Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma viszem először babaúszásra a Fiam... fórum

Ma viszem először babaúszásra a Fiam... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 8. 13:29
sziasztok! Mi Dunavarsányba járunk babausziba. Nagyon szuper,maximális program,és tőkéletes oktatásban részesülünk.Ez nem közuszoda! Egy családias környezetben lévő magánuszoda,Clór? nukú! csak oxigénes fertötlenítés ami igen ritka.Gyönyörű környezet,a parkolásért sem kell fizetni.Az oktató vérprofi!Ezért pestről inkább kijárok ide.15-20 perc.Nekem nagyon bejön. Lilu
73. Baby0309 (válaszként erre: 72. - Pandaa84)
2010. okt. 14. 10:00

Szia!

Nagyon jó fej és aranyos az oktató csajszi,nekem nagyon szimpatikus:-)))

A hangulat is jó,sok kisbaba jár oda és mindenki közvetlen(anyukák,apukák).

Nekem nagyon szimpatikus hely:-D

2010. okt. 14. 09:37

Megnéztem a Pólus honlapját jónak tűnik, majd elmegyünk személyesn mindent megkérdezni, meg hogy milyen időpontok vannak még mert az ami fenn van az sajna nekünk nem nagyon jó...

Így elsőre szimpi...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Jófejek az oktatók?

Jó a hangulat?

2010. okt. 13. 17:52

Nahhh,sziasztok!

Túl vagyunk a merülésen :-DDDD Sőőőt,kettőn is! És,ami a legjobb,hogy egy mukkja sem volt az én Picuromnak,sőt az egész babauszi alatt tök jól érezte magát. Kicsit meglepődött,hogy akkor most mi is történt,de olyan édes volt,pislogott jobbra-balra :-)))Csillu,te mikor is szoktál menni?

70. Pandaa84 (válaszként erre: 66. - Csillu...)
2010. okt. 13. 10:03
Szia nem is tudtam, hogy a Pólusban van babauszi...Van esetleg honlapja, hogy megnézzem?
69. Baby0309 (válaszként erre: 68. - Csillu...)
2010. okt. 11. 20:33
oké :-DDDD
68. Csillu... (válaszként erre: 67. - Baby0309)
2010. okt. 11. 19:14
majd írj mi volt:)
67. Baby0309 (válaszként erre: 65. - Csillu...)
2010. okt. 11. 08:54
Na jó,remélem akkor nekünk se lesz rosszabb :-))) Egy kis sírdogálás belefér! Szerdán megyünk,kíváncsi vagyok...:-)
66. Csillu... (válaszként erre: 64. - Pandaa84)
2010. okt. 11. 07:27

szia.

mi a pólusba járunk.

az nektek messze lenne?

65. Csillu... (válaszként erre: 63. - Baby0309)
2010. okt. 11. 07:26

5.alkalommal merült először.

kicsit meglepődött,sírdogált,de most már szereti.akkor sírt egyszer!:))

2010. okt. 10. 16:10

Sziasztok!

Új vagyok még ebben a témában most lesz 3 hónapos a kislányom és szeretnék menni vele babauszira.

Nem tudtok valahol a 13. kerületben jó helyet ahova lehet menni?

63. Baby0309 (válaszként erre: 62. - Csillu...)
2010. okt. 10. 09:01

Szijjjaaa!

Igen tetszik :-D

Mondom nincs semmi baj,de amint jön a hátrafordulós történet...kész...vége. Szóval azt kifogom hagyni ezentúl egy ideig,az biztos.

Ti hány alkalom után merültetek? Mi 5ször voltunk idáig,de még nem merültünk,sztem ez korai is lenne. Vagy nem? Tudom,h nem szabad félnem,de annyira félek,hogy nagyon megfog majd ijedni és sírni fog az első merülésnél és félni fog a víztől. Nálatok hogy volt?

62. Csillu... (válaszként erre: 60. - Baby0309)
2010. okt. 9. 21:56

ami nem tetszik neki ne csináljátok!

Vince sem szereti a kannás cuccot,ezért én egyszerűen kihagyom és így is szépen merül:)))

egyszerűen ne fordítsátok a hátára,lehet,h nem szereti!én amikor azt látom,h fáradtabb,vagy nincs annyi kedve,akkor csak simán játszunk a vízben,vagy uszizunk.kihagyom a merülést is....

amúgy tetszik???

61. noedi (válaszként erre: 60. - Baby0309)
2010. okt. 9. 13:56

aha, értem. hát nem tudom... lehet, hogy elfárad a végére vagy csak megunja? csak találgatni tudok, bocs.

azért ne adjátok fel, mert a többi része is nagyon hasznos az úszásnak! ha ezeket a gyakorlatok, nem szereti, átmenetileg ne csináljátok szerintem.

később újra meg lehet próbálni.

beszélj az oktatóval, biztos fog segíteni, hogy ti addig kapjatok más feladatot. :)

majd írj, hogy ment! :)

60. Baby0309 (válaszként erre: 59. - Noedi)
2010. okt. 8. 14:26

Szia!

Úgy értem,hogy nehézkes,hogy a medencében,amikor a kis kannából öntözgetném egyáltalán nem tetszik neki. Itthon a kádban tűri egy darabig,de aztán megunja. Hiába csinálom 1-2-3-ra.....tudod.

Hát én nem tudom,hogy a 7 hónapos babákra is igaz-e ez,a csajszi azt mondja igen,mármint hogy még ők is tudnak merülni. Az a baj,hogy mostanában általában sosem az időpontunkban mentünk úszni,hanem pótolgattunk és lemaradtunk a merüléses történetről. Nem tudom...a másik gond,hogy nálunk nagyon tetszik a Fiamnak minden,aztán amikor a vége felé van egy olyan gyakorlat,hogy a hátára kell fordítani és úgy úszni,akkor bemondja az unalmast és vége a jókedvnek. De mindig akkor.

59. noedi
2010. okt. 7. 21:55

szia! hogy érted, hogy nehézkes? mit csinál a babád?

nekünk mindig azt mondja az oktató csaj, hogy nem kell félni, mert a babák alapból tudnak merülni, mindenki így születik, csak a szülők aggódnak túlságosan. szerinte a lényeg a jó időzítés, mert ha megfigyeled a babád légzésritmusát, és ráérzel, akkor jó ritmusban "nyomod" a víz alá. a többi már automatizmus, vagyis reflex.

2010. okt. 6. 15:06

Sziasztok Csajok!


Remélem valaki észreveszi,hogy megpróbálom felébreszteni a topikot :-DDD

Az volna a kérdésem,hogy az első merülés milyen volt nektek? Nekünk még az imitált merülés is nehézkes kicsit,nemhogy majd az igazi.......

57. noedi (válaszként erre: 56. - Csillu...)
2010. szept. 8. 22:49

Hát a BVSC-nél tuti jobb, nagyon rossz állapotban van az épület sajnos...

OK csajok, majd egyeztetünk! :)

56. Csillu... (válaszként erre: 52. - Noedi)
2010. szept. 8. 21:50

Drága!

sajna a pólusban sem valami tuti az öltöző!

nagyon kicsi,kevés a hely:(

uh ne számíts valami nagy számra!:))

de milyen jó lenne,ha jönnél te is:))

55. Baby0309 (válaszként erre: 52. - Noedi)
2010. szept. 8. 19:15
Oké :-)))) Szólj majd!!!
54. Gavrilo1 (válaszként erre: 53. - Noedi)
2010. szept. 8. 18:18
Anno még csak 1-2 helyen volt Bp.-n. Mi a XVI.-ból Budaörsre jártunk. Egész kis túra volt.
53. noedi (válaszként erre: 44. - Gavrilo1)
2010. szept. 8. 17:13

Gratulálok én is az 5 gyerkőchöz, és hogy járattad őket usziba, nem semmi lehetett ennyi gyerekkel.


Én néha még ezzel az eggyel is képes vagyok annyit pakolni, mintha pár napra mennénk, nem csak 1 babauszira.. :))

52. noedi (válaszként erre: 47. - Baby0309)
2010. szept. 8. 17:12

De jó, örülök neki! 10-ből 7 az jó, nem? :)

Lehet, legközelebb mi is megnézzük a Pólust, vonz a szauna. Mi eddig a BVSC-be jártunk/járunk, az úszás szuper, de maga az épület és az öltöző eléggé le van robbanva... Majd egyeztetünk, OK? :)

2010. szept. 8. 15:43
Na jó,akkor jöv. héten kipróbáljuk! Amúgy majd megfagytam mikor kijöttünk a vízből,előtte meg alig vártam,h bemenjünk a vízbe,mert ömlött rólam a víz :-)
50. Csillu... (válaszként erre: 49. - Baby0309)
2010. szept. 8. 15:33

persze!

nincs nagyon melegre állítva,csakis azért mentünk be mi is,h Vince ne fázzon:)

én ott öltöztetem fel mindig:))

49. Baby0309 (válaszként erre: 48. - Csillu...)
2010. szept. 8. 15:30
Nem,nem mertem!!! Nem ismerem a babákra való "hatását". Jó????
48. Csillu... (válaszként erre: 47. - Baby0309)
2010. szept. 8. 14:51

örülök,h jól érezte magát!

Vince is meg volt illetődve legelőször,de most már nagyon szereti!

szaunáztatok is?

2010. szept. 8. 14:44

Sziasztok!!!!

Hazaértünk:-) Látom lett egy kis "balhé" :-D Egyébként én sem sajnálom egyáltalán a pénzt olyanra,amivel tudom,hogy jót teszek a gyermekemnek,mert ezzel aztán biztos,hogy semmi rosszat nem teszek,sőőőt!!!

Na,szóval: 10-es skálán elsőre 7-es volt a Manóm reakciója,ami azt hiszem nem rossz :-) Sokkal rosszabbra számítottam. A masszáz és torna résznél volt egy pár hangos puki :-D A víz meg tényleg szuper,egyáltalán nem hideg,ezzel nem is volt gond. Akkor kicsit meghökkent mikor távol tartottam magamtól,néha ilyenkor volt pityergés is,de ugyanúgy volt sok mosoly is! Inkább még félt kicsit,minthogy ellazult volna. Szerintem jövőhéten már nem fog félni még ennyire sem! Köszönöm nektek a tanácsokat még egyszer!

46. Csillu... (válaszként erre: 44. - Gavrilo1)
2010. szept. 8. 14:38

5 gyerkőc???

nem semmi,gratulálok hozzájuk:)))

45. Gavrilo1 (válaszként erre: 43. - Trapiti)
2010. szept. 8. 14:26
Ahova mi jártunk anno, ott már 2-3 évesen szabályos tempókra tanították. Egybefolyt a babaúszás és a sima oktatás.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook