Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma van az ex férjemnek láthatása, de nem ő jött, hanem az anyja! Ti odaadnátok a gyerekeket? fórum

Ma van az ex férjemnek láthatása, de nem ő jött, hanem az anyja! Ti odaadnátok a gyerekeket? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. jún. 20. 17:52

szerintem nem szakíthatod el az apa részéről a családjától. lehet, hogy nem tartod igazságosnak, de akkor is a nagymamája, és szereti az unokáját. nem használhatod eszköznek, bosszúként a gyereket.

mit fogsz mondani neki majd ha nagyobb lesz, hogy miért tiltottad a nagyanyjától?????


azt, hogy az apa miért nem látogatja, majd később megítéli saját maga...Te csak maradj meg jóságosnak...

2009. jún. 20. 17:49
Igen ezt mondta,engem már semmi nem lep meg!Azt hitte,ezzel engem idegesíthet!A fiúk sem szeretnének menni vele,mégsem dobhatom ki őket az ajtón,hogy lent vár a nagyi!
6. potyek (válaszként erre: 4. - Bekibaba)
2009. jún. 20. 17:45

"APA UDVAROLNI VAN?" Ezt üzente???

Nagyon durva!!!

5. bekibaba (válaszként erre: 3. - Gummy)
2009. jún. 20. 17:42
Ne legyél már ilyen ünnep rontó!Biztos jól érzi magát a ház előtt!Várhat ameddig csak bír,mert nem engedem le őket!Csak kíváncsi voltam a véleményetekre!Ennyi...
2009. jún. 20. 17:40
Nem vagyunk jóban!Azt mondta a fiúknak:Most én jöttem,mert apa udvarolni van!
2009. jún. 20. 17:39

És az Ex anyósod ott vár kinn az ajtó előtt, amíg meg nem írjuk, hogy mit tennénk, és te el nem döntöd?

Egyébként biztos hogy nem adnám oda!

2009. jún. 20. 17:35
Én nem. Csak akkor ha jóban vagyok az exanyóssal:)
2009. jún. 20. 17:32
Ma van az ex férjemnek láthatása, de nem ő jött, hanem az anyja!Ti oda adnátok a gyerekeket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook