Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Da Vinci magánklinika, járt itt már valaki? ha igen mi a tapasztalat fórum

Da Vinci magánklinika, járt itt már valaki? ha igen mi a tapasztalat (beszélgetős fórum)


15. JJnew (válaszként erre: 14. - Hodobarbi)
2013. okt. 20. 19:58

Engem P.G. fog muteni szerdan.

Kombinalt has es mellplasztika.

2013. okt. 19. 09:32
Sziasztok! Tavaly decemberben engem is a Da Vincin műtőtt dr.Pavlovics Gábor. Mindenkinek csak ajánlani tudom a dokit is és a klinikát is. Igaz ennek a színvonalnak ára van, de összehasonlítva más magánklinikákkal szerintem korrekt. P.G. nagyon jó szakember, szépen dolgozik!
13. JJnew
2013. szept. 3. 00:04

Az a baj, hogy valaki csak ott rendel. Pl. a P. G. csak ott rendel.

Mit csinalsz ha nem mehetsz máshova es csak o ert ahhoz ami neked kell???

2013. szept. 2. 23:04

Mindegyik orvos rendel máshol is magánban,nem csak ott. Én kiválasztottam ott egy dokit, elmentem egyszer és utána már máshová jártam hozzá magánba.

Amúgy nagyon elegáns, udvarias recepciósokkal,igényes pácienseknek, vagy aki megteheti és elege van a magyar egészségügy várólistáiból.

11. colorama (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2013. jún. 8. 17:46

Nem érdekel ki mit csinálna a helyemben.

Utoljára mondott olyan dolgokat,ami orvoshoz nem illő. Elmentem tőle, és találtam egy nagyon ügyes orvosnőt, aki nem "carik" le senkit.:P De egy a lényeg, nekem csalódás volt a klinikán a nőgyógyászat Dr. Koppánnál. A másik orvost nem ismerem, de sok jót hallani róla.:)

10. JJnew
2013. márc. 19. 13:05
Én meg nem jártam ott, csak érdeklődöm. Ahogy hallom így, a plasztikai sebészeten vagy nagyon jót fogsz ki, vagy nagyon melle lehet nyúlni. De ha kicsit utananezel, akkor megtudod ki a legjobb.
9. zsanci79 (válaszként erre: 8. - Colorama)
2013. márc. 19. 08:45

Nem értelek hogy mész el 7X egy orvoshoz, aki véleményed szerint carik rád.....

Más orvost kerestem volna a helyedben, nőgyógyászokkal dunát lehet rekeszteni.

2013. márc. 15. 14:13

Én csak nőgyógyáaszton voltam, de sajnos, akár hogyan is reklámozzák mennyire jó, brutális módon folyik ott a rasszizmus. Illetve vizsgálat közben az orvos olyan dolgokat vágott a fejemhez, amitől körülbelül sírva jöttem ki a rendelőből. Ráadásul ki se vizsgálta a gondomat, mondván, ír fel gyógyszert és mehetek fizetni..7x jártam ott, ugyanazzal a problémával,és ő ugyan azt a gyógyszert írta ki. És amikor a recepción rákérdeztem a labor vizsgálatra, akkor mondták,hogy ÉN szóljak az orvosnak. Azt hittem eldobom az agyamat.

Szóval, előttem itt leszerepelt. Azóta sem járok oda, bár szerintem a plasztika, fogászat, meg az összes többi tényleg igényes.

7. krisz38 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2012. nov. 28. 19:39
Közel 50 kg fogyás után :-)
2012. nov. 28. 13:56

Én jártam ott. Igaz csak lézeres szörtelenitésre, de nagyon kedves emberek, orvosok dolgoznak ott.

Szép helyen van, és sok "sztár" is megfordult már náluk.

Én meg voltam elégedve a szolgáltatással, kezeléssel amit kaptam. Ár-érték arányban meg pláne.


Apropo, TB-re hogy lehet cicit csináltatni???? Csonkolás után volt?

5. af5393007b (válaszként erre: 2. - Krisz38)
2012. nov. 28. 12:55
elárulod a nevét a dokinak? :)
2012. nov. 28. 12:55
igen, én is láttam magát a helyet, nagyon szép, árlistát nem találtam, de ma vagy holnap azzal kapcsolatosan is megkeresem majd őket :) köszi a válaszokat
2012. nov. 27. 22:59
VV Éva is ott műtette a mellét. A videók alapján hotel színvonalú a klinika. Szerintem nem lehet olyan nagy rossz. Még a kilátás is gyönyörű.
2. krisz38 (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2012. nov. 27. 22:54
Nem jártam ott, de egy ottani doki csinálta a cicimet Tb-re a pécsi klinikán:-) A doki egy isteni aranyos kedves ember, no és nagyon ügyes. Csak jót hallottam a kollégairól is, és a Davinchi-ról is:-)
2012. nov. 27. 21:15
Zsírleszívásom lesz, de ma végképp elment a kedvem attól , hogy kórházban csinálják, így hát magánklinikát keresek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook