Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány társaságban fórum

Magány társaságban (beszélgetős fórum)


74. mamcili (válaszként erre: 73. - Mamcili)
2010. jún. 16. 21:28
Ma ajándékokat készítettünk, annyira élvezem az ilyen munkát, csak ne piszkáljanak közben....
73. mamcili (válaszként erre: 72. - 5bfba16667)
2010. jún. 16. 21:26

Semmi extrát nem csinálok, csak dolgozom :)))))))))))

végre !!!!!!!!


Ma meg egy nagy rózsaszín pontot kaptam :)))

2010. jún. 15. 22:49

Naaaa.. Dejó:)

Akkor valamit nagyon jól teszel:D

71. mamcili (válaszként erre: 70. - 5bfba16667)
2010. jún. 15. 21:57

Ma a munkahelyemen 3 személyes dicséretet kaptam :)


Nagyon jó érzés volt :)

2010. jún. 15. 10:29

Aztaa:) Ez nagyszerű:)

Reggel isteni finom lett a kávém:D

Ugyan megint csak 5 órát aludtunk, de ettől függetlenül már élek:D


És már csak pár nap a Twilight premierig.. Hmhm:):)

69. mamcili (válaszként erre: 68. - Mamcili)
2010. jún. 14. 21:48
mai öröm: kész lettünk, Minden az elképzelés szerint. elkészült, bár elég sokat kellet módosítani rajta.
68. mamcili (válaszként erre: 67. - 5bfba16667)
2010. jún. 13. 22:27

Szia örülök, hogy vagy:)

Biztos szép lesz, mármint az ágy és a tükör...

Jaja, lesz ám..., de nagyon szeretem ezt az időszakot bár elég feszült néha... :)

Meleggel, nincs különösebb bajom, csak ne kelljen buszon lenni, és legyen a közelben hidegvíz :), ja és jól jön egy napszemcsi, mert az mindig tthon marad :), ugyhogy ha véletlen viszem az már egy nagy öröm :)

Köszi :), jó lenne:)

2010. jún. 13. 10:35

Hahó!


Itt vagyok ám, csak annyi sok minden történik, ogy feljövök, írnék, majd el kell szaladnom, és nem fejezem be az írást. Bocsánat:)


De nekem ez most pozitívum. A napok nagyon nehezek, de kihívások, és minden egyes teljesített nap sikernek számít.. Aztán végig alszom az éjszakát, és midnen kezd előről. Ma fogjuk lefesteni az ágyunkat:)


Akác zöld lesz.És a párom csinál mellé nekem egy zöld tükröt:) haha:)


Akkor lesz meló mostanság, egy ballagás megszervezése nem kis feladat. Én is megtettem már a gimiben. Elég is volt:)

Szóval el fogsz fáradni:)


Tegnap otthon voltam Anyuméknál, és nagyon kitettek magukért. Felfújták a kismedencét, istenieket főztek, huh, nagyon jó volt hazamenni:)


Kívánom hogy juss el majd a strandra. Ez a hőség, nem ritkán kiborító:(

66. mamcili (válaszként erre: 64. - 5bfba16667)
2010. jún. 12. 20:59

Hova lettél Panaka21?


Hiányzik a pozítív visszajelzés?


Na nekem most a pozítívum, hogy még tudok dolgozni :), pedig nem éppen jó napokat élek meg.

Örülök, a melegnek, de a strandnak még nem örülhetek, mert készülünk a ballagásra és az nálunk mindig nagy esemény:)


És rendszeresen szép is meghitt is.


Nagyon jó érzés, hogy a szülők becsülik annyira a gyerekeket, hogy csendesen vannak jelen az ünnepségeken és nem zajosan, a mai világban ez nagyon ritka.

65. mamcili (válaszként erre: 64. - 5bfba16667)
2010. jún. 8. 21:19

Csak egy egyszerű asszisztens :).

Higéniára, viselkedésre, emberi normákra, és persze tanári irányitás mellett a tanulásban is segítem őket.

Nagy kihívás minden nap, de egy csodával felér, amikor sorra jönnek a sikerek :)


Az én lánykám osztályának is készítettem honlapot, de a szülők nagy része minimálisan használta a honlapot. Sajnos!!!

Pedig nagy segitség lehetet volna a tanulás során.


Az nagyon jó ha sok mindenhez ért!

Apukám mindig az mondta, egy jó ember mindent meg tud csinálni a háznál, egy jó asszony meg finomakat főz. :)

Érdekes dolgokról tanulhatsz, engem is érdekel a kommunikáció. és mi leszel ha elvégzed? Mire jó egy ilyen szak? Már bocsi a fura kérdéseimért, de kiváncsi vagyok.


Régen valaha nem voltam egy jó tanuló, nagykoromra nőtt be a fejem lágya... :)))

Azóta sok minden érdekel, de az önbizalmam az nem túl jó :(


Mai napi jóérzésem készülnek a kis meglepetések, mintegy 30 db, amiben én is segítek :)

64. 5bfba16667 (válaszként erre: 63. - Mamcili)
2010. jún. 7. 23:41

ÁÁÁ, nem asztalos, csak olyan ezermester, és mindenhez ért. De konkrétan tényleg mindenhez. Legyen az asztal, ágy, csap, autó, bicigli, vagy varrás. Tényleg mndenhez. Kivéve a főzés. Az nagyon nem megy szerencsétlennek:D


Én tanulok, és mellette néha betalálnak olyan melókkal, hogy tervezzem meg egy honlap arculatát. De nem szeretnék ezzel foglalkozni, kommunikáció szakos vagyok az egyetemen.


Ha nem tanár vagy, akkor hogy hívják a foglalkozásod? És mire tanítod a gyerkőcöket?

63. mamcili (válaszként erre: 62. - 5bfba16667)
2010. jún. 7. 22:35

igen sajnos beteg voltam, de már jobban vagyok.


Gyerekeket tanítok meg sok ügyes dologra :), de nem vagyok tanár :), még, de remélem, egyszer meg tudom majd engedni magamnak a főiskolát :)


Értem...

Szép ágy és atombiztos, akkor a párod asztalos? és te?

2010. jún. 7. 20:36

Ezek szerint beteg voltál.. Az nem jó. Márpedig a két hónapos lábadozás hosszú. Nagyon komoly volt?

Mi a melód?:D


Én weblapokat próbálok tervezni. Nem egy nagy was ist das a dolog, csak a külcsínyeket:D


Szééép széép franciaágyam lesz. Mert mostanság költöztem el otthonról, és a párom azt mondta, h ne vegyem az ágykeretet, hanem majd ő megalkjotja.. És az atombiztos lesz. És ez teljesen rendjén is van:D:D

61. mamcili (válaszként erre: 59. - 5bfba16667)
2010. jún. 7. 19:49

Milyen ágyad lesz?


Mit dolgozol amikor nem vagy szabin?


Sajnos a játszótér ma kimaradt:S

2010. jún. 7. 19:48

Első nap a munkában majdnem két hónap lábadozás után.

Élből beleestem egy sétatúrába, majd egy kis futkosásba :), elfáradtam, de azért jó volt!

Ja és nagy a készülődés, amiben persze volt részem bőven :)

2010. jún. 7. 10:56

Mi majdnem egész tegnap ágyat csináltunk:)

gyönyörű szép ágyam lesz:)


A játszótér kifejezetten jó dolog:) Úgy hogy megértem az örömöd:)


Vége a szabadságnak. Megint hétköznapok. Nem olyan jó ez, de mit lehet tenni?

Lefoglaltam a 4. éves évfordulónkra egy nagyon cuki kis apartmant. Jajj.. szeptember milyen jó lesz:D

2010. jún. 6. 19:51

:))))

A zavarod normális:)

Neked most rá van szükséged :)


Ma nagyon jó volt....

Levegő :)))

Ki tud még így örülni egy kis játszóterezésnek :)

2010. jún. 5. 12:35

Megjött barátnőm ausztráliából.Ami nagyon jó. hozta a cseh pasiját is, aki kedves, aranyos meg minden. De barátnőm teljesen megváltozott. És most el akar költöni Prágába.


Az a fura, h a csajszi tök ágy lett, meg kedves, meg ilyenek. Ő nem ilyen volt. Én azt az embert szerettem. Ez tudom, hogy baromi nagy baromság,de így van. És most össze lettem zavarodva. Vártam a megváltást, de ehelyett égből pottyant a gillotine. De legalább süt a nap..

56. mamcili (válaszként erre: 55. - 6f773a273c)
2010. jún. 2. 14:29

Ne így állj hozzá!

Sose lehet tudni!

Csak pozítivan:)


Hú az hatalmas cél :)

Gratulálok és kitartást hozzá :)

55. 6f773a273c (válaszként erre: 35. - Mamcili)
2010. jún. 2. 14:13

érettségizek:S

ugyhogy mindent:S

de nem sikerült valami jól,ebből nem lesz idén orvosi.majd jövőre.:)

2010. jún. 2. 09:16

Itt íííííííííííííííííís kisütött.. Nagyon küszködött egész reggel, de végre kiállt magáért a napocska:D


Már csak 1 nap, és megjön barátnőm.

Van egy white board-unk, amire alkesz filccel lehet írogatni, és 13 napja írjuk, hogy már csak hány nap:D juhhhhúú:P

53. mamcili (válaszként erre: 52. - 5bfba16667)
2010. jún. 2. 08:56

azt én is szeretem :)

Átadom :)


Gondolom nagyon készülödtök már...


Kisütött a nap! :)))

Hurrá!

2010. jún. 1. 22:25

Csináltunk Tiramisut:)

Isteni lett..


Gratu a hölgyeménynek:)

2010. jún. 1. 20:02
Hétfőn mehetek dolgozni :)
2010. jún. 1. 20:02

Kislányom 5-ösre vizsgázott szolfézsból.

És kapott egy személyes dicséretet is :)

2010. jún. 1. 12:28

Viszont:)

Várom:)

2010. jún. 1. 12:27

Ja!

Szép napot :) bár az idő kissé borongós :)

2010. jún. 1. 12:27

Este megírom, jó?

szia

2010. jún. 1. 12:24

itt sem sütött a nap. Egyszerűen kezd vége lenni a keddi napnak:D

Sok sikert:D

2010. jún. 1. 12:05

itt nem is sütött :)

Már majdnem kész!

még megyek mosogatni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook