Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma találkoznék egyik barátnőmmel, nagyon meg vagyok fázva,... fórum

Ma találkoznék egyik barátnőmmel, nagyon meg vagyok fázva,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

7. Lepkepillangó (válaszként erre: 6. - Violet18)
2023. máj. 16. 11:05

Szia!

Nekem például van egy barátnőm, aki normál megfázásnál - az esetek több, mint a felénél - összekap egy elég rendes felső légúti felülfertőződést és komoly problémái lesznek (pl. fülgyulladás, arcüreg gyulladás..stb.). Neki pl. nagyon kell figyelnie egy hülye náthára is. Persze, a barátai, kollégái tudják ezt, mindig figyelnek ilyenkor jobban.


A FI úgy kezdte, hogy nagyon meg van fázva, azaz nálam ez azt jelenti, hogy nem tüsszög egyet-kettőt, meg időnként fújja az orrát, hanem rendesen bedurrant a feje. Hát ilyenkor nekem mindenféle elgondolásaim vannak az ideális szabadidő eltöltésről, de a munka után haverokkal lógni pont nem tartozik közéjük. Ez mondjuk csak én vagyok, ez igaz :-)

2023. máj. 16. 09:56
Ez egy megfázás nem kolera emberek 🤦‍♀️ ennyi erővel senki nem menne sehova még dolgozni sem ha náthás....
2023. máj. 16. 06:19
Akkor biztos nagyon megfáztál,szánalmas ember vagy!
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 21:30
Hú, de szeretnék a barátnőd lenni. Ja nem... :DDDDDDD
3. Myra
2023. máj. 15. 20:01
Ez nem etikus, ajánld fel neki, hogy döntse el akar e így is találkozni veled.
2023. máj. 15. 15:31
csak tudasd vele is, hogy meg vagy fázva, had döntse el ő, hogy akar-e veled találkozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook