Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány társaságban fórum

Magány társaságban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
254. mamcili (válaszként erre: 251. - 5bfba16667)
2010. júl. 11. 17:35

ez teljesen normális...

te sem vagy mindig toppon :)

Haragudj, de ne sokáig, békélj meg :)

hidd el jobb érzés...

ja és bocsájs meg magadnak is :)

2010. júl. 11. 17:25

A valtozasok korarol valamit olvassatok el.Nagyon erdekes:

[link]

252. MissRituska (válaszként erre: 250. - Mamcili)
2010. júl. 11. 17:24
Azert felek a valtoztatastol,mert felek h rajovok megis O lett volna akire szuksegem van.A problema az,h Nekem magammal van bajom es szerintem elobb a felelmeimmel kellene szembe szallnom ahhoz,h teljes,felnott NO kent tudjak vislekedni.Az egyik ilyen nagy felelmem az eyedullet,az h bebizonyitsam magamnak,h tudok egyedul is lenni.12 eves koromig a nagyszuleimtol fuggtem erzelmileg,azota pedig ferfiaktol.A lelkem mevan tepazva.Rendbe szeretnem tenni,de ehhez nagy batorsag es ero kell.Es ezert nem is tudom boldogga tenni.Tul sok a "lelki"bajom ahhoz h elenedett es boldog tudjak lenni (egyenlore).Szeretnek egyszer En is boldo lenni.Es imadom az anyukam,de nem olyan eletet elni,mint O.
251. 5bfba16667 (válaszként erre: 248. - Mamcili)
2010. júl. 11. 16:07

De én most mindkettőre haragszom..


Jáj nem tudom mi lesz.. Amúgy az ilyen baromságokon felül az én párom is irtó rendes bír lenni.. (jobb napokon):D:D najó nem:D

És valahogy mégsem.. Nem tudom mi van velem..:S

250. mamcili (válaszként erre: 246. - MissRituska)
2010. júl. 11. 15:57

miért nem tudod boldoggá tenni?

miből gondolod ezt?

miért nem vagy elégedett magaddal?

249. mamcili (válaszként erre: 244. - MissRituska)
2010. júl. 11. 15:57
miért félsz a változástól?
248. mamcili (válaszként erre: 243. - 5bfba16667)
2010. júl. 11. 15:56

van hogy ilyenkor, jobb a magány...

mert egy szó tehet a tűzre...

És sokszor ilyenkor tök mindegy mit mondanak...


és hidd el a legjobb barát, tudja mikor kell magadra hagyni...

247. mamcili (válaszként erre: 242. - 5bfba16667)
2010. júl. 11. 15:55

végre kijött belőled:)

hát tényleg szar a helyzet, de hidd el nem is annyira...

Szerintem neked most önmagaddal kéne foglalkozni és hagyni egymást élni...

Mert lehet ami neked jó az neki nem...

és fordítva...

nem feltétlen kell szakítani, de egy beszélgetés rátok fél...ki mit lát és miért érzi magát rosszul...

te miért nem mentél a hungaroringre vele?

és ne bőgj :)

csak sírj :)


Az nem is baj, hogy nem szól ám bele...

mert mindkettőtöket szeret...


Ám neked sem kellett volna őt megvédened elég nagyfiú már :)

vagy van egy kisfiad???


szerintem egy beszélgetés rátok férne

2010. júl. 11. 15:55
Benne vagyok egy kapcsolatban ahol a fiu nagyon rendes es nekem megsem ugy erzem h O kell,ami miatt teljesen kivagyok.Miert nem tudom ertekelni?Ha Ot nem tudom ertekelni,kit fogok???Es ha belegondolok abba h valaki mas boldogga teszi,ugy ahogy En nem tudom,az nagyon bant.De mar nem sokaig birom,mert felorlom magam.
2010. júl. 11. 14:45

Én is gyáva vagyok.. Nagyon, hidd el..

Mi a Te storid?

2010. júl. 11. 14:20
Panka!! Annyira jofej vagy! :) En meg vekenek a semmi kozepen!Gyava vayok valtoztatni,mert felek,pedig erzem h nem jo.
2010. júl. 11. 10:38

Jah, és persze mindkettő látta, h mennyire kivagyok borulva, de egyik sem maradt velem..

Mire való A TÁRS, és A LEGJOBB BARÁT....

2010. júl. 11. 10:37

Hát nekem tegnap kiborult a bili..


Tegnap előtt a páromáknál voltam, és a szülei elmentek nyaralni 2 hétre, most van a 30.házasságiuk. Na és kiírták a párom Nagyijának, h mit kell csinálni a ház körül, meg a barátommal.

Volt egy programpont, hogy Norbi reggeliztetése.

Hát szó szerinte szarrá röhögtem magam, hogy 27 évesen tényleg szükséges ez? Majd a Nagyija nagy felháborodva üvölteni kezdett velem, meg h én sem vagyok tökéletes, és amúgy is ez nem nagy dolog, és minek képzelem én magam..


(jaaaa, azt elfelejtettem, hogy előtte ecseteltem az enyhén antiszoc öcsém előző napi kajáját, mikor is krumpliőürét alkotott husival.. szörnyű lett, de ő csinálta!!!) Mert ugye a párom ilyet se tud..


Na mindegy. a Nagyis stori lényge, h nem védett meg a barátom, és ezért nekem kellett magamat, így valszeg csúnyán beszéltem a nénivel, mert azért baleknak ne tartsunk már, h hagyom h szídjanak..


Aztán felmentünk, és megkérdeztem, h miért nem védett meg.. Nem mintha szükségem lenne rá, de azért mégis.. Mert h egyetértett, h szemét vagyok, és ocsmány módon beszéltem a Nagyijával.

Mondtam, h őt is megnevelhették volna a szülei, és ha én lettem volna az, én meg is tettem volna.. Erre közölte, hogy ha én lennék a szülője, már rég nem lakna otthon.


Aztán megbeszéltük, hogy minden hétvége úgy fog telni, hogy egyik napot együtt töltjük, olyan minőségi módon, csak a másikra figyelve, valami program, vagy bármi.. de együtt, a másik napot pedig külön, mindenki alkossa a saját dolgát, hét közben nem nagyon van rá idő.

Hát a tegnapi nap úgy telt, h rohangáltunk bank, posta, neki alkatrészek, aztán leült a gépe elé, negyed 8kor kikászálódott (addig hozzá se lehetett szólni), és h na akkor most vigyük az ágyat.. Az egyetlen kérésem az volt, h hadd lássam a meccset.. a tegnapit.. Fél12-re lett kész az ágyam éjszaka, és persze szemétláda vagyok, ha nem segítek, úgy h persze azt sem láttam..

a mai napon pedig a Hungaroringen van, valami motoros napon, tehát ma se látom..

Egyszerűen elegem van:(:(



Aztán. a lakótársam, Dani.. Megbeszéltük, hogy a vasárnapot együtt töltjük, mert itt élünk egymás mellett, de kb 3-4 hónapja nem is beszélgetünk..

Erre beszervezte a 3 napja ismeri "barátnőjét" mára, és elmetnek strandolni.


Tegnap annyira kiborultam h 7 körültől bőgök, nem aludtam éjszaka egy percet sem, és azon gondolkoztam, h miért kapom ezt? Miért vágnak hozzám folyton szart, ha én simogatok?


De kitaláltam, h mi a megoldás. ez a változás 2010, nekem:D


2 hét múlva megjönnek a barátom szülei, utána én búcsút mondok neki.. És előről kezdem az életem.

Előről kezdem az építkezést. Mindent, lépésről, lépésre. Csak sokkal keményebben..

Elegem van, h annyira naiv vagyok, h folyton át vagyok Ba---sz--a a palánkon.


Elég!

Ez az én haditervem..


ps:

sajnálom, de most kijött..:(:(

241. mamcili
2010. júl. 11. 03:13

nameséljetek csak

mi a csalódás tárgya...

Beszéljük ki :)


a pöri meg fincsi lehet:)

2010. júl. 11. 01:09

Hát. a Pincepörkölt olyan bográcsban kreált történet, hús és krumpli egybesütve.. hagymák, pici szalonnák, meg paradicsom.. CSak nem bográcsban alkottuk. De jó lett..

Én is ma csalódtam egy nagyon jóba. Tegnap a legjobb-ban.. Hát..

Szerintem ilyen az élet. Egyszerűen mindenki magából indul ki. Te tusz 150%ot nyújtani egy barátságban, míg valakinek ez a 25%.


Én is pont most próbálok változni, változtatni, kicsit erősebb szűrőt felrakni magamnak.. A kit engedek be, és kit nem..


Beszélj a dolgokról, h mi bánt..

Egészen jó hallgatóság vagyunk:D

239. mamcili (válaszként erre: 238. - MissRituska)
2010. júl. 11. 00:19

Mi volt gyerekkkorodban?

ha tudsz rólla beszélni...

Milyen félelmeid vannak? és miért?

2010. júl. 10. 23:45

Sziasztok!

Hozzam az elet mindig olyan baratokat sodor akikben nagyon nagyot csalodok.Egyre nehezebb feldolozni.Na meg mindenkinek mindig megakarok felelni es nem tudom elviselni h ha valaki nem szeret feltetel nelkul es igazan,ami a gyermekkoromra vezetheto vissza.En is mindi MAS-nak erzem magam.Mas mindig tudja mi a jo,mas hatarozott,mas kiegyensulyozott...En meg????

Ahelyett h lepnek es szembe neznek a valodi felelmeimmel inakabb gyartok magamnak amik miatt sulyosan szoronghatok.Hat kb ennyike.:)

237. mamcili (válaszként erre: 236. - 5bfba16667)
2010. júl. 10. 22:32

téged is:)


milyen a pincepörkölt?

2010. júl. 10. 22:30

De jó, tornázni..

egésznap takrítottunk, most ágyat rakunk össze, és pincepörköltet csinálunk..:)


Isten hozott:)

235. mamcili (válaszként erre: 234. - MissRituska)
2010. júl. 10. 20:21

Szia

Köszöntünk...

Miben ismertél magadra?

2010. júl. 10. 19:01
UHHH De jo ez a forum!Egy csomo mindenben magamra ismertem.MAr nem is olyan rosssz,h vannak igy masok is. :)
2010. júl. 10. 17:51
meg fogom keresni:)
232. mamcili
2010. júl. 10. 14:53

Millan, Cesar - Peltier, Melissa Jo:

A csodálatos kutyadoki

megjelent könyve:)

231. mamcili
2010. júl. 10. 13:17

szia!

én ma már tornáztam :)

Úgyhogy megdicsérem magam:)

Szép napot!

230. mamcili (válaszként erre: 229. - 5bfba16667)
2010. júl. 9. 22:54

most néztem egy filmet :)

jókat kacagtam :)

még nem tudom szerintem a szokásos takarítás...

2010. júl. 9. 20:20
És mit csinálsz magányosan?
228. mamcili (válaszként erre: 226. - Mamcili)
2010. júl. 9. 19:34
magányos leszek, picur apjához megy...
2010. júl. 9. 14:57

Áthozzák végre az ágyam, aztán szombaton bulizunk a lakótársammal..:D este meg meccs. Vasárnap este meg buli itthon, és meccs este..


Nem fogunk unatkozni.. Nektek?

226. mamcili (válaszként erre: 225. - 5bfba16667)
2010. júl. 9. 13:06
mivel töltöd a hétvégét?
2010. júl. 9. 13:04

Én drukkolok:D De tényleg:D


Nekem valahogy most nagyon jó.

Ma nagyon. Jól érzem magam, mindenki mosolyog, és hétvége lesz.. Imádom a hétvégeket:D

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook