Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magánklinikán kedvesek a beteghez? fórum

Magánklinikán kedvesek a beteghez? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 19. 14:02

fogorvosa válogatja. voltam olyan magánklinikán, ahol nagyon lelkiismeretesen szépen dolgoztak, meg voltam olyan helyen is (szintén magán), ahol a dokin iszonyat látszott, hogy csak a pénzért megy...


a nőgyógyászati magánrendelés meg a kórházi közt meg csak az a különbség, hogy mikor belemegy a dolgokba a doki és kaparászik, kórházban iszonyat fájt, utána könnyes szemmel mentem ki a váróba és alig tudtam járni. viszont mindkét helyen kikérdeztek, látszott, hogy értik a dolgukat..

20. Sylar Gabriel (válaszként erre: 19. - Sylar Gabriel)
2013. szept. 19. 02:08

Azt hozzátenném, édesanyámnak tavaly az a fogdoki, aki velem tünemény volt, kivette egy menthető fogát. Aztán megkérdezte kontrollon, ki vette ki, most lehet hidat tenni.

Hát jó...


Velem meg cukorpofa volt, most nyugdíjba vonult, viszont aki helyette jött, részemről a magándokiknál is jobb. Alapos, segítőkész volt, az extrém kérdéseimre is válaszolt (házilag fogkrém), sorvadásra jó gyógyszert írt fel, mert azóta enyhültek a tünetek. Igazából ember függő, bár tény, hogy a mérleg nyelve a magán felé mutat! Én kifogtam eddig a jó fogdokikat, mindkét csoportból. Kívánom neked is ugyanezt, és nem lesz dráma fogorvoshoz járni.

2013. szept. 19. 01:59

Vegyesek a tapasztalataim. Nőgyógyászatnál az SZTK-t 16 órája jártam meg, azóta görcsölök, sírok, kipárnázva fetrengek. Sosem!!! fájt ennyire, mintha sebes lennék. A magánorvosnál alig éreztem meg eddig. Ez a rohadt pénz...! :(


Fogorvosnál nekem az ingyenes sztk is kiváló volt, de a magánra sem mondok semmi rosszat. Egyformán elláttak!


Pajzsmirigyes kezelőm kerek perec megmondta, hogy van magánrendelése. Mikor nem tudtam fizetni, azt mondta, komolyan kéne vegyem.

Megmondtam, hogy épp -45E-be vagyok, mivel nincs meló és egy tizeddel lecsúsztam ösztöndíjat. (pont kivizsgálások miatt, szóval nyaljon sót! ) Azt mondta, elő kell teremteni. No comment!

18. tixtina (válaszként erre: 17. - 400d5a1cec)
2013. szept. 10. 21:12
Így van!:D
17. 400d5a1cec (válaszként erre: 16. - Tixtina)
2013. szept. 10. 21:10
Erre szokták mondani azt, hogy kivétel erősíti a szabályt. :)
2013. szept. 10. 21:09

Hát,én találkoztam maszek rendelésen föld bunkó orvossal-30 ezret hagytam nála:oo

Most a szakrendelőbe járok fogászatra,OEP alapon,és maximálisan meg vagyok elégedve.Nagyon kedves,nagyon türelmes,remek szakember a doktornő.Igaz,időnként hónapokat kell rá várni,mert általában tömeg van nála.

Soha nem mennék más fogorvoshoz, még ha nekem fizetnének sem!

15. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. szept. 10. 20:55
Jobb a hozzáállásuk, hiszen közvetlen érdekük a "vevő" elégedettsége.
2013. szept. 10. 15:10

Írnátok véleményt erről a helyről?

[link]

Ezt néztem ki,nekem szimpatikus.

Szerintetek?Az árak elfogadhatóak,nem?

13. 9eaecbdf06 (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. szept. 10. 14:39
Aki alapvetően bunkó vagy nyersen egyenes, az magánrendelésen is az marad, csak ha nem elég jó szakember, akkor nem kerül be, vagy kiteszik. Ahová én járok ott a maga is praktizáló főnök egy ritka nagy bunkó. Csak egyszer találkoztam vele, de akkor a szakmai részhez nem tartozó külsőm kritizálta szolgáltatótól nem tűrhető módon. Ő már megteheti, és én sem fogok 10 év után miatta orvost váltani.
12. Judy24 (válaszként erre: 11. - D4747860fa)
2013. szept. 10. 12:53
Foghúzáskor jobb a férfi doki, de különben mindegy szerintem.
2013. szept. 10. 12:48
És férfi vagy nő fogorvost érdemes választani?Vagy az mindegy?
2013. szept. 10. 12:42
Lényeg a lényeg: azért igyekeznek a pénzükért kedvesek is lenni, nemcsak jók. Körzetin meg lesz.rják. Ritka a kedves doki, tisztelet a kivételnek.
9. d4747860fa (válaszként erre: 5. - Mazsinka)
2013. szept. 10. 12:41

Nekem is a körzeti fogorvos vette el a kedvem,pedig nem én voltam az áldozat,hanem a férjem.

Brrr...

8. csincsinlány (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. szept. 10. 12:40
Magánklinikán még nem voltam, de fogorvoshoz és nőgyógyászhoz csak magán úton járok, mert igenis érezhető a különbség. Ne aggódj, biztos vagyok benne, hogy a lehető legjobb színvonalon és kedvesen fognak ellátni.
7. Mazsinka (válaszként erre: 5. - Mazsinka)
2013. szept. 10. 12:39
Egyébként a dokim alapból öntelt volt, látszott, hogy nagyon megerőltető számára a jópofizás, mentségére váljon, hogy az asszisztense nagyon bájos, mosolygós, kedves. Persze ő is csak hivatásból. Azért le lehet vágni nagyjából, hogy ki kedves, ki játssza. Végül is a te szempontodból tökmindegy. Csak nekem picit zavaróak a műmájer figurák. Akár a nőgyógyászom asszisztense: majd kiesik a protkója, annyira igyekszik, sajnos túljátsza a szerepét. Bár... inkább legyen ilyen, mintsem az ellentéte.
6. csincsinlány (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2013. szept. 10. 12:39
Szerintem magánklinikán kiválogatják az ott közreműködőket, úgyhogy oda bunkó nem teszi be a lábát.
2013. szept. 10. 12:36
Első fogászati élményem "körzetis". Jópár évre elvette a kedvem. Pár éve voltam magánnál, és ott egészen máshogy működtek a dolgok. Időre mentem, kedvesen fogadtak, sosem volt késés vagy csúszás. Első dolguk volt, hogy beadtak egy szurit, és így jól elzsibbadtam, aztán két órán át azt csinált velem, amit akart. A széket beállította fekvő pozícióba, úgyhogy még kényelmes is volt. Mindezt nem kevés pénzért, de nekem megérte. Mert nemcsak a fogaimat tetettem rendbe, hanem visszanyertem a bizalmam irántuk.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. szept. 10. 12:34
Aki bunkó, az mindenhol bunkó.
3. d4747860fa (válaszként erre: 2. - 103cacdfd2)
2013. szept. 10. 12:34
Elnézést,hogy nem egy komplett protkóra van szükségem :D
2013. szept. 10. 12:31
Ez nem nagy összeg fogászaton.
2013. szept. 10. 12:29

Fogászati magánklinikáról lenne szó,és kíváncsi lennék hogy hogyan állnak az emberekhez.

Gondolom ha már ott hagysz 100-200.000 forintot,akkor kedvesek,segítőkészek,türelmesek.

Vagy nem?Ugyanúgy viselkednek mint egy körzeti rendelésen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook