Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma viszem először babaúszásra a Fiam... fórum

Ma viszem először babaúszásra a Fiam... (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Csillu... (válaszként erre: 11. - Baby0309)
2010. szept. 8. 08:03

mi a pólus hotelbe a 15.kerbe!

ti hova fogtok?

2010. szept. 8. 08:02
hát ez az idő nekem hideg! nincs 20 fok odakint borús az ég és fúj a szél. nem hiszem hogy jót tesz egy babának, ha elviszed uszodába, ott vársz x időt hogy megszáradjon, és utána igaz hogy felöltözve, de kiviszed a tizenegynéhány fokba! tényleg megéri egy megfázást kockáztatni?
12. Csillu... (válaszként erre: 10. - Bancsa1981)
2010. szept. 8. 08:02

:)

azért a gyerekek sincsenek papírból,nem?

figyelni kell,vigyázni rájuk,de azért nem kell bezárkózni a lakásba,mert már nincs 30fok!!!

11. Baby0309 (válaszként erre: 6. - Csillu...)
2010. szept. 8. 07:59

Igaz,tényleg azért lehet hidegebb a víz. Remélem én is,h fog neki tetszeni!!! Ha nem,akkor legalább megpróbáltuk...

Én se gondolnám,hogy megbetegszik!!!

Csillu Hova jártok?

10. bancsa1981 (válaszként erre: 9. - Csillu...)
2010. szept. 8. 07:57
Ez igaz, a levegő is nagyon kellemes és az úszás után a szaunában ejtőzik baba-mama:)
9. Csillu... (válaszként erre: 5. - Baby0309)
2010. szept. 8. 07:54
ahova mi járunk ott elég meleg van az uszi részben is,és be van állítva a szauna,azt is lehet használni:))
8. Csillu... (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2010. szept. 8. 07:53

mi az,h ilyen időben????

miért milyen idő van???

csak nyáron lehet úszni vinni?

2010. szept. 8. 07:50

Szia! Én tavasszal vittem először úszni a lányomat, akkor még hűvösebb volt, mint most. Előtte egy héttel fokozatosan csökkentettük a fürdővíz hőfokát, mert a medence 30 fokos (+/- 0,5). Nagyon élvezte, bár az első alkalommal nem tetszett neki az előzuhany, ami ugyebár hidegebb, mint a medence vize. A 2. alkalommal már alig várta, hogy bemenjünk a vízbe, annyira élvezte.

Egyébként azóta sem fürdik melegebb vízben, és még nem volt beteg....

2010. szept. 8. 07:49

szia!

mi is ma megyünk megint.

Vince 3 hós korától jár és nagyon szereti!most lassan 7hós:))

semmi problémánk volt eddig a vízzel,vagy,h beteg lett volna!

volt hogy heti 2X jártunk!


a víz azért ennyire hideg,h a baktériumok ne tudjanak benne szaporodni!

egyébként nem is hideg,majd meglátod.Én is nagyon melegbe fürdettem őt az elején,de amióta járunk azóta azt már nem szereti!!!


Remélem szeretni fogja!új élmény,gyerekek között van,játékok vannak...:)

ha elsőre szokatlan is lesz neki,ne adjátok fel,próbáljátok újra!!!

5. Baby0309 (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2010. szept. 8. 07:48
mikor jelentkeztem akkor még 30 fok volt. Nyilván nem fogom kihozni a hideg levegőre vizes hajjal stb. Bent meg gondolom nem 20 fok van. Vagy tévednék??? Remélem nem fog megfázni emiatt!!!
2010. szept. 8. 07:40
miért akarod babaúszásra vinni ilyen időben? én csak divathóbortnak tartom, és másoktól azt is hallottam, hogy begyulladt a baba füle. nem biztos hogy több előnye van mint hátránya
3. Baby0309 (válaszként erre: 2. - Judy24)
2010. szept. 8. 07:39
Na ez az,hogy hideg a víz nekik........ezt nem értem miért. Az én Fiam nem éppen vékony,de így sem hiszem,hogy tetszeni fog neki. Persze reménykedem,hogy igen:-D
2. Judy24 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2010. szept. 8. 07:37

Szia!


A kisfiam nagyon vékony. 6 hós korától járt úszni, nagyon szerette, de a víz hideg volt neki.


Neki tetszett a hatalmas víz. Igazából fokozatosan mész be vele, hogy megszokja és ismerkedik a vízzel. Hason és háton kell az úszást megpróbálni vele.

2010. szept. 8. 07:35

Sziasztok!

Pár napja már szoktatom a Fiam a nagy vízhez,velünk fürdik nagy kádban,de tegnap pl nagyon nem tetszett neki és az a parám,hogy ma se fog neki tetszeni a nagy medence vize. Igazából a hőmérséklete nem tetszik neki.Nem értem amúgy miért kell 30-33 fokosnak lennie babaúszáson a víznek. Vagy annyira az nem hideg? Pedig a kis kádjában imád fürdeni. Aki járt babaúszáson,milyen volt az első alkalom?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook