Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bolhás macska fórum

Bolhás macska (beszélgetős fórum)

7. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Ertaveloce)
2018. máj. 22. 08:08
Rá ártalmatlan. Legalábbis, amit én használtam. Nem is hiszem, hogy máshogy meg lehetne oldani, mert mikor beszórom, utána egyből elkezd mosakodni :D
6. ertaveloce (válaszként erre: 3. - PöttyösPanka)
2018. máj. 22. 07:32
Én, mint szegény tudatlan kérdezem, csak érdeklődésből, nem kötekedésből. Azt a poros cuccot utána ki kell mosni a szőréből, vagy rá ártalmatlan, és nem gáz, ha lenyalja? 🤔
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - Marienka)
2018. máj. 21. 20:33
Remélem, sikerül megszabadulnod tőle, de ha ilyen elszánt vagy, nincs kétségem, hogy menni fog.
4. marienka (válaszként erre: 3. - PöttyösPanka)
2018. máj. 21. 19:57
Mára már nem vakaródzott annyira a kis drága.. megnéztem..nem láttam mászkálni benne bolhát.. Én is csöppentettem rá 1 hónapja..nem ért semmit.. a mult héten amit a doki csöppentett rá úgy látszik megteszi a hatását..Ma a lakást fertőtlenítettem.. ágynemű mosás, minden porszívózás, bolhaport bemasszíroztam a szőnyegbe...Bio Kill.. szóval minden fegyver ami itthon van...És látok sok döglött bolhát.. Holnap ismétlem..
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Marienka)
2018. máj. 21. 08:45
Pedig a cseppentés hatékony szokott lenni. Lehet, hogy csak kell neki pár nap, míg hat. Sajnos nem tudom a nevét, de van egy hintõpor állagú bolhairtó, amit alaposan a bundájába kell dörzsölni. Amikor használom, mire befejezem a macska beszórását, szó szerint potyognak ki belõle a bolhák.
2018. máj. 20. 21:47
Fypryst spray
2018. máj. 20. 21:07
Sziasztok... Van egy tündéri cicám, aki taj bolhás lett. Fürdés, csepp, nyaköv.. Minden volt..és semmi sem használt. Közben beteg lett, elvittem orvoshoz..A doki is lekezelte bolha ellen. Kevesebb lett benne..de nem írtotta ki teljesen. és ahogy lenni szokott, a lakásban is megjelentek a kis dögök. A cicó a bolhanyakővre allergiás.. nem javasolta a doki neki..Mi a fenét csináljak, hogy eltünjenek a bolhák.. Cseppenteni nem lehet rá, 4 napja volt cseppentve... Valaki tud valami alternatívát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook