalán nem biztos hogy ez tényleg így van, csak magamon éreztem eddig) hogy az ember minél nagyobb társasággal próbálja körülvenni magát, annál kevesebb az igazi barátja. Ééééés ezen felül annál magányosabbnak érzi magát. Én ezt tapasztaltam magamon...


Nagyon szép ez a nap. Süt a napocska, és holnap jön haza a Párom németországból:)

22. mamcili (válaszként erre: 20. - 64d640aa58)
2010. máj. 29. 11:46

Higgy magadban, hisz azok az emberek, akik körülötted vannak pont olyannak szeretnek amilyen vagy.


Vizsgáld meg érzéseidet:

Hogyan érzed magad a bőrödben?

írd le mi a "rossz" és mi a "jó" benned

A rosszat fordísd át jóra, "így vagy jó, ahogy vagy, fogadd el magadban, hogy ez vagy TE és milyen jó, hogy te ebben más vagy :)

a jó érzést viszont.... (mint az előbb leírtak)

Mi volt a mai jó érzésed?

Te is ide írhatod!!!

Egyszerre csak eszre fogjuk venni mitől szép a világ.

Egy szép épület, egy szép növény, egy állat...stb.

2010. máj. 29. 11:41

Mindenkinek aki valamiért itt van:)


Fogd meg a legszebb álmaidat :)

Öleld magadhoz dédelgesd, szeresd és gondozd:)

Fiatal vagy, nagyon!

Higgy a jóban, még akkor is, ha történnek rossz dolgok :)

Lásd meg, hogy lehetet volna rosszabb is, így a rossz is tud "jó" lenni.:))

2010. máj. 29. 11:39

Én is ilyen helyzetben vagyok.

Nem szeretek egyedül lenni,mert szeretem a társaságot,de ha sok ember vesz körül,barátok vendégek,akkor olyan nyomasztó,nem érzem jól magam úgysem,néha olyan fuldokló érzésem van.

Ha megyünk valahová,akkor szintén rámjön sűrűn ez az érzés.

Úgyérzem hogy mindenki engem néz,mindenki összesúg rólam beszél,és azért néznek mert valami rosszul áll rajtam,csúnya vagyok...stb

Aztán van olyan hogy ez elmúlik...

19. mamcili (válaszként erre: 17. - 6f773a273c)
2010. máj. 29. 11:35

Nagyon jó !

Látod a jó dolgokat, az apró örömöket :)

Figyeld csak tovább és legyél hálás érte :)

18. mamcili (válaszként erre: 13. - 5bfba16667)
2010. máj. 29. 11:32

Akkor most Én jövök:)


Nekem a legjobbnak vélt barátnőm és az életem párja bizonyult a legnagyobb ellenségemnak.

Hazugságok hálójában született meg gyermekünk, mait én észre sem vettem.


A legnagyobb fájdalom az volt, mikor még akkor sem ismerte be mikor mindenre fény derült.

ennek 7 éve.


A mai napig nincs egy igazi baráti kapcsolatom, de rájöttem arra is hogy ezen nekem kell túllépnem, ha újra BOLDOGAN szeretnék élni és nem megkeseredve!


Minden napra egy jó:

Csak hogy tudd az apró dolgok teszik nagyá a jó érzéseket.

26 szerda

végre süt a nap lehet játszóterezni

27 csütörtök

Kislányom túl van a zongoravizsgán, ami nagy sikert jelentet számára, így én is örültem a sikerének (3 hónapos zongorázást követően)

28 péntek

Reggel már úgy keltem, hogy nem volt lábgörcsöm hetek óta tartó mozgáskorlátozottság óta(több mint egy hónapja betegállományban vagyok)

Ráadásként ma is jó idő volt, így végre kiszabadultunk a szabadba.

17. 6f773a273c (válaszként erre: 12. - Mamcili)
2010. máj. 27. 19:05

:) köszönöm a sok sok bíztatást:)


A mai nap mi volt jó érzés?

megtanultam két töri tételt,most tanulom a harmadikat:)


Találkoztam a barátommal,szedett nekem virágot,és ettünk fagyit.szeretem ahogy megsimogat:)


A kutyám hozzámbújt.


elolvastam ezt a sok jót,amivel bíztattatok:)


jó tudni,hogy vannak még emberek,akiket más is érdekel:) pillanatnyilag ennyit tudok,amit érdemes emliteni,de azthiszem egyre több mindennek tudok örülni,mert keresem azt,hogy minek tudnék:) csak pozitívan!:) (legalábbis próbálok:))

16. 6f773a273c (válaszként erre: 13. - 5bfba16667)
2010. máj. 27. 19:02

HOgy áll azóta a helyzet?

nem értem a másik barátnődet,miért avatkozik bele a Ti dolgotokba.és azt sem értem mért kéne Neked vezekelned?

Te semmi rosszat nem tettél,csak jót!ki érti ezeket az embereket?:(

15. 6f773a273c (válaszként erre: 14. - Flasch)
2010. máj. 27. 19:01
Igen,kezdem észrevenni,hogy nagyon filozofikussá válok mostanában,mindenre keresem a választ,órákig tudok olyanokon gondolkodni,hogy tyúk vagy tojás?...és nagyon sokat tudok egy egy ilyenen rágódni,és mindig visszatérek.most vagy felnövök,vagy meghülyülök:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook