Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Madagaszkár 3 mozifilm 6éves kor alatt nem ajánlott, vajon bevihetem rá a 3éves kisfiamat? fórum

Madagaszkár 3 mozifilm 6éves kor alatt nem ajánlott, vajon bevihetem rá a 3éves kisfiamat? (tudásbázis kérdés)

13. Agnik1 (válaszként erre: 12. - Móriczka)
2012. jún. 24. 14:00

Nem 3D-re megyünk, "simán" nézzük:)

Amúgy egyáltalán nem tévézik sokat, általában kint vagyunk, jövünk megyünk, játszóterezünk stb. Reggel van megengedve neki a mese, na meg ha a konyhában van dolgom, mint főzés, mosogatás, meg ha vasalok, hogy ne ugráljon körülöttem. Na meg persze ha rossz az idő, és megunta a festést, színezést, gyurmázást stb. És ha már mese akkor disney és pixar, Ben10, meg a többi agyromboló idióta mese kizárva...

12. Móriczka (válaszként erre: 10. - Agnik1)
2012. jún. 24. 13:52

Csak úgy magunk közt mondom :-) és nem bántásként tényleg!! de az hogy ha egy 3 éves gyerkőc ilyen időtartamú /hosszú / meséket néz,szóval hogy ennyire sok időt tölt a tv előtt azt nem állítom hogy pozitívan hat rá .


Kérlek ezt olvasd el :-)


[link]

2012. jún. 24. 13:44

A pl 6 év korhatár arra vonatkozik hogy a korhatár alatti gyerkőc a te esetedben 3 éves nem biztos hogy érti még a lényegét ,valószínű a reklám miatt tetszik neki .

Attól beviheted bár szerintem nem neki való egy részt a túl hangos hangok az időtartama a 3D-s szemüveg szóval szerintem kicsi még .

Mi is megnéztük de az enyém 6 éves 3 évesen tuti nem vittem volna :-)

10. Agnik1
2012. jún. 24. 13:35
Köszönöm a hozzászólásokat. Adnak ülésmagasítót a moziban ha szükséges, szóval ezzel nem lenne gond, és most jutottunk el odáig, hogy végigüli itthon is a meséket. 101 kiskutya, Némó stb. Simán végigüli itthon és nézi. Azért szeretném a Madagaszkárra elvinni mert Ő szeretné, az első két Madagaszkár nagyon nagy kedvence. Mondjuk nem értem, hogy miért nem korhatár nélküli, a bemutatóban semmi olyat nem láttam ami miatt korhatár kellene, de mindegy is. Tényleg köszönöm a válaszokat, már le is foglaltam a jegyeket:)
9. r-iett (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2012. jún. 24. 13:30
Igen,beengednek.
2012. jún. 24. 13:29

Bármelyik korhatáros filmre betudod vinni a gyereket a moziban.

Nem nézik egyáltalán és nem fognak megállítani hogy nem mehet be mert még kicsi.

2012. jún. 24. 13:29
Általában a kisgyerekek megijednek a moziban(nagy zaj, sötétség stb...) Mért nem nézitek meg otthon DVD-n? Ott nem is kell egyhuzamban végig ülnie ha megunja.
2012. jún. 24. 13:28
Én nem vittem soha a fiamat olyan filmre, ami nem neki való, de te tudod.
2012. jún. 24. 13:27

Beengednek, de miért akarod akkor arra vinni?

Nincs most más mese ami nem 6-os?

2012. jún. 24. 13:27

Szerintem még a székből sem látna ki,szóval felesleges:)

De attól még meg lehet próbálni...

2012. jún. 24. 13:26

Nyugodtan, ha végig tudja ülni.

Én most láttam, és nagyon jó! szerintem a legjobb a 3 közül! :)

2012. jún. 24. 13:25
A kisfiam megszeretné nézni, csak azt nem tudom ha 6éves kor alatt nem ajánlott attól függetlenül beengednek majd vele a filmre?
2012. jún. 24. 13:25
Madagaszkár 3 mozifilm 6éves kor alatt nem ajánlott, vajon bevihetem rá a 3éves kisfiamat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook