Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával? fórum

Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
52302. pocak25
2013. febr. 8. 15:58
Addig még van 4 évem,úgyhogy bízom benne!
52301. pocak25
2013. febr. 8. 15:57
Most hozzájön a pajzsmirigyem ,a többi hormonom tökéletes,úgyhogy bizakodom,de már nincs az a mindent elsöprő akarás.3 gyerekem van,most azt mondtam,hogy vagy sikerül vagy nem.3 hónapig szedhetem a clostit utánna pihi azt mondta az endokrinologus.Úgyhogy a szerencsére bízom,és remélem előbb utóbb sikerül,de 40 éves korom előtt szeretném ,utánna már nem biztos ,hogy vállalnám!
52300. pocak25 (válaszként erre: 52299. - Nadáné)
2013. febr. 8. 15:53
Szia! Köszönöm ! Clostizni azért kellett,mert nem volt peteéresem,sem ciklusom.2*1-et szedtem 6 hónapig,mellé choragon szuri kaptam.Minden hónapban volt peteéresem,mégsem sikerült,csak a Hsg után.Használtam abban a hónapban a mastodynon cseppet is amikor sikerült.Lehet az segített.2*1-nél nagyobb adagban nem szedtem,és nem is szedtem volna,minden hónapban 3-4 petesejtem érett így is.
52299. Nadáné
2013. febr. 8. 14:19

Üdv itt köztünk! :)

Megkérdezhetem, hogy miért kellett clostiznod? 6 hónapig szedted? Mekkora adag volt, ami sikerrel járt Nálad? Én már túl vagyok egy 2X1-es kúrán, és egy 3X1-es kúrán is. A következő szintén 3X1 + kaptam mellé gonal f szurit.

De úgy látom, hogy Neked se jön meg magától, mert nekem is norcoluttal jött csak meg. :/

52298. pocak25 (válaszként erre: 52296. - Nadáné)
2013. febr. 8. 14:14
Ne félj a Hsg nem fájt nekem.Semmit nem kaptam előtte,de nem voltam elzarodva.Következő hónapban terhes lettem.Olyan volt mint egy rákszűrés! Né félj!
52297. pocak25
2013. febr. 8. 14:11
Sziasztok!Csatlakozhatok hozzátok? 2009-ben fórumoztam itt,2009 októberben terhes lettem 6 havi closti után.Most ismét ezt kapom,meg pajzsmirigalulműködésre euthyroxot.Holnap kezdem a norcolutot,es ha megjön 5.nap a clostit.sok sikert nektek!
52296. Nadáné (válaszként erre: 52295. - Alexa16)
2013. febr. 8. 10:09

Én eddig életemben 1-szer ájultam el. :)

Akkor azért, mert leesett valószínű a vércukorszintem, mert nem ettem semmit az izgalomtól. :)

Most úgy döntöttem, hogy még mielőtt mindenféle gyógyszert beszedek, megpróbálom a természetgyógyászatot. :)

52295. Alexa16 (válaszként erre: 52294. - Nadáné)
2013. febr. 8. 09:12
A fájdalom eleinte olyan volt, mint mikor megjön, aztán ez erősödött, utána feszítő, és éles nehéz leírni. Egyébként olvastam, és az én orvosom is mondta, hogy HSG alatt leeshet a vérnyomás, nem tudom mi az összefüggés a vizsgálat és a vérnyomás között, de az enyém leesett, és lehet ettől (is)ájultam el. Nem vagyok ájulós fajta, szóval fura volt. Bízz az orvosodban, nem fogja erőltetni, ha nem megy át. Dehát miért is ne menne? :-)
52294. Nadáné (válaszként erre: 52293. - Alexa16)
2013. febr. 8. 07:55

Mondtam én is neki a kábítást. Csak kedvesen mosolygott, hogy arra semmi szükség. :) Nem fog fájni...hát neki biztos nem. :)

Egyébként Te milyen fájdalmat éreztél?

52293. Alexa16 (válaszként erre: 52292. - Nadáné)
2013. febr. 7. 20:33
Nem fog fájni, ha nyitva van, vagyis talán egy picit,azt mondják olyan menzesz szerű görcsöcs fájdalom csak. Az elején én is ezt éreztem,de aztán... Szóval HSG-re készülsz? Sztem kérj egy kis kábítást, viszont, ha azt mondja az orvosod, hogy nem fogja erőltetni, ha nem megy át, akkor nem fog fájni. Ne félj tőle, hidd el megéri:-)Az egyik barátnőm 9 hónap próbálkozás után ment el HSG-re (neki csak kellemetlen volt), és bár nyitva volt, rögtön jött a baba:-) Ha nyitva is van átmossa és tágítja a petevezetékeket, ezért hamarabb sikerül a teherbeesés is. Ebben bízok én is nagyon, hogy ez lesz az én hónapom:-)
52292. Nadáné (válaszként erre: 52291. - Alexa16)
2013. febr. 7. 19:36
Igen, ettől félek én is, hogy iszonyatosan fog fájni...Te vagy a 2., aki azt mondja, hogy elájult a fájdalomtól. Nekem azt mondta a doki, hogy ha el van záródva, akkor nem nyomják tovább az anyagot...gondolom akkor nem is fáj annyira, ha nem nyomják...ugye?
52291. Alexa16 (válaszként erre: 52290. - Nadáné)
2013. febr. 7. 19:29
A HSG-n kiderült, hogy mindkét oldalon el vagyok záródva, és dupla adag kontraszt anyaggal sem sikerült megnyitni, egyébként akkor ott a röntgen asztalon elájultam a fájdalomtól, nyilván azért fájt annyira, mert el voltam záródva, és mivel azt gondoltam akkor, hogy tuti nyitva vagyok (soha nem volt még egy felfázásom sem), nem kértem érzéstelenítőt. Gondoltam ki lehet bírni. Az orvosom ezután ajánlotta a laparoszkópiát, amit altatásban végeznek, sokkal átfogóbb, mindent végignéznek, és ott helyben, ha gond van (összenövések stb.) megoldják a problémát. Nekem sikerült.:-) Három napot voltam bent. Műtét előtti napon feküdtem be a kórházba, és műtét utáni napon jöttem ki. Ne aggódj nem vészes:-)
52290. Nadáné (válaszként erre: 52289. - Alexa16)
2013. febr. 7. 15:38

Neked is kitartást és sok szerencsét kívánok!

Mesélnél a petevezeték-átjárhatóságiról és a laparról? Ez utóbbi miért kellett?

Valószínű, hogy hamarosan én is odajutok... :(

52289. Alexa16
2013. febr. 7. 15:16
Sziasztok, én új vagyok itt, és szintén Clostilbegyttel próbálkozok ebben a hónapban. Már 1 éve nem sikerül a teherbeesés. Korábban augusztusban és szeptemberben szedtem már (nem volt minden hónapban peteérésem), de nem sikerült. Petevezeték átjárhatóságim (HSG) a sikertelen Clostys hónap után volt, ahol kiderült, hogy el vagyok záródva. Sikerült megnyitni:-) laparom volt 1 hónapja. Én holnap veszem be az utolsót, és most annyira bízok benne, hogy sikerül. Mindenkinek kitartást és sok szerencsét kívánok.
52288. Nadáné (válaszként erre: 52287. - Tigris0430)
2013. febr. 7. 13:23
Teljes mértékben egyetértek.
52287. tigris0430
2013. febr. 7. 12:59

Addig jó még pozitívan állsz hozzá!!

Én sokszor elgondolkodtam azon hogy még nem jár az ember ebben a cipőben hogy nem jön össze a baba, bele se gondoltam hogy mások mennyi mindent megtesznek azért hogy legyen mindent szinte bevállalnak kipróbálnak csak hogy legyen, más meg aki szüli sorra őket de nem tud megfelelő körülményt biztosítani,de kell a sok gyermek vagy netán akiknek nem kell a baba... bele se gondolnak abba hogy ők milyen szerencsések ebből a szempontból.

Ezzel nem akarok senkit megbántani távol álljon tőlem, ez csak egy vélemény.

52286. Nadáné (válaszként erre: 52285. - Tigris0430)
2013. febr. 7. 11:54

Igen, elég rossz hírek ezek számomra. :(

De pozitívan állok hozzá, és ez a szuri most tuti segíteni fog. :)

52285. tigris0430 (válaszként erre: 52278. - Nadáné)
2013. febr. 7. 11:51

Sajnálom hogy nem tudtál jó hírrel jönni!

Majd következő hónap csak jobb lesz!

Nekem is is ilyen a férjem , és hála istennek nagyon megértő.

52284. Nadáné
2013. febr. 6. 09:39

A férjemnél az a baj, hogy nagyon sok gond van náluk a cégnél és ő középvezető, tehát elég sok terhet visel magán...így nagyon sokszor feszült, és ha valami nem úgy van otthom, ahogy ő szeretné, vagy esetleg pl. nincs elmosogatva, vagy nincs a ruha elrakva, akkor tiszta idegbeteg tud lenni és őrjöng. :))

De aztán vagy lenyugszik magától vagy elpakolok és attól. :))

Munka után sokszor én is olyan vagyok este, mint egy hulla. :/

52283. pidiko (válaszként erre: 52282. - Nadáné)
2013. febr. 6. 09:33
na ez az ideges én hülye ismerős az én férjem is ilyen de ő is megtesz mindent értem/értünk :)
52282. Nadáné (válaszként erre: 52281. - Pidiko)
2013. febr. 6. 09:30
Igen, tényleg nagyon rendes. Néha vele is van azért baj, mert ha ideges, akkor nagyon hülye tud lenni...de azért összeteszem a kezem, hogy ilyen férjem van. :)
52281. pidiko (válaszként erre: 52280. - Nadáné)
2013. febr. 6. 09:20
de rendes férjed van:)
52280. Nadáné (válaszként erre: 52279. - Ninett079)
2013. febr. 6. 09:11

Igen, le a kalappal a férjem előtt.

Azt mondta, hogy ha úgy alakul, akkor nem új tv-t és új számítógépet (az a mindene) fogunk venni, hanem arra költjük, hogy sikeresek legyünk a gyerekvállalás terén.

Annyira jól esnek ezek a szavak tőle. :)

Megkérdezhetem, hogy Te miért nem számíthatsz ilyenre?

52279. ninett079
2013. febr. 6. 08:52
Szia Nadáné! Sajnálom, hogy nem jó hírrel jöttél, de fel a fejjel, sikerülnie kell és biztos fog is csak hát kitartás és türelem kellene. Ami már legtöbbünknél fogyóban. Az jó, hogy a párod így gondolja és lelkiekben erősítitek egymást. Én ilyenre nemigen számíthatok, pedig, ha egy nő nem tud teherbe esni igencsak megviseli, legalábbis engem. Még úgy is, ha nem is akarnék gyereket. Így meg, hogy igen, még borzasztóbb érzés.
52278. Nadáné
2013. febr. 6. 08:06

Szia!


Bocsi, csak tegnap este megírtam a naplómba, hogy mi történt, és 1-2 helyre bemásoltam. Leírtam a szuri nevét, amit kaptam, és gondolom, hogy ezért ki lettem tiltva.

De bemásolom a naplóm tartalmát megnevezések nélkül. :)


Na hazaértem a dokitól...háát semmi kecsegtető hírrel nem tudott szolgálni a doki bácsi. :(

6-8 mm-esek a tüszőim, petesejtek nélkül. :( Itt a tüszőrepesztő sem segít, mert ugye nincs benne petesejt. Rákérdeztem az endometriózisra, az szerencsére nincs, hála az égnek.

Végre van egy jó hír is.

Most szintén 3X1 clostit kaptam, plusz hozzá gonal f szurit. Ha ezzel sikerül szép nagyra növeszteni a tüszőket, akkor jön a petevezeték-átjárhatósági...de ez még odébb van.

Nagyon magam alatt vagyok, el se tudom mondani.

Apának elsírtam a bánatomat. Olyan rendes volt, megölelgetett és azt mondta, hogy ne izguljak, ő nagyon szeret engem, és ezt is meg fogjuk oldani ugyanúgy, mint eddig minden mást.

És azt mondta nem baj, ha kell a gatyánkat is ráfizetjük, csak legyen babánk. :)))

Olyan jól esett.

52277. zsuzsi86ka (válaszként erre: 52276. - Nadáné)
2013. febr. 5. 18:29

Naaa, mesélj! :)


Úgy döntöttem, hogy nem veszem be a 4x1-et, maradok a 3x1-nél. Nem tudsz ajánlani egy jó nődokit, te hova jársz?

Azt leszámítva h hóközben nem néz meg a dokim uh.-n, egyébként nagyon jó orvos, rengeteg betege van, és idáig mindenki csak dícsérte..

Hát nem tudom mit csináljak... :/

52276. Nadáné (válaszként erre: 52275. - Ninett079)
2013. febr. 5. 08:39

Mindenképpen írok, ha visszaértem. Annyira jó lenne, ha szép nagyok lennének. Mekkora a jó méret? :) Kérni szeretnék majd tüszőrepesztő szurit is meg vmi progipótlót is.

Jaaaj remélem hamar babásodunk Lányok! :)

52275. ninett079
2013. febr. 4. 21:49

Nadáné! Számolj be róla, hogy mit mondott a doki!


Zsuzsi! Új hónap, új remény. Ezzel én is így vagyok. Majdcsak sikerül nekünk is lányok.

52274. Nadáné (válaszként erre: 52273. - Zsuzsi86ka)
2013. febr. 4. 15:26

Nekem még van remény. Holnap nézi meg uh-on a doki.

ÉS nagyon bizakodó vagyok. :)

52273. zsuzsi86ka (válaszként erre: 52272. - Nadáné)
2013. febr. 4. 14:30

Ilyen átlátszó nyák szerűség nekem is szokott lenni pé. környékén. De sajna akkor is voltunk együtt a párommal, de nem lett belőle baba :/

Új hónap, ujabb closti, hátha :)

Bízzunk! :)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook